Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Fabbricato in Italia. Будуємо майбутнє разом з Католицьким університетом Святого Серця

20.06.2018
Fabbricato in Italia. Будуємо майбутнє разом з Католицьким університетом Святого Серця. Фото - 4

Ми знаємо Італію, країну опери, бельканто, піци і спагетті, в першу чергу, як популярний туристичний напрямок. Але, крім популярних пам'яток, тут є відмінні виші, де можна отримати якісну освіту європейського рівня. В італійських університетах створені всі умови для повноцінного навчання та самореалізації, щоб у майбутньому простий студент став затребуваним фахівцем.

В Італії є чимало вишів і програм, але історично склалося так, що серед українських абітурієнтів найбільше користуються популярністю творчі спеціальності. Мотивація такого вибору молоді очевидна: тут працюють відомі і престижні будинки моди, дизайнерські та рекламні агентства, а навчання є як італійською, так і англійською мовою.

Центр творчого, модного і культурного життя Італії – Мілан – є ще й академічним центром країни. Тут зосереджено понад 10 університетів і академій, де для вивчення доступні не тільки креативні індустрії. Найбільший з них — Università Cattolica del Sacro Cuore (Католицький університет Святого Серця), у якого є всі передумови стати національним символом вищої освіти, яким для Великобританії є Оксфорд і Кембридж, а для США – Гарвард і Йель.

Цікавитесь освітою в Італії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше

Престиж по-італійськи

Fabbricato in Italia. Будуємо майбутнє разом з Католицьким університетом Святого Серця. Фото - 5

Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC), в просторіччі іменований Каттоліка, – найбільший приватний університет Італії та Європи з більш ніж 42 000 студентів на п'яти кампусах. Це престижний навчальний і науково-дослідний центр, який посів нещодавно 11-е місце в рейтингу 90 італійських університетів. Тут готують майбутніх президентів (Оскар Скальфаро), прем'єр-міністрів (Романо Проді), літераторів (Джузеппе Понтіджа) і навіть ватиканських кардиналів (Анджело Скола).

Найбільш сильні позиції виш має в медицині, економіці, бізнесі, міжнародних відносинах, політології, психології і комунікаціях. За даними дослідження Студентського барометра, в якому брали участь студенти 65 університетів ЄС, UCSC посів друге місце за рівнем привабливості та комфорту навчання.

Всупереч своїй назві, UCSC не є релігійним навчальним закладом. Сьогодні він пропонує більш 100 стаціонарних програм бакалавріату та магістратури на 14 факультетах і 5 кампусах – як італійською, так і на англійською мовою навчання.

Fabbricato in Italia. Будуємо майбутнє разом з Католицьким університетом Святого Серця. Фото - 6

Незважаючи на такі авторитетні позиції, Католицький університет лише нещодавно почав залучати іноземних студентів і відкривати англомовні програми. Проте, всі, хто приїхав сюди вчитися вибором залишаються задоволені. Нинішній контингент іноземців в Каттоліка обчислюється 3 000 молодих людей, які представляють понад 100 національностей.

Кожен новоприбулий незабаром знаходить своє улюблене місце. Країна багатої історії, класичної архітектури, популярних брендів, високої моди і колоритного населення, Італія закохує і заворожує. Навчання тут – не поверхневий туристичний досвід, а можливість влитися в італійський спосіб життя. Опановувати науки, подорожувати, ходити по магазинах і розслаблятися. Насолоджуватися видами, запахами і звуками, ловити автобуси і трамваї, гуляти жвавими вулицями або шукати усамітнення в горах. Як би ви не проводили свій час, Італія подарує нові знайомства, розширить кругозір і, звичайно, дозволить вивчити найкрасивішу мову в світі!

Dolce vita milanese

Fabbricato in Italia. Будуємо майбутнє разом з Католицьким університетом Святого Серця. Фото - 7

Заснований в 1921 році в Мілані, UCSC став важливою частиною не тільки суспільного життя, а й міського пейзажу. Царські аркади і галереї головного кампусу – колишнього бенедиктинського монастиря – буквально випромінюють дух історії, зв'язок поколінь і велич цивілізацій. Поруч – Дуомо і церква Санта-Маріа-делле-Граціє з «Таємною вечерею» Леонардо. У той же час недалеко і до модних, торгових і артистичних кварталів – того, чим славиться сучасний Мілан.

Кольори, поверхні, канали, парки, вулиці та вивіски – все просто створене для життя! Єдиний мінус, мабуть, в тому, що в Мілані читаються не всі з доступних англомовних програм в UCSC.

Крім Мілана, у Каттоліка ще три кампуси: в Римі, де знаходиться медична школа, П'яченці-Кремоні, де читаються програми зі сталого розвитку, і невелике відділення в Брешії, біля підніжжя Альп. Всі кампуси об'єднані загальним етичним статутом, в центрі якого – студент з його потребами, завданнями, цілями та пріоритетами.

Все для студента

Fabbricato in Italia. Будуємо майбутнє разом з Католицьким університетом Святого Серця. Фото - 8

У Каттоліка іноземці не відчувають себе чужими. Уже багато років університет інвестує і розвиває сферу обслуговування, яка забезпечує повноцінну підтримку з самого першого дня. Починається вона з посмішки зустрічаючих в аеропорту, туру по вишу і перших ознайомчих заходів.

На кампусі відкрито Центр обслуговування іноземних студентів, який координує всі питання по адаптації, навчанню та перебуванню в Італії. З початком семестру активізуються й інші служби, зокрема EDUCatt, яка стежить за забезпеченням рівного доступу до академічної інфраструктури і послуг, займається питаннями стипендій, фінансової допомоги та розміщення в гуртожитках.

Центр планування кар'єри UCSC надає підтримку протягом усього навчання, консультуючи і допомагаючи в таких питаннях, як дослідницька робота, стажування та працевлаштування. Завдяки розвиненим партнерським зв'язкам з більш ніж 2000 італійських і міжнародних компаній студенти проходять понад 6 500 стажувань щорічно.

Не забувають в Каттоліка і про побутові послуги, що роблять будні набагато комфортнішими: плани харчування в їдальні, користування спортивно-оздоровчою інфраструктурою, туристичні, розважальні та інші заходи.

Fabbricato in Italia. Будуємо майбутнє разом з Католицьким університетом Святого Серця. Фото - 9

Приїхавши до Італії, амбітні мрійники не залишаться без даху над головою. Питанням поселення студентів тут приділяється пильна увага. У Мілані, наприклад, знайти житло можна через Службу по розміщенню іноземців (MIL Service), де вам запропонують одномісну або багатомісну кімнату в гуртожитку поза кампусом або повноцінні мебльовані апартаменти з послугами прибирання, інтернетом, кабельним телебаченням, DVD-плеєром і кухонним приладдям.

Отже, навчання в Мілані: яким воно буде? У п'ятницю закінчуються заняття, і вже в перший вихідний можна відправитися до берегів Венеції або озера Комо. Ті, кого тягне океан, можуть відправитися на Лігурійське узбережжя Адріатичного моря, до якого кілька годин їзди. А якщо бульвари і алеї Мілана набриднуть, туристам будуть раді гірські стежки Альпійських гір.

Università Cattolica del Sacro Cuore – більше ніж просто навчання. Люди, які будуть допомагати з входженням в самостійне життя, – це ті ж, хто зустріне і привітає вас в університеті. На папері це будуть просто імена, але як тільки ви станете студентом, вони стануть вашими кураторами, наставниками і друзями.

Цікавитесь освітою в Італії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше