Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Foundation programme – гарантований вступ до закордонного університету

06.07.2018
Foundation programme – гарантований вступ до закордонного університету. Фото - 4

Програми Foundation розроблені спеціально для іноземних студентів, щоб допомогти їм підготуватися до навчання в закордонних університетах – отримати потрібний рівень знань, навичок і вивчити мову. Іншими словами, це підготовчий курс, який дає відсутні після школи знання і забезпечує місце у вузі вашої мрії.

Часто програми Foundation – це єдина можливість потрапити в університет тієї країни, про яку мріє майбутній студент. Справа в тому, що у Великобританії, США, Канаді та інших популярних серед студентів країнах середню освіту триває 12 класів. Останні 2 класу учнів готують до навчання у вищих навчальних закладах. В Україні діти вчаться 11 класів – далеко не всі іноземні виші приймають атестат про закінчення 11 класів школи. У таких ситуаціях, для вступу закордон, можна або відучитися рік в українському університеті (для чого ще потрібно здати ЗНО!), Або піти на програму Foundation.

Цікавитесь освітою за кордоном? Дізнайтеся більше про підготовку, умови вступу та навчання в кращих університетах світу

Детальніше

Foundation programme – гарантований вступ до закордонного університету. Фото - 5

Програми Foundation пропонують безпосередньо виші (наприклад, City University London, Bournemouth University) або міжнародні освітні концерни, які співпрацюють з вишами (наприклад, ONCAMPUS, INTO, Kaplan International Colleges). Тобто, учень може обрати конкретний виш і напрямок, і вступити на Foundation при цьому університеті. В такому випадку він буде вивчати предмети, необхідні йому для вступу та навчання тут на конкретній спеціальності, і англійську мову. За підсумками Foundation учня зараховують до вишу. Існують програми після яких є можливість вступати в кілька навчальних закладів (через освітні концерни, які співпрацюють з кількома вишами).

Переваги навчання на програмі Foundation

Гарантоване зарахування в університет. Це перший «бонус» у списку переваг Foundation. Але, коли про це пишуть, часто забувають згадати, що при зарахуванні враховується успішність студента. У кожному університеті є певний вступний поріг, який потрібно пройти за результатами Foundation. Чим вище випускні бали студента, тим престижніше буде виш, в який його зарахують.

Foundation programme – гарантований вступ до закордонного університету. Фото - 6

Вивчення потрібних предметів. Під час Foundation студенти вивчають ті дисципліни, які потрібні для навчання в виші, набувають потрібні навички. Крім того, в кожній країні і навіть виші є свої стандарти і особливості освіти. Підготовча програма допомагає підтягнутися до цих стандартів не залежно від того, де і як дитину вчили в школі.

Вивчення мови. Крім основних предметів програма Foundation передбачає обов'язкове вивчення англійської мови. Крім можливості підтягти загальний рівень мови, студенти вивчають профільну англійську – специфічну термінологію за обраною спеціальністю і т.п. Таким чином, вступивши до університету, новоспечений студент не буде губитися на лекціях через незнайомих фраз, і буде впевнено себе почувати в спілкуванні і в побутових нюансах.

Відгук клієнта DEC education

Екатерина, закончила подготовительный курс INTO Exeter, сейчас студентка University of Exeter: «Шаг за шагом преподаватели помогали нам поднять уровень английского, и сейчас, придя на любую лекцию, я как британец понимаю практически все…» Читать весь отзыв >>>

Foundation programme – гарантований вступ до закордонного університету. Фото - 7

Можливість звикнути до університету і життя в іншій країні. Це безперечна перевага студентів після Foundation. Саме проживання в незнайомій країні – це серйозний і непростий крок. А коли при цьому ще потрібно вчитися (плюс нерідною мовою) – рівень стресу збільшується удвічі. За період підготовчої програми дитина адаптується до нових умов і оточення, звикає до мови, до університету, в якому буде вчитися. Учасники підготовчих програм при вишах мають доступ до всієї інфраструктури закладів (спортивні центри, бібліотеки, аудиторії, лабораторії і т.д.). Крім того, після вступу на перший курс не доведеться звикати до навантажень і стилю викладання в виші – дитина буде добре знайома з особливостями навчання в своєму університеті.

Часто саме можливість звикнути до нової країни стає вирішальним фактором при виборі на користь Foundation. Деякі діти досить добре володіють англійською та мають хороші знання з потрібних предметів. Але їм важко вливатися в новий колектив, пристосовуватися до нових умов. Для цього потрібен час, який і дає період навчання на підготовчій програмі. Ваша дитина стане більш впевненою і самостійною – це дуже важливо для успішного навчання за кордоном.

Foundation programme – гарантований вступ до закордонного університету. Фото - 8

Можливість заробити кредити. Деякі програми Foundation дозволяють заробити кредити для подальшого навчання і вступити відразу на другий курс. Така програма називається International Year One (IY1). Це інтенсивна програма для дітей з високим рівнем англійської та хорошими знаннями з профільних предметів. IY1 поєднує програму Foundation і програму першого курсу вишу. IY1 дозволяє вступити в деякі виші США без складання вступних іспитів типу SAT. Але програми IY1 пропонує обмежена кількість вишів і далеко не за всіма спеціальностями.

Можливість не здавати ЗНО для вступу до університету. Навіть для дітей з високим рівнем знань ЗНО часто стає серйозною проблемою і каменем спотикання на шляху до вищої освіти в Україні. Сьогодні батьки задаються питанням, що робити, якщо дитина не здала ЗНО? Чудовий варіант – програма Foundation. В такому випадку ви не втрачаєте цілий рік, а готуєтеся до вступу в один з кращих зарубіжних університетів, і дитина гарантовано отримає освіту в рази краще, ніж у багатьох українських навчальних закладах.

Що потрібно для вступу на програму Foundation

Для вступу на Foundation є ряд вимог:

  • абітурієнту має бути повних 17 років;
  • наявність атестату про закінчення середньої освіти, і виписка з оцінками за 9 – 11 класи;
  • результати IELTS, які відповідають вимогам вишу (для британських вишів не нижче 5.5), іноді TOEFL (не нижче 500).

Які бувають програми Foundation

Foundation programme – гарантований вступ до закордонного університету. Фото - 9

Програми Foundation відрізняються своєю спрямованістю. Наприклад, учні, які хочуть вивчати юриспруденцію і політологію йдуть на Law Programme, майбутні бізнесмени і фінансисти вчаться на Business Programme, до інженерних спеціальностей готують на Engineering Programme і так далі. Також програми відрізняються за тривалістю й інтенсивністю. Зазвичай Foundation триває рік. Для дітей, яким потрібно підтягнути рівень англійської, існують Integrated English for Foundation – програми, які допомагають підтягти мову для навчання на Foundation і успішного вступу до університету.

Телефонуйте нам за номером 0 800 30 44 33 або залишайте онлайн-запит на консультацію

онлайн запит