Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Де краще вивчати англійську: у Лондоні чи в невеликому провінційному містечку?

28.03.2019
Де краще вивчати англійську: у Лондоні чи в невеликому провінційному містечку?. Фото - 4

Особливості вивчення англійської мови в Лондоні і в невеликих провінційних містах Великобританії

Отже, ви прийняли рішення виділити кілька тижнів або навіть місяців, щоб вивчити англійську мову, занурившись на всі сто відсотків в англомовне середовище. І для здійснення задуманого вибрали Великобританію. Ми вітаємо вас із таким рішенням! Це значна інвестиція у власний розвиток. До того ж даний формат вивчення іноземної мови з повним зануренням у культуру, соціальне та побутове життя англомовної країни — один із найефективніших способів за короткий період добитися відмінних результатів. Живучи серед носіїв мови, слухаючи англійську, спілкуючись нею як у рамках навчання, так і на побутовому рівні, ви поліпшите свої знання та почнете незабаром думати іноземною мовою, яка стане для вас майже рідною.

Якою б не була ваша мета — пропозицій на ринку вивчення іноземних мов у Великій Британії існує сьогодні величезна кількість. Головне — зробити правильний вибір, а експерти освітнього агентства DEC education завжди готові вам у цьому допомогти.

Цікавитесь вивченням англійської у Великобританії? Дізнайтеся докладніше про кращих містах, школах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Вибираємо місто для вивчення англійської

Де краще вивчати англійську: у Лондоні чи в невеликому провінційному містечку?. Фото - 5

Зупинивши свій вибір на Великобританії для вивчення англійської мови, ви опиняєтеся перед нелегким вибором, оскільки пропозицій, які можуть задовольнити ваші запити, може бути надзвичайно багато. Перед вами також постане принципове питання, в якому місті проходитимуть курси — в Лондоні чи в одному з невеликих міст країни. Відповідь, здавалося б, очевидна: звичайно, в Лондоні. Однак вивчення англійської мови в столиці, крім переваг, має свої особливості, які можуть перешкодити вам досягти поставлених цілей.

Тому, вибираючи місто і курси, важливо виходити з власних цілей і мотивації. Дайте собі відповідь на питання, що ви хочете отримати від програми у кінцевому рахунку, і зізнайтеся чесно, наскільки серйозно налаштовані досягти мети.

Якщо ваша мета — підтягнути рівень англійської і зануритися в вируюче життя мегаполісу, обзавестися знайомствами зі студентами з усього світу, і якщо при цьому вивчення мови — це скоріше супутній розвиваючий компонент захоплюючої відпустки, то вибирати варто, безумовно, Лондон. Але якщо ви бажаєте ґрунтовно опанувати мову, спілкуватися більшу частину часу з носіями і всю відпустку присвятити навчанню, то перевагу краще віддати курсам в одному з невеликих міст.

Розглянемо детальніше переваги відвідування мовних курсів у Лондоні і в невеликих провінційних містах.

Відгук клієнта DEC education

Марія, студентка Living Learning English: « За цей короткий час я дізналася так багато нового. Кейт намагалася дати мені так багато знань англійської мови, скільки могла, Пітер намагався показати мені Англію і її минуле. Він – прекрасний гід! З ним ми пару раз були в Лондоні, а також гуляли по Сент-Олбанс. Він схожий на книгу, повну цікавих фактів та інформації! » Читати весь відгук >>>

Вивчення англійської у невеликому місті

Навчання на мовних курсах і проживання в невеликих містах має свої вагомі переваги.

1. Менші витрати

Давайте подивимось правді в очі: навчання на мовних курсах та проживання у Великобританії коштує недешево. Навіть якщо вартість навчання для вас прийнятна, житло в мегаполісах обходиться дорого і знайти його безпосередньо біля місця проведення курсів досить складно, оскільки більшість провайдерів проводять заняття в центрі Лондона, а ось жити там, швидше за все, не вийде. До того ж на транспорт витрачатиметься певна сума і, звичайно ж, доведеться чимало часу марнувати на дорогу, в той час як у невеликих містах жити можна недалеко від місця проведення занять, та й вартість проживання там значно нижча. А ближче познайомитися з культурним життям столиці можна на вихідних, відправившись на екскурсію самостійно або скориставшись пропозиціями провайдера мовних курсів.

Де краще вивчати англійську: у Лондоні чи в невеликому провінційному містечку?. Фото - 6

2. Занурення в автентичну культуру, спілкування з місцевими жителями

Кожен, кому довелося жити певний час у Великобританії, напевно, скаже вам, що тільки за межами Лондона можна отримати реальне уявлення про країну та її культуру. Нам чомусь здається, що відчути країну можна, лише живучи в столиці. Однак насправді життя у великих містах космополітичне. Тому, якщо ви дійсно хочете ознайомитися з автентичною культурою країни і присвятити максимум часу вивченню мови, краще вибрати курси за межами мегаполіса.

Живучи в невеликих містах, ви отримуєте більше можливості спілкуватися англійською мовою з місцевими жителями. По-перше, найімовірніше, у вашій групі на курсах не буде російсько- або україномовних студентів. По-друге, ви зможете оселитися у перевіреній організаторами сім'ї британців і спілкуватися з ними весь вільний від навчання час. По-третє, у вас, напевно, з'явиться можливість робити все те, що і місцеві жителі: ходити в паби, здійснювати покупки в магазинчиках, відвідувати святкові заходи та ін. При цьому вам не уникнути спілкування англійською мовою.

Де краще вивчати англійську: у Лондоні чи в невеликому провінційному містечку?. Фото - 7

3. Можливість повністю зосередитися на навчанні

Навчання у маленькому місті має менше відволікаючих чинників і дійсно дозволить зосередитися на своїх цілях. У таких містах зазвичай небагато туристів, життя розмірене і спокійне, подій, які хочеться відвідати, не так багато, а значить більше часу на вивчення англійської мови.

4. Навіть у маленьких містах не буває нудно

Тимчасом як маленьке місто не настільки привабливе, як мегаполіс, це не говорить про те, що в ньому немає чим зайнятися. Як правило, там є все необхідне для комфортного життя і захоплюючого дозвілля. Магазини, музеї, ресторани — все це зосереджено у центрі і дозволяє переключитися та відпочити від навчання, при цьому, не витрачаючи багато часу на дорогу і не відволікаючись надовго від основної мети — вивчити англійську.

5. Великі міста завжди поруч

Життя і навчання у маленькому місті не означає, що ви не можете побувати в Лондоні чи будь-якому іншому місті Великобританії або ж відправитися на екскурсію по всій країні. Головне — правильно спланувати і збалансувати навчання і розваги.

Відгук клієнта DEC education

Валентина, студентка Living Learning English: « Я отримала багато досвіду за ці дні, і я щаслива, що поліпшила свою англійську до того рівня, до якого хотіла. Я дуже вдячна Елі Дингли, яка була моїм учителем, а також всієї сім'ї за відмінну атмосферу в домі. Я отримала величезне задоволення за час мого перебування там з цими прекрасними привітними людьми » Читати весь відгук >>>

Вивчення англійської в Лондоні

Де краще вивчати англійську: у Лондоні чи в невеликому провінційному містечку?. Фото - 8

Сповнена життям столиця Великобританії — Лондон — культурний і діловий центр світу. Тут захоплююче і цікаво все — від історії до архітектури. Давайте виділимо кілька з безлічі причин, за якими варто вивчати англійську саме у Лондоні.

1. Широкий вибір курсів англійської мови

Лондон пропонує курси англійської мови для студентів різного віку, рівня знань, здібностей і завдань. Ви можете вивчати англійську для просування по кар'єрних сходах, успішного ведення переговорів, зміни кар'єри або просто для задоволення. Це можна робити самостійно або ж разом із такими предметами, як мистецтво, дизайн або мода. Курси даного формату зазвичай називаються «англійська плюс». Таким чином, як формати, так і наповнення курсів можуть бути найрізноманітніші. Ваш вибір залежатиме від ваших цілей.

2. Місце, де минуле зустрічається з майбутнім

Лондон — це місто, в якому стародавні замки і сучасні хмарочоси стоять пліч-о-пліч. Тут відбуваються події, що впливають на всю світову історію. Навчаючись і живучи у Лондоні, ви зможете щодня ходити на екскурсії, відвідувати культурні події, знайомитися з історією і сучасним життям цього мегаполісу.

Де краще вивчати англійську: у Лондоні чи в невеликому провінційному містечку?. Фото - 9

3. Можливість познайомитися з різними культурами світу

Лондон — багатонаціональне місто. У ньому панує різноманітність культур, звичаїв, традицій. Від процвітаючої португальської громади в Ламбете (або як її ще називають «маленькою Португалією») до знаменитих бангладешських будинків каррі на Брик Лейн у Лондоні — тут можна познайомитися з різними культурами, не покидаючи місто. Ця мультикультурна атмосфера відчувається у багатьох заходах, які проводяться по всьому місту. Лондонський гонконгський фестиваль човнів-драконів та італійська хода на честь Богоматері з гори Кармель — лише два з безлічі заходів, присвячених різним культурам у столиці.

4. Нетворкінг

Вивчення англійської мови в Лондоні допоможе вам посилити навички володіння мовою і дасть можливість створити мережу корисних для бізнесу і спілкування контактів. Лондон є економічним центром не тільки Великобританії, але і всього світу, і встановлення зв'язків в такому глобальному місті, як це, безсумнівно, буде дуже корисним у довгостроковій перспективі.

5. Культурна програма та розваги світового рівня

У столиці Великобританії кожен знайде щось для себе. Незважаючи на те, чи є ви прихильником хіп-хопу або електронної, класичної, рок- чи поп-музики, у Лондоні маса майданчиків, театрів, концертних залів, шоу, які зможуть задовольнити ваші музичні смаки.

Цікавитесь вивченням англійської у Великобританії? Дізнайтеся докладніше про кращих містах, школах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше