Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Навчання в Канаді: George Brown College

28.08.2018
Навчання в Канаді: George Brown College. Фото - 4

Навчання в Країні Кленового Листа – це інвестиція в успішне майбутнє. Обов'язкові стажування, розвинена галузева кооперація і можливість працювати в країні після закінчення вишу нікого не залишають байдужими. Бажаючим вивчати прикладні спеціальності варто вступати до коледжу прикладних наук, такого як George Brown College.

Перевага коледжів прикладних наук в тому, що характер програм тут орієнтований на практику, класи більш компактні, а вартість навчання трохи нижча. Один з найбільших муніципальних коледжів Торонто, George Brown College (GBC) – відмінний вибір для студентів, які твердо знають, чого хочуть від навчання.

 

 

Цікавитесь освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Коледж розташований у Торонто. Пропонує близько 140 програм професійної підготовки різного рівня (сертифікат, диплом, бакалаврат, післядипломне навчання). Основні напрямки: бізнес і фінанси, готельна справа і туризм, графічний дизайн, мода і ювелірна справа, архітектурно-будівельні технології, дошкільна освіта та ін.

Життя в мегаполісі Канади

Навчання в Канаді: George Brown College. Фото - 5

George Brown College має три кампуса в самому центрі Торонто – головному промисловому і торговому центрі Канади. Це дозволяє студентам перебувати в епіцентрі економічного і соціального життя. Наприклад, бізнес-центр (школа бізнесу) коледжу розташований в декількох кроках від Бей-стріт, фінансового серця Канади. Студенти медичних спеціальностей навчаються поруч з найбільшим в місті комплексом установ охорони здоров'я. Ті, хто вивчає гостинність і кулінарні мистецтва, мають доступ до кращих готелів і ресторанів країни, а майбутні працівники мистецтва освоюють професію в оточенні престижних театрів, галерей, студій і агенцій.

Практика – основоположний компонент навчання в GBC. Навчаючись в центрі подій, студенти вступають в контакт з провідними роботодавцями, які в буквальному сенсі перебувають за пару кварталів. GBC визнається роботодавцями Великого Торонто як коледж з найбільшою кількістю профпридатних випускників – з високою продуктивністю, розвиненими навичками обслуговування клієнтів і роботи в команді.

Відгук клієнта DEC education

Роман Мозіль, студент George Brown College: « Викладачі коледжу – не тільки теоретики. У кожного з них за плечима великий досвід роботи в провідних компаніях. Вони можуть порекомендувати кращих студентів роботодавцям ... При цьому всі викладачі – молоді люди, близько 40 років, відкриті, з почуттям гумору. Пари проходять дуже цікаво» Читати весь відгук >>>

Успішна кар'єра починається ще з коледжу

Навчання в Канаді: George Brown College. Фото - 6

George Brown College – один з лідерів Онтаріо і Канади за кількістю студентів бізнес-спеціальностей. В даний час тут є більше 20 програм в чотирьох школах: бухгалтерського обліку і фінансів, набору і підготовки кадрів, менеджменту, маркетингу. Академічні кваліфікації охоплюють як 2 3-річні спеціалізовані дипломні програми, так і повноцінні бакалаврські ступені, розраховані на 4 роки навчання.

Більше 75% програм передбачають обов'язкове стажування. Семестр практики студенти проводять в пов'язаній з майбутньою професією сфері. Так, фахівці з дошкільного розвитку допомагають вихователям, а студенти факультету готельної справи проходять практику в міжнародних мережевих готелях.

Прикладна дослідницька робота – ще одна можливість отримати реальний досвід. В рамках навчального плану багато студентів залучені в дослідницькі проекти клієнтського сектора. У Канаді працює близько 400 спеціалізованих дослідницьких центрів і лабораторій, об'єднаних з коледжами науковими зв'язками. У 524 дослідницькі напрями входять сфери природних ресурсів, навколишнього середовища, охорони здоров'я та комунікацій.

Навчання в Канаді: George Brown College. Фото - 7

Працюючи в групах, студенти вирішують завдання трудових буднів: проводять маркетингові дослідження по запуску нового продукту, складають маркетинговий план з репозиціонування бізнесу або допомагають підприємцям розробити бізнес-план для надійного фінансування.

Разом з відділом кар'єрного планування школи організовують і проводять ярмарки вакансій. В George Brown College відмінні зв'язки з кар'єрним відділом: трудова рада коледжу дозволяє роботодавцям публікувати вакансії на кампусах, при цьому десь в 30% оголошень шукають студентів або випускників факультетів бізнесу.

Напрямок фешн і дизайну

Навчання в Канаді: George Brown College. Фото - 8

Ще один популярний напрям в GBC – мода. У школі фешн-дизайну сьогодні навчається понад 1000 студентів, в той час як в текстильну промисловість йдуть працювати до 30% випускників усіх фешн-вишів Канади. Вивчення цієї спеціальності в GBC носить найбільш прикладний характер, з більшою кількістю годин, приділяється увага технічним особливостям індустрії. Напрямок постійно розвивається, і з'являються нові актуальні спеціальності, як, наприклад, екологічне виробництво одягу.

Без роботи випускники не залишаються, йдучи або в маркетинг, або у власну кравецьку справу. Багато з них відкривають свій бізнес. Одна з випускниць вишу, виграла конкурс New Labels Fashion Design і влаштувалася потім у велику торговельну мережу Target, де вона розробляє нові лінії одягу.

До речі, в Канаді тільки фешн-школа George Brown College акредитована Американською асоціацією текстильної та взуттєвої промисловості, тієї самої, яка підтримує Нью-Йоркський інститут технологій моди.

Цікавитесь освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше