Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Глобальна освіта з голландським акцентом: інтерв’ю з Анною Хрящевською

02.10.2019
Глобальна освіта з голландським акцентом: інтерв’ю з Анною Хрящевською. Фото - 4

У сучасному світі у молодих спеціалістів є реальна перспектива знайти роботу в топових компаніях на будь-якому континенті. Але є одне «але». Траєкторія кар’єри, як і траєкторія польоту літака, дуже сильно залежить від місця старту. Тобто від місця навчання. Пропонуємо вам інтерв’ю з Анною Хрящевською –випускницею університету, який належить до тих вишів, що дають освіту майбутнього. Адже їх випускники готові працювати у будь-якій точці планети над проблемами високого рівня складності. Йдеться про Amsterdam University of Applied Sciences та можливості, які він створює для своїх студентів.

Чому і як ви обрали цей університет?

Старшу школу я закінчила у Великій Британії. Мені хотілося чогось нового, бо в світі так багато цікавого! Тому стала шукати, які країни мені близькі. Нідерланди зацікавили тому, що там багато програм англійською. Для того щоб обрати «свою» програму і «свій» виш, я звернулася до DEC. І за порадою менеджера я разом із батьками відвідала два навчальні заклади: The Hague University of Applied Sciences та Amsterdam University of Applied Sciences (AUAS). У результаті я вирішила обрати програму International business and management studies в AUAS. Як з’ясувалося, вона дає студентам величезні можливості. Окрім навчання, тут багато додаткових крутих проектів! Тому я хочу порадити мій університет тим, хто зараз у пошуках свого шляху.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Глобальна освіта з голландським акцентом: інтерв’ю з Анною Хрящевською. Фото - 5Розкажіть детальніше про навчання на цій програмі

Загалом перші два курси базові. Але на другому році можна додатково обрати іноземну мову чи ще один предмет. Із третього курсу починається драйв! Ти обираєш собі спеціалізацію і проект на півроку. Разом із командою студентів я працювала в якості консультанта для голландського підприємця. Була в Ліоні, Мілані й у Дюссельдорфі, де шукала партнерів для нашого клієнта. Було дуже цікаво.

Проекти були різні. Моя спеціалізація консалтинг. У когось – маркетинг або фінанси. Головне, що все треба реалізувати на практиці, а не просто оформити на папері. AUAS відомий саме завдяки прикладному підходу. Тут можна побачити, як працює бізнес. До речі, на третьому курсі я вчилася півроку за обміном у Наньянскому технологічному університеті в Сінгапурі (Nanyang Business School, NTU Singapore). Це був неймовірний досвід! На четвертому курсі я проходила стажування в Міжнародному конгрес-центрі в Гаазі. Там же в другому півріччі писала диплом.

Які особливості свого університету ви вважаєте найважливішими?

Тут багато проектів, які мотивують на нові досягнення. Серед переваг програм AUAS, по-перше, їх практична спрямованість, орієнтація на реальний досвід, по-друге, міжнародний аспект. За роки навчання в AUAS я відвідала стільки країн, що сама дивуюся, коли встигла. А по-третє, можливість прокласти власний шлях і навчитися швидко адаптуватися до нових умов.

Глобальна освіта з голландським акцентом: інтерв’ю з Анною Хрящевською. Фото - 6Як викладають в AUAS?

За роки навчання я переконалася, що навіть найскладніший предмет можна подати так, що ти його будеш вивчати з інтересом. Самі уроки проходили в невеликих групах. До речі, 50% твоєї оцінки залежить від твоїх колег, бо часто ви виконуєте проект разом і оцінка у всіх одна. Тому варто навчитися знаходити спільну мову з іншими. Ми мали багато презентацій. Через деякий час звикаєш до них, і страх виступати на публіку минає.

Які у вас плани на майбутнє?

Я отримала запрошення і планую працювати в компанії, де проходила стажування. Випускники AUAS достатньо легко знаходять першу роботу. Багато хто так само розпочинає свою кар’єру в компанії, де проходили стажування.

Міжнародний освітній порт

Глобальна освіта з голландським акцентом: інтерв’ю з Анною Хрящевською. Фото - 7Amsterdam University of Applied Sciences розташований у самому серці Європи– у місті, яке відоме своїми каналами та квітучими парками. Проте Амстердам не лише красиве історичне місто, а міжнародний бізнес-хаб, де розташовані штаб-квартири топових компаній. Тому навчання в AUAS проходить у безпосередньому зв’язку з бізнесом. Наприклад, Amsterdam School of International Business, що входить до складу університету, підтримує тісні зв’язки із понад 100 світовими корпораційними партнерами, університетами та спеціалізованими науково-дослідними лабораторіями. Можемо без перебільшення стверджувати, що AUAS – це ідеальне місце для вивчення міжнародного бізнесу та отримання глобальної освіти.

Amsterdam University of Applied Sciences було засновано 1993 року. До його складу входить сім факультетів: спорту та харчування, бізнесу та економіки, охорони здоров’я, прикладних суспільних наук та права, цифрових медіа та креативних індустрій, освітній факультет та факультет технологій. Усі навчальні програми в AUAS орієнтовані на дослідження та розв’язання реальних проблем. Тому навіть саме місто Амстердам–це аудиторія для навчання. Університет має п’ять пріоритетних напрямів, за якими працюють студенти: креативні індустрії Амстердаму, урбаністичний менеджмент, міська життєздатність, урбаністичні технології, міська освіта та підприємництво.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит