Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Ідеальне літо: закордонний табір з програмою англійська і спорт

20.04.2018
Ідеальне літо: закордонний табір з програмою англійська і спорт. Фото - 4

Сьогодні все більш популярними стають закордонні тематичні літні курси і табори для дітей. Один з найпопулярніших напрямків – англійська і спорт, адже фізичний розвиток не менш важливий для дитини, ніж хороша освіта. У таких таборах діти вивчають англійську мову, займаються улюбленим видом спорту і весело проводять час з однолітками з різних куточків світу.

Переваги літнього спортивно-мовного табору

Бонус зарубіжного мовного табору для дитини – вивчення мови не тільки в стінах класу, але і постійна практика в позаурочний час – на екскурсіях, під час активностей, із сусідами по кімнаті, які, швидше за все, будуть з різних країн. Якщо додати до мовної практики заняття улюбленим спортом, вийде ідеальне літо.

 

Фізичне здоров'я

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, дитина у віці від 5 до 17 років повинна приділяти спорту мінімум годину в день для нормального фізичного і психологічного розвитку. У період вересень – травень дитина вчиться в школі, ходить до спортивних секцій, і отримує необхідну «дозу» фізичної активності. Літо ж діти часто проводять не з м'ячем, а з планшетом. Відповідно, один з основних бонусів спортивних мовних таборів – активні канікули на свіжому повітрі, коли ваша дитина разом з друзями вчить англійську мову і займається улюбленим видом спорту, а не комп'ютерними іграми. Крім того, в спортивних таборах велике значення приділяють правильному збалансованому харчуванню та здоровому сну, щоб в майбутньому уникнути таких проблем як зайва вага, проблеми з серцево-судинною системою, депресія і хронічна втома.

Цікавитесь зарубіжними мовними курсами для дитини? Ми допоможемо підібрати програму, яка підійде саме під ваші потреби.

Детальніше

Розвиток професійних навичок

Ідеальне літо: закордонний табір з програмою англійська і спорт. Фото - 5

Часто в мовні спортивні табори відправляють дітей, які захоплюються певним видом спорту, щоб допомогти їм відточити навички. Звичайно, не всі діти, які приїжджають у спортивні табори, хочуть стати спортсменами в майбутньому. Але якщо дитина подає надії на спортивну кар'єру, літні програми допомагають домогтися гарних результатів. У багатьох школах програми ведуть тренери, які працюють з професійними спортсменами і кращими командами. Вони знають, як розвинути в дитині потрібні навички. В результаті багато учнів починають займатися спортом на більш серйозному рівні.

Баланс спорт-навчання-відпочинок

Ідеальне літо: закордонний табір з програмою англійська і спорт. Фото - 6

Часто діти, які навчаються в спортивних школах, стикаються з емоційним і фізичним вигоранням. Навіть якщо дитина подає надії на спортивну кар'єру, не варто забувати, що це дитина, якій потрібен відпочинок, спілкування з однолітками, веселі канікули, під час яких вона може відпочити. Програми мовних спортивних таборів складені таким чином, щоб діти не тільки займалися спортом або вчили мову. Програми дуже різноманітні і захоплюючі. Наприклад, в першій половині дня діти вчать англійську, потім кілька годин займаються спортом, а ввечері їх чекає цікава екскурсія або активності на кампусі, де вони можуть просто весело провести час.

Впевненість у собі

Після спортивного табору діти, як правило, повертаються додому з почуттям власної гідності і впевненістю у власних силах. Це дуже важливо для гарної самооцінки дитини. Тренери і викладачі працюють з дітьми так, щоб ніхто не відчував себе слабким або поганим гравцем, вони знаходять правильний підхід, щоб діти відчували себе комфортно і вірили в свої сили, вчилися сприймати критику, приймати як перемоги, так і поразки.

Відгук клієнта DEC education

Ліза про річною програмою при Concord College, Великобританія: & laquo; Я вважаю, що саме нові і цікаві люди за великим рахунком впливають на те, як ти долаєш мовний бар'єр в поїздці. Нейт-спікери – це добре, але інші культури – ще краще» Читать весь отзыв >>>

Виховання соціальних навичок і моральних цінностей

Ідеальне літо: закордонний табір з програмою англійська і спорт. Фото - 7

Зарубіжний спортивний табір – це виховання в дітях командного духу, самостійності, толерантності. Тут діти потрапляють в інтернаціональне середовище, вчаться знаходити спільну мову з однолітками з різних країн і різних культур, більше говорять англійською – це дуже важливо, особливо, якщо в майбутньому дитина буде вчитися в зарубіжній школі і зарубіжному виші.

Спортивний табір – це дисципліна, розвиток стратегічного мислення, вміння бути лідером, але при цьому працювати в команді, не боятися брати на себе відповідальність. Ці якості важливі не тільки в спорті, але і в подальшому навчанні, в роботі і просто в спілкуванні з оточуючими.

Школи зі спортивно-мовними програмами на літо, які рекомендують експерти DEC education

Bede`s Summer School – це літні табори на базі кращих британських шкіл. Вже понад 25 років компанія організовує тематичні програми на яких діти з різних країн вивчають англійську та корисно і цікаво проводять дозвілля – вивчають мистецтво, дизайн, доглядають за тваринами, займаються різними видами спорту. Програми англійська + теніс, скелелазіння, верхова їзда є в школі Handcross, яка знаходитися в однойменному мальовничому селі за 80 км від Лондона. Тут проводять канікули діти віком 10-14 років. Школа Lancing приймає дітей 13-18 років. Разом з вивченням мови діти займаються футболом, тенісом, верховою їздою, танцями, гольфом, вітрильним спортом, дайвінгом. Школа розташована в популярному морському місті-курорті Брайтоні. У школах Windlesham House (місто Уортінг) і Dicker (Аппер-Діккер) діти займаються танцями.

Ідеальне літо: закордонний табір з програмою англійська і спорт. Фото - 8

British Study Centres – одна з кращих в Англії мережа мовних шкіл, яка існує з 1930 року. У 2012 році мережа отримала премію Star Junior Courses for Under 18s – за кращі програми для дітей до 18 років; школи мережі високо оцінюються Британською Радою. Тут діти вивчають англійську мову і займаються футболом, верховою їздою, тенісом, гольфом, водними видами спорту.

Concord College – міжнародна школа-пансіон, розташована в мальовничому селі Актон Бернелл, Великобританія. Школа славиться рівнем академічної підготовки учнів і своїми програмами. На базі пансіону діє літня школа, яка, крім вивчення англійської мови пропонує заняття спортом для дітей від 10 до 17 років. Тут можна займатися гольфом, тенісом, верховою їздою і навіть гірським велоспортом.

Stafford House International – група мовних шкіл у Великобританії, Канаді та США, де проводяться академічні, загальні та спеціалізовані курси з вивчення англійської мови. Літо в школах Stafford House – це англійська + активності, екскурсії та спорт. Наприклад, в британській школі Malvern St. James, неподалік від Оксфорда і Бата, діти додатково професійно займаються тенісом або верховою їздою. Школа Oakham – це спеціалізована школа регбі для хлопчиків, де 15 годин на тиждень діти вчать англійську, і 10 годин присвячують грі.

Ідеальне літо: закордонний табір з програмою англійська і спорт. Фото - 9

FLS International – школа знаходиться в місті Фуллертон (Каліфорнія, США), недалеко від Лос-Анджелеса. Теплий клімат і такі пам'ятки як пляжі Малібу, Голлівуд і Кіностудія Юніверсал перетворюють літній табір в справжню мрію для будь-якої дитини. Дуже популярні тут програми – англійська + кіномистецтво і англійська + серфінг.

Oliver Language Training – літній табір для дітей 7-17 років на базі університету Redlands, США. Основний акцент у таборі роблять на індивідуальному підході до кожної дитини для розвитку його здібностей і потенціалу. У списку програм англійська + теніс і курс мульти-спорт – діти займаються тим спортом, який їм до душі (футбол, баскетбол, теніс, волейбол та інші командні ігри).

Це далеко не весь перелік шкіл, де є літні тематичні програми «англійська+» для дітей. Якщо ваша дитина не захоплюється спортом, існує багато цікавих альтернатив – театр, музика, малювання, економічні дисципліни, менеджмент. Звертайтеся до експертів DEC education – ми підберемо найцікавіший мовний табір саме для вашої дитини.

Цікавитесь зарубіжними мовними курсами для дитини? Ми допоможемо підібрати програму, яка підійде саме під ваші потреби.

Детальніше