Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Інтерв’ю зі студенткою George Brown College – одного із найбільших державних університетів Канади

01.11.2019
Інтерв’ю зі студенткою George Brown College – одного із найбільших державних університетів Канади. Фото - 4

George Brown College пропонує студентам понад 160 програм із різних спеціальностей, які відповідають сучасним вимогам ринку праці. На одній із таких програм навчалася Валерія Гусєва, випускниця George Brown College.

Як ви вступали в George Brown College?

Я пройшла навчання на дворічній програмі Medical Office Administration. На другому році програми проходила практику в одній із лікарень Торонто, й одразу після випуску мені запропонували там працювати.

Я обирала програму, виш, а також вступала за допомогою експертів освітньої агенції DEC. До вступу два рази разом із DEC їздила на мовні курси. Перший раз в Німеччину, другий – в Канаду. І саме після візиту в Канаду, проживши місяць у Торонто, я просто закохалася в це місто й зрозуміла, що хочу тут навчатися.

Що вас приваблює в Торонто?

Свобода, люди, атмосфера міста, в якому кипить котел різних культур і національностей. І незважаючи на цю розмаїтість, тут все надзвичайно гармонійно і класно. Я ні на хвилину не пошкодувала про своє рішення.

Як ви обрали програму?

Звернути увагу на George Brown College мені порекомендувала консультант DEC. Я хотіла здобути освіту, пов’язану з медициною, але не бути медиком. І саме в цьому виші була оптимальна для мене програма. Також великим плюсом стало те, що у вишу дуже хороша репутація і в плані роботи з іноземними студентами. Тут є окремий центр, де іноземці можуть отримати відповіді на будь-які запитання. До речі, мені доводилося часто звертатися туди. У центрі мені допомогли швидко отримати студентський дозвіл на навчання і роботу.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Як пройшла ваша адаптація?

Інтерв’ю зі студенткою George Brown College – одного із найбільших державних університетів Канади. Фото - 5Складно було спочатку звикнути жити, вчитися і думати англійською. Як би добре не знав англійську мову, все одно потрапляєш в нове середовище. До того ж я була наймолодшою студенткою на факультеті, тому мені було важко адаптуватися. Але оскільки тебе оточує маса людей із різних культур, різного віку, звикаєш і адаптуєшся до життя швидко.

Мене приємно здивувала сама система освіти, яка повністю відрізняється від нашої. У мене не було жодного предмета, який не мав би стосунку до мого фаху, не знадобився при проходженні практики або при влаштуванні на роботу.

Мені дуже сподобалося ставлення викладачів до студентів. Вони ставляться до тебе на рівних, роблять усе, щоб створити доброзичливу атмосферу в класі, мотивують приходити на пари, робити завдання. До професора можна звернутися щодо будь-якої рекомендації й поради і завжди отримати інформацію.

Якщо пропустив пару – це твоя відповідальність. Ти просто втратив можливість послухати лекцію, а пропуски відпрацьовувати не потрібно. Ніхто ні за ким не стежить. Протягом семестру ти два рази здаєш іспити плюс виконуєш завдання. Дуже зручно те, що всі твої оцінки, завдання, лекції є в онлайн-системі.

Де ви мешкали?

За два роки я поміняла два житла. Коли прилетіла, то була ще неповнолітньою, тому мені потрібні були опікуни. Опікунами стала канадська сім’я, в якій я жила під час мовних курсів. Ми так здружилися, що, коли постало питання опікунства, вони без проблем підписали документи, і перший рік навчання в George Brown College я мешкала з ними. На другому році навчання я вже почала сама знімати квартиру ближче до коледжу.

Що вам допомогло так швидко влаштуватися на роботу після навчання?

Інтерв’ю зі студенткою George Brown College – одного із найбільших державних університетів Канади. Фото - 6У мене була програма, у рамках якої під час останнього семестру відбувається «плейсмент». Один день на тиждень замість пар ми ходили на роботу. Це прекрасна можливість, адже 90% студентів після такого плейсменту отримували роботу. Безумовно, треба було добре показати себе. Така практика дала мені і корисний досвід роботи, і широку мережу контактів.

На другому курсі в George Brown College я працювала в коледжі. Одна з моїх професорів наполягла, щоб практику я проходила в державній лікарні. Це теж дуже корисний досвід, адже у тебе є можливість застосовувати вивчене одразу в роботі. І на практиці вчиш багато з того, що не в кожному підручнику зможеш прочитати.

Я вважаю, що для іноземного студента ця практика – відмінна можливість отримати зв’язки, познайомитися з колегами, знайти друзів. Що більше людей знаєш (а тим паче зі своєї індустрії), то більше можливостей отримуєш. А для іноземних студентів це хороша нагода налагодити соціальне життя і отримати нові знайомства.

Ви активно навчалися ці два роки. На щось, крім навчання, вистачало часу?

Я вчилася, почала працювати, займалася волонтерською діяльністю в коледжі й українській спільноті. Ми привозили цікавих людей з України, робили заходи, у нас є інтелектуальний клуб. Мені дуже подобалося те, що я мала можливість і вчитися, і займатися активною соціальною діяльністю.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит