Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Istituto Marangoni – тут народжується мода

06.06.2018
Istituto Marangoni – тут народжується мода. Фото - 4

Заснований 80 років тому, зараз Istituto Marangoni – один з провідних світових вишів у сфері мистецтва, моди і дизайну, а навчальні програми Marangoni реалізуються у співпраці з провідними будинками моди.

Istituto Marangoni був заснований в 1935 році в Мілані. Сьогодні це виші в Мілані, Парижі, Лондоні, Шанхаї, Флоренції. У Istituto Marangoni є бакалаврські та магістерські програми, літні кваліфікаційні курси, річна суперінтенсивна практична програма. Більшість курсів викладається англійською.

Щорічно до Istituto Marangoni приїжджають вчитися 4000 студентів з 106 країн. Цей виш свого часу закінчили Стефано Герьера, Доменіко Дольче, Франко Москіно, Алессандро де Бенедетті, Мауріціо Пекораро – люди, що стали легендами у світі моди.

Цікавитесь освітою в сфері моди та дизайну? Дізнайтеся більше про вузи і програмах в зарубіжних вузах Європи, США і Канади

Детальніше

Освітні програми

Istituto Marangoni – тут народжується мода. Фото - 5

Програми в Istituto Marangoni реалізуються у співпраці з провідними будинками моди: Louis Vuitton, Salvatore Ferragamo, Versace, Missoni, Alexander McQueen, Vivienne Westwood, Christian Dior. Незалежно від програми навчання, студенти беруть участь в показах і творчих конкурсах.

Навчальна програма вишу регулярно змінюється. Сьогодні, крім базових курсів Fashion Design, Fashion Styling and Fashion Business, Istituto Marangoni пропонує курс Buying and Brand Management, який об'єднує бізнес і творчість. Щороку Istituto Marangoni пропонує стипендії кращим студентам. Проект Your chance to be the one – це можливість для тих, хто мріє реалізувати себе в світі моди, мистецтва і дизайну.

Є також чотирирічний курс від Istituto Marangoni London – сендвіч-програми. Він дає студентам можливість поєднати навчання і практичний досвід. Програма доступна на спеціальностях Fashion Business, Fashion Design і Fashion Styling. Перші два роки студент вчиться, третій – стажується в одній або декількох компаніях за обраною ним спеціальністю. Загальний термін стажування – 36 тижнів, після яких студент повертається до вишу ще на рік, щоб завершити програму бакалавріату. Таким чином, ще до закінчення вишу він може почати кар'єру і зарекомендувати себе.

Відгук клієнта DEC education

Поліна, студентка Istituto Marangoni в Мілані: « Це відрізняється від того, чому нас вчать в Україні … В Італії більше практики: основний час ми витрачали на створення колекції одягу, а для захисту за підсумками курсу писали тільки концепцію колекції, де пояснювали, що нас надихнуло і яку ідею ми хотіли донести. Така освіта набагато ближче до життя» Читати весь відгук >>>

Особливості навчання

Istituto Marangoni – тут народжується мода. Фото - 6

В інституті працює система міжнародної внутрішньої мобільності, яка дозволяє студентам обрати навчання в будь-якому з кампусів. Наприклад, рік провчитися в Мілані, а потім переїхати на один або два роки до Лондону або Парижу. Таким чином, людина отримує уявлення про різні культури, стилі в моді, дизайні, мистецтві. Цьому ж сприяє і міжнародне середовище у виші.

Ключовий підхід в навчанні, який застосовують в Istituto Marangoni, – «навчання через дію». Тільки 30-35% курсу тут присвячені теорії. Решта – практика, яку ведуть імениті дизайнери Louis Vuitton, Salvatore Ferragamo, Versace, Missoni, Alexander McQueen, Vivienne Westwood, Christian Dior. Це відкриває перед власниками диплому Marangoni двері будинків мод і дизайнерських студій в будь-якій країні світу. До третього курсу студенти беруть участь у світових тижнях моди та інших показах не просто в якості глядачів, а представляють на них свої роботи, які можуть оцінити відомі дизайнери. Якщо ти талановитий, є всі шанси, що тебе запросять на практику або подальшу роботу.

Istituto Marangoni – тут народжується мода. Фото - 7

Скажімо, нещодавно проектна група студентів міланського кампуса брала участь в дефіле чоловічої і жіночої моди, навіяної фільмом «Аліса в країні чудес». Показ пройшов в Мілані за сприяння компанії Disney і став однією з головних подій сезону.

Крім базових курсів Fashion Design, Fashion Styling and Fashion Business, сьогодні Istituto Marangoni пропонує, наприклад, курс Buying and Brand Management, який об'єднує бізнес і творчість.

Навчальна програма Istituto Marangoni відрізняється в залежності від того, в якому місті розташована школа. У Флоренції, наприклад, багато уваги приділяється традиціям флорентійських ремесел і тому, як вони поєднуються із сучасним дизайном одягу та аксесуарів.

Студенти можуть почати навчання не тільки восени, а й з зимового семестру - в залежності від обраної спеціальності. Якщо майбутній студент сумнівається в своєму англійською або у нього ще немає портфоліо, він може пройти підготовчий курс. Кілька років тому Istituto Marangoni отримав акредитацію в британському Міністерстві освіти. Це означає, що його випускники можуть отримувати подвійні дипломи: і Istituto Marangoni, і одного з кращих університетів Великобританії - Manchester Metropolitan University.


Цікавитесь освітою в сфері моди та дизайну? Дізнайтеся більше про вузи і програмах в зарубіжних вузах Європи, США і Канади

Детальніше