Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Вивчення англійської та іспанської з Living Learning English: повне занурення в мовне середовище

20.08.2018
Вивчення англійської та іспанської з Living Learning English: повне занурення в мовне середовище. Фото - 4

Програми Living Learning English і Living Learning Spanish дозволяють за короткий термін досягти максимальних результатів завдяки тому, що навчання проходить в будинку викладача і не закінчується в позаурочний час.

Програми вивчення англійської та іспанської мов освітнього концерну Living Learning English (LLE) ) і Living Learning Spanish (LLS) передбачають навчання з проживанням в сім'ї викладача. Максимальний ефект забезпечують інтенсивні навчальні заняття, індивідуальна культурно-розважальна програма та цілодобове спілкування виключно іноземною мовою. Додатково студенти отримують можливість особисто познайомитися з життям і побутом типової британської або іспанської сім'ї. Країна і програма підбираються відповідно до побажань та інтересів кожного студента.

 

Зацікавилися вивченням мови в сім'ї викладача? Дізнайтеся більше про програми Homestay english та інших мовних курсах для своєї дитини

Детальніше

Можна обрати навчання і проживання в районах популярних морських курортів Іспанії, в селах, розташованих в національних заповідниках. Або ж тихі, спокійні міста з можливістю проведення активного дозвілля в Великобританії. Для тих, кому важлива велика екскурсійна програма, LLE пропонує Лондон, Оксфорд, Манчестер, Кембридж і Ліверпуль.

Переваги мовних курсів

Вивчення англійської та іспанської з Living Learning English: повне занурення в мовне середовище. Фото - 5

Основна перевага програм – повне занурення в мовне середовище. Практично 24 години на добу студента оточують виключно англомовні або ж іспаномовні співрозмовники. Таким чином, він вивчає мову не тільки по навчальних посібниках, а й на побутовому рівні – під час спілкування з іншими членами сім'ї.

Діти можуть брати участь в таких програмах з 10 років. Крім стандартного курсу, їх увазі пропонується «Англійська плюс», який поєднує вивчення мови з різними профільними дисциплінами. Наприклад, живопис, танці, плавання, футбол або хокей. Так дитина, яка захоплюється спортом чи мистецтвом, може не припиняти заняття на час поїздки, а навпаки поліпшити свій рівень.

Відгук клієнта DEC education

Валентина, студентка Living Learning English: & laquo; Я отримала багато досвіду за ці дні, і я щаслива, що поліпшила свою англійську до того рівня, до якого хотіла. Я дуже вдячна Елі Дингли, яка була моїм учителем, а також всієї сім'ї за відмінну атмосферу в домі. Я отримала величезне задоволення за час мого перебування там з цими прекрасними привітними людьми» Читати весь відгук >>>

Вивчення англійської та іспанської з Living Learning English: повне занурення в мовне середовище. Фото - 6

З кожним клієнтом консультант DEC education уточнює його потреби і побажання, потім передає отриману інформацію в мовний центр Living Learning English (LLE) або Living Learning Spanish (LLS) і підбирає підходящу сім'ю. Якщо за програмою їдуть діти, то в приймаючій сім'ї також бажано, щоб були діти, причому їх ровесники. Це дозволяє не тільки забезпечити дозвілля, а й підвищити ефективність навчання, оскільки так значно збільшується інтенсивність спілкування. Програма передбачає прогулянки на свіжому повітрі, заняття різними видами спорту, екскурсії в музеї і зоопарки, походи в кіно чи театри, парки атракціонів і так далі. Але, в першу чергу, батькам важливо, щоб їхня дитина потрапила в хорошу сім'ю і відчувала себе там як вдома.

Перед початком курсу викладач складає навчальний план в залежності від рівня знань мови студента. Індивідуальні заняття проходять в першій половині дня, а кількість уроків на тиждень становить від 15 до 35 в залежності від потреб і очікувань студента.

Вивчення англійської та іспанської з Living Learning English: повне занурення в мовне середовище. Фото - 7

Програми для дорослих можуть бути як загальними, так і вузькоспеціалізованими. Фахівці освітнього концерну Living Learning English (LLE) допоможуть підібрати сім'ю, в якій викладач задіяний в тій же галузі, що і студент, який приїхав вивчати ділову англійську мову. Наприклад, в маркетингу і продажах, кадровому забезпеченні або сфері нерухомості. До уваги практикуючих педагогів пропонуються просунуті курси англійської, щоб освіжити свої навички спілкування, поповнити словниковий запас і лексику. Серед майбутніх студентів найбільш затребувані інтенсивні програми академічної англійської, які дозволяють підготуватися до навчання в школі чи університеті Великобританії та іспитів для програми A-Level, TOEFL, IELTS та ін. В кінці курсу проходить пробний іспит з завданнями, аналогічними тим, які включені в тестування . Пройти курс по одній з програм Living Learning English (LLE) або Living Learning Spanish (LLS) можна в будь-який час року, включаючи свята і канікули. Мінімальна тривалість курсу – від одного тижня.

Зацікавилися вивченням мови в сім'ї викладача? Дізнайтеся більше про програми Homestay english та інших мовних курсах для своєї дитини

Детальніше