Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Вивчення німецької та підготовка до німецьких ВНЗ в центрах Carl Duisberg

21.09.2018
Вивчення німецької та підготовка до німецьких ВНЗ в центрах Carl Duisberg. Фото - 4

Щорічно понад 3,5 тисячі людей з різних країн світу звертаються до Carl Duisberg для того, щоб підготуватися до вступу до вищих навчальних закладів, де навчання проходить німецькою мовою, щоб підвищити свою кваліфікацію і поліпшити мовні навички.

Останнім часом все більш затребуваною стає німецька мова. Її знання необхідне в різних сферах, багато міжнародних компаній вимагають її як другу базову після англійської. А диплом про вищу освіту німецького університету високо котується в різних країнах світу.

Для того щоб вступити до німецького вишу, вам стане в нагоді знання державної мови на хорошому рівні. Тим часом, центрів, що пропонують якісну підготовку, в нашій країні не так і багато. Тому варто звернути увагу на такі підготовчі програми в Німеччині. Адже що може бути краще, ніж повне занурення в мовне середовище. Так можна не тільки поліпшити свої знання, а й пройти інтенсивну підготовку до вступу в університет.

Цікавитесь мовними курсами в Німеччині? Дізнайтеся докладніше про кращих мовних центрах і школах

Детальніше

Мовні центри Carl Duisberg

Вивчення німецької та підготовка до німецьких ВНЗ в центрах Carl Duisberg. Фото - 5

Один з найбільш престижних мовних центрів Німеччини, Carl Duisberg, надає послуги в області міжнародної освіти та підвищення професійної підготовки. Тут пропонують програми як для дітей, так і для дорослих. Назва компанії пов'язана з ім'ям великого німецького промисловця і мецената Карла Дуйсберга. Кампуси школи відкриті в Берліні, Кельні, Мюнхені та Радольфцеллі. Всі мовні центри Carl Duisberg пропонують курси інтенсивної підготовки до спеціальних іспитів, наприклад, до TestDaF.

У Берліні школа розташована в центральній частині міста, в декількох хвилинах ходьби від основних визначних пам'яток – Бранденбурзьких воріт, площі Жандарменмаркт і будівлі Рейхстагу.

Вивчення німецької та підготовка до німецьких ВНЗ в центрах Carl Duisberg. Фото - 6

Школа в Кельні зручно розташована недалеко від Кельнського собору та набережної Рейну. Протягом 10-місячного курсу навчання тут готують абітурієнтів до вступу до університетів Німеччини і дають всі необхідні знання.

Школа в Мюнхені також надає свій підготовчий курс, в ході якого студенти готуються до німецького вступного іспиту в Studienkolleg Bayern.

Мовний центр в Радольфцеллі розташований на березі Боденського озера, біля прекрасного парку з видом на старе місто, і спеціалізується на навчанні дітей і підлітків у віці від 11 до 17 років.

Для дітей: німецька плюс розваги

Для учнів від 11 до 17 років розроблена дуже насичена річна програма в курортному Радольфцеллі. Заняття з професійними футбольними тренерами і уроки танців з талановитими хореографами, плавання і пляжний баскетбол, прогулянки на каное по мальовничим водам Боденського озера.

Вивчення німецької та підготовка до німецьких ВНЗ в центрах Carl Duisberg. Фото - 7

Як екскурсії учасникам пропонується відвідування музеїв і замків, а також тематичні вечори, барбекю, дискотеки, піші прогулянки, спортивні заняття: футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, більярд, катання на лижах і сноуборді. Можливі поїздки в сусідні міста і країни, наприклад, в Італію, Францію, Австрію, Нідерланди.

Мінімальний курс навчання в школі для студентів у віці від 15 до 17 років – два тижні. Абітурієнти самостійно регулюють тривалість навчання – до 12 можливих тижнів. Завдяки індивідуальній методиці викладання студенти долають мовний бар'єр і отримують значний прогрес у знаннях. Крім 24+6 уроків на тиждень програма включає проходження обов'язкового тестування, отримання сертифікату, всі необхідні навчальні матеріали та активне дозвілля з екскурсіями і прогулянками.

Діти проживають в студентському гуртожитку або приймаючій сім'ї з повним пансіоном в будні дні і напівпансіоном у вихідні. Варто зазначити, що до розселення і розподілу дітей по групам Carl Duisberg підходить з урахуванням віку і статі. Крім того, обов'язково береться до уваги базова мовна підготовка кожної дитини, щоб в кожній групі всі були приблизно на одному рівні.

Для дорослих: в групі або індивідуально

Вивчення німецької та підготовка до німецьких ВНЗ в центрах Carl Duisberg. Фото - 8

На відміну від дитячих таборів, проведення яких в основному припадає на час канікул, мовний центр для дорослих працює цілий рік. А тривалість програми студенти обирають самі. Як правило, вони розраховані на студентів у віці від 16 років, які хочуть підвищити рівень німецької мови для подальшого вступу або в коледж, або в університет. Уроки можуть бути як індивідуальні, так і в міні-групах або групах до 15 осіб.

Для дорослих студентів більшість програм складається з 24+6 уроків на тиждень. Але існує і інтенсивний курс – 35 уроків на тиждень. Також на додаток до цього можна взяти індивідуальні уроки (5 або 10 занять на тиждень). Це допоможе закріпити отримані знання і закрити прогалини в граматиці або лексиці. Студенти можуть вивчати на індивідуальних заняттях як розмовну мову, так і технічну зі специфічною термінологією. Все залежить від індивідуальних переваг і цілей. Безумовно, тут також передбачені екскурсії вихідного дня, розмовні клуби, походи в музеї та кіно.

Цікавитесь мовними курсами в Німеччині? Дізнайтеся докладніше про кращих мовних центрах і школах

Детальніше