Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Як найшвидше пройти шлях до будь-якого вишу США

16.10.2019
Як найшвидше пройти шлях до будь-якого вишу США. Фото - 4

Вища освіта у США відкриває двері у найкращі компанії та організації світу. А правильно обраний фах, що користується попитом у всьому світі, – закладе міцний фундамент майбутнього кар’єрного і особистісного успіху студента.

До Штатів за популярним фахом

Завдяки розвитку високих технологій, проривним результатам наукових досліджень та змінам у всіх сферах життя у світі з’являється все більше нових професій. І найчастіше ці професії набувають поширення і розвитку у США – найбільшій економіці світу. Звісно, що і можливостей для отримання цих професій у цій країні найбільше. Тому студенти зі всього світу їдуть саме до американських вишів, які найшвидше реагують на запити ринку.

Та щоб вступити до американського вишу, українським студентам потрібна допомога. Адже вони мають на високому рівні володіти англійською. Причому треба не лише розуміти, а й вільно використовувати її при вивченні всіх предметів, серед яких і предмети з власним поняттєвим апаратом. Велике значення для успішного навчання за кордоном має також володіння певними вміннями і навичками, які здебільшого ще не опановують в українських школах. Тому найбільш надійним шляхом отримання середньої та вищої освіти у США для українських школярів є навчання у Green River College (GRC) – коледжі, що спеціалізується як на програмах переведення студентів у виші США, так і на програмах, що дозволяють змінити фах й отримати нову професію.

Чому студенти обирають Green River

Як найшвидше пройти шлях до будь-якого вишу США. Фото - 51. Це провідний коледж США, що прокладає шлях студентам зі всього світу до найкращих американських університетів завдяки ґрунтовній підготовці на програмах трансферу.

2. Студенти можуть вступати до вишів після двох років навчання на програмах трансферу або ж навчатися за програмою середньої освіти і вступити до обраного вишу без додаткової втрати часу та грошей на підготовку.

3. Коледж надає широкий вибір напрямів фахової підготовки, серед яких бізнес, комп’ютерні технології, медіа та комунікації, біоінженерія, авіакосмічна інженерія та ін.

4. У Green River кожен отримує індивідуальну підтримку менторів при складанні навчального плану в коледжі, а також допомогу при виборі фаху, університетів для трансферу та предметів, вивчити які необхідно для переводу у омріяний виш.

5. Студенти живуть у родинах або ж на мальовничій території кампусу в комфортних безпечних умовах, ведуть активне студентське життя, мають можливості як для навчання, так і для дозвілля.

6. Green River пропонує різноманітний вибір програм, серед яких інтенсивні курси з вивчення англійської, а також програми з отримання середньої освіти.

7. У коледжі допомагають отримати вміння і навички, необхідні для успішного навчання у виші: критичне мислення та аналіз, комунікація, навички публічних виступів, нетворкінгу тощо.

Найкоротший шлях до вишу

Як найшвидше пройти шлях до будь-якого вишу США. Фото - 6Програми трансферу від Green River відповідають першим двом курсам навчання на університетській програмі бакалавріату. Після закінчення програми студенти отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста, з якою вже можуть працювати за фахом. Так, у коледжі можна отримати ступені та сертифікати у галузях науки, мистецтва, бізнесу, серед яких такі сфери, як міжнародний бізнес, авіація, дошкільна освіта, комунікації, технології та ще понад 75 інших спеціалізацій.

Варто зазначити, що ступінь бакалавра у коледжі має таку саму цінність, як і ступінь бакалавра в університеті. Різниця полягає в тому, що у коледжах навчання більш практичне та налаштоване на отримання фахових знань і умінь, тоді як в університеті освіта має більш академічний характер.

Якщо ж студент планує продовжити навчання у виші, тоді разом із наставником вони розробляють особистий план переходу і в рамках основного фаху поєднують загальну освіту та вступ на програму у виші.

Серед переліку вишів, до яких успішно вступили студенти коледжу, такі університети світового рівня, як Каліфорнійський університет у Берклі, Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі, Браунський університет, Корнелльський університет, Університет Джонса Хопкінса, Індіанський університет, Університет Пердью, Мічиганський університет, Техаський університет в Остіні, Вашингтонський університет та ін.

Починати з середньої освіти

Як найшвидше пройти шлях до будь-якого вишу США. Фото - 7Учні випускних класів з України можуть почати підготовку до вступу в американський виш із програм середньої освіти у Green River. Зокрема, упродовж останніх років програма High School Completion Plus дуже популярна серед українських школярів. Завдяки їй студент може отримати державний сертифікат про повну середню освіту та кваліфікацію молодшого спеціаліста усього за два роки. Згодом така можливість дозволяє студентам вступати до вишів на третій курс бакалавріату.

Крім академічних програм, у Green River є широкий вибір мовних курсів для підготовки абітурієнтів до вступу на програми бакалавріату або трансферу до університетів. Тому перший крок до отримання бажаної професії у США можна зробити, ще навчаючись у середній школі.