Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Як вчаться в австрійському MODUL University – інтерв'ю з української студенткою

10.12.2018
Як вчаться в австрійському MODUL University – інтерв'ю з української студенткою. Фото - 4

У 2007 році був заснований приватний виш MODUL University у Відні. Цей університет один з небагатьох австрійських вищих навчальних закладів, що мають вузьку спеціалізацію. Тут можна отримати диплом бакалавра і магістра з таких популярних на сьогоднішній день напрямків як готельно-ресторанний менеджмент, державне управління та медіа технології.

MODUL University має переваги, які відрізняють його від інших вишів. Зокрема, професії, до яких готують студентів, затребувані у всьому світі, а акцент на одній спеціальності дає можливість отримати максимально глибокі знання і навички. Навчання тут орієнтоване на отримання практичних знань, тому очевидно, що стажування в MODUL University є обов'язковим. А при бажанні ще під час навчання можна почати кар'єру у великій міжнародній компанії, і до моменту закінчення вишу випускник вже може мати солідне резюме. По суті, навчання в MODUL University це практична освіта в одній з найкомфортніших країн Європи.

Особливості освіти: вчитися, а не завчати

Діана Пальніченко сьогодні навчається в MODUL University на магістерській програмі з менеджменту. До цього дівчина закінчила бакалавріат в цьому виші. Про вступ та навчання в MODUL University Діана ділитися з DEC education.

Цікавитесь освітою в Австрії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Як вчаться в австрійському MODUL University – інтерв'ю з української студенткою. Фото - 5

Чому і як ви обрали MODUL University?

Я завжди мріяла вчитися за кордоном, але коли прийшов час обирати країну для навчання – довго вагалася. Обирала серед Швейцарії, Австрії і Великобританії, і запланувала відвідати кожну з країн, щоб зробити правильний вибір. Першою в черзі був Відень під час новорічних свят... Далі їхати вже не було необхідності. А оскільки моя шкільна знайома схвально відгукувалася про MODUL University, в якому вчилася, то, дізнавшись про програми в цьому виші, я зробила свій остаточний вибір.

Як ви готувалися до вступу в MODUL University?

До іспиту TOEFL я готувалася 3 місяці, писала мотиваційний лист, вперше склала професійне CV і проходила інтерв'ю з admissions team. Особливих труднощів це не викликало, але період був напружений, адже складно було поєднувати вступ із закінченням ліцею в Києві. Щоб сфокусуватися на іспитах і есе, я звернулася до агенції DEC education, що дуже полегшило процес підготовки всіх необхідних для вступу офіційних документів.

Якими були ваші враження від особистого знайомства з університетом?

Я побачила MODUL University вперше під час саме тієї новорічної подорожі. Була зачарована красою гори Каленберг, на якій розташований виш, і панорамним видом на весь Відень, який відкривається перед очима. А у вересні, під час перших днів orientation week, я зустріла всіх своїх тепер вже кращих друзів, з якими ми і зараз спілкуємося щодня, незважаючи на відстань між нами.

Як вчаться в австрійському MODUL University – інтерв'ю з української студенткою. Фото - 6

Як ви пройшли адаптаційний період?

Я не стикалася з будь-якими труднощами в спілкуванні з іншими студентами, складнощі траплялися тільки з типовою для Австрії бюрократією і оформленням необхідних для студента документів, медичного страхування, проїзного квитка і т. д. Але це, перш за все, питання самоорганізації.

Як відбувається навчання в університеті?

Навчання в MODUL University – це, по-перше, персональний контакт вчителя і студента, а по-друге, отримання студентами практичного досвіду на побудованій професійній теоретичній базі.

Де ви живете? Які у вас умови проживання?

Я орендую квартиру, адже приїхала до Відня разом із сестрою. Але тут можна дуже просто знайти студентську акомодацію з прекрасними умовами. А якщо розміщуватися в дорміторії (гуртожитку), то можна швидше знайти своє коло знайомств і, наприклад, пом'якшити адаптаційний процес.

Як і де ви готуєтеся до занять? Чи вистачає інформації для підготовки?

Особисто я віддаю перевагу навчанню вдома, коли є можливість зробити паузу, послухати улюблену музику. Але бакалаврську дипломну роботу писала в бібліотеці університету, де є доступ до необхідної літератури і панорамні вікна з видом на місто.

Як вчаться в австрійському MODUL University – інтерв'ю з української студенткою. Фото - 7

Як функціонують служби підтримки студентів?

Я до сих пір користуюся студентським сервісом університету, який допомагає в будь-яких питаннях і зовсім безкоштовний. Тут є різні студентські сервіси, що полегшують процес отримання страховки, пошуку місця проживання тощо.

Яке враження справив на вас Відень?

Я обожнюю Відень. За п'ять років тут я пізнала це місто краще, ніж своє рідне, бо дуже люблю гуляти тут пішки і досліджувати його нові куточки. Завжди знаходжу щось цікаве і ніколи не втомлююся від цього міста.

Яку пораду ви могли б дати тим, хто захотів би вчитися в MODUL University?

Раджу вчитися, а не завчати. З першого семестру вчитися не заради іспитів, а для того щоб застосувати знання в майбутньому, і бути справжнім професіоналом!

Цікавитесь освітою в Австрії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше