Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Як обрати курси англійської мови без російськомовних однокурсників

27.05.2019
Як обрати курси англійської мови без російськомовних однокурсників. Фото - 4

Багатьох студентів та їхніх батьків, які прагнуть вивчити англійську в англомовній країні, часто цікавить питання, в яких англомовних країнах і на яких курсах найрідше можна зустріти російськомовних студентів. Бажання цілком зрозуміле. Адже, обираючи мовні курси за кордоном для дітей і для дорослих, студенти хочуть захистити себе від спокуси переходити у спілкуванні на російську або українську мову, тим самим втрачаючи можливості тотального занурення в англомовне середовище.

Експерти DEC education, виходячи з багаторічного досвіду роботи, виділили для своїх клієнтів, які прагнуть вибрати курси, де найменше російськомовних студентів, такі рекомендації.

Враховувати сезонність і вибирати низький сезон

Сезонність притаманна не тільки періоду відпусток, але і поїздкам на мовні курси. У більшості випадків і юні, і дорослі студенти, які вивчають англійську мову за кордоном, вибирають для курсів період канікул або традиційний сезон відпусток. Школярі найчастіше їдуть за кордон вивчати англійську і відпочивати під час зимових та літніх канікул. Та й дорослі студенти в більшості своїй вибирають для мовних курсів в основному літній період, щоб відпочинок був корисним. У російськомовних країнах високий сезон літніх відпусток триває з кінця червня до початку вересня.

Як обрати курси англійської мови без російськомовних однокурсників. Фото - 5Якщо ви хочете відправити дитину-школяра на мовні курси в англомовну країну, це краще зробити на початку червня, поки студенти вишів, дев'яти- і одинадцятикласники, а також студенти, які працюють, рідше планують поїздки за кордон на курси. В цей час випускники шкіл і студенти ще здають іспити, а дорослі студенти очікують теплішої погоди.

Коротке резюме: дорослим студентам найкраще їхати з середини вересня по грудень і з лютого до середини квітня. Тоді кількість російськомовних і україномовних студентів може бути мінімальною.

Вибирати невеликі школи

Краще вибирати невеликі, немережеві школи, незважаючи на те що вони менш відомі. І на те є декілька причин. По-перше, якщо ви поставили за мету повністю присвятити виділений час вивченню мови, як можна більше спілкуватися з носіями іноземної, зануритися у навчання, то перевагу краще віддати курсам в одному з невеликих міст. По-друге, саме за межами мегаполісів можна отримати точне уявлення про культуру країни, її особливості, колорит, життя місцевих жителів. Тому якщо вам цікава автентична культура країни, глибоке вивчення мови, курси краще вибирати у невеликих містах. По-третє, живучи в таких містах, ви отримуєте більше можливості спілкуватися англійською мовою з місцевими жителями, оскільки, імовірніше, однокурсників, які володіють російською або українською, у вас не буде. По-четверте, курси в маленькому місті не зроблять вас затворником і відлюдником. Побувати в мегаполісах завжди буде можливість на вихідних. Благо, транспортна система і незначна віддаленість від столиць і великих міст, допоможе як присвятити час навчанню, так і відвідати екскурсію.

Цікавитесь мовними курсами за кордоном для дитини? Дізнайтеся докладніше про кращі школи і програми США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Подробнее

Безумовно, вивчення іноземної мови на курсах у великому місті також має безперечні переваги. Перш за все таке місто, як Лондон або Барселона — це завжди маса можливостей для відпочинку, розваг, відвідування подій світового рівня у сфері культури і мистецтва. Мегаполіс — теж мультикультуральний мікс людей з усього світу і чудові можливості для нетворкінгу. Так, імовірніше, в Лондоні на курсах разом із вами навчатиметься багато співвітчизників і російськомовних студентів із країн колишнього Союзу. І навіть низький сезон навряд чи захистить вас від спілкування з ними. Однак студентів з Китаю, Індії, Австралії, Африки або країн Східної Європи також буде чимало. З ким проводити час поза занять, яку програму екскурсій, поїздок і розваг вибрати — вибір за вами.

Вибрати вивчення англійської в англомовних сім'ях

Як обрати курси англійської мови без російськомовних однокурсників. Фото - 6Щоб повністю виключити можливість використовувати російську або українську мову, варто вибрати курси, навчання на яких відбувається в родині викладача. Фактично це індивідуальне навчання, в рамках якого студент незалежно від віку живе і вчиться в сім'ї, один із членів котрої є сертифікованим викладачем іноземної мови. Інтенсивність такого навчання може бути різною: від 15 до 30 годин на тиждень. Це єдиний варіант навчання, що дозволяє виключити присутність російськомовних студентів.

Якщо ви хочете вивчати англійську або іспанську у Великобританії або Іспанії, такі програми з навчанням і проживанням в сім'ї викладача пропонує компанія Living Learning English/Spanish (LLE/LLS). Цей провайдер мовних курсів вже понад 20 років організовує навчання з проживанням у сім'ї викладача для студентів різного віку з усього світу. Завдяки можливостям LLE/LLS студенти можуть вибирати сім'ї, які живуть як в мегаполісах, так і невеликих містечках і селах Великобританії та Іспанії. Всю інформацію про викладача і його сім'ї, фото кімнати студента, будинки, відгуки студентів, які раніше навчалися і жили в тій чи іншій родині — студентам надають у зручних для користувачів профайлах.

Отзыв клиента DEC education

Марія, студентка Living Learning English: «Я провела 2 тижні в будинку Пітера і Кейт в Сент-Олбансі. Це були найкращі тижні, які я коли-небудь проводила в Англії! Коли мені потрібно було їхати сюди, я була трохи схвильована, тому що це був мій 1-й досвід проживання в сім'ї. Але ці люди дуже доброзичливі. Вони стануть вашою родиною, і вони завжди подбають про вас»Читать весь отзыв >>>

Перевагою такого формату навчання є те, що при індивідуальному навчанні з викладачем студент отримує максимум уваги, тому може досить швидко зробити хороший ривок у вивченні іноземної мови. Важливо, звичайно, і те, що до початку навчання студент проходить попереднє тестування, яке визначає його рівень знань. Також він заздалегідь повідомляє провайдеру курсів, які саме прогалини в знаннях хоче закрити, що бажає отримати від курсу, які особливості для нього важливі, які цілі стоять перед ним. Отримуючи всю цю інформацію, викладач використовує її при складанні індивідуального плану навчання.

Як обрати курси англійської мови без російськомовних однокурсників. Фото - 7Формат навчання і проживання в сім'ї викладача також дозволяє вибрати опцію 2:1. У цьому випадку студент живе і навчається з напарником, який не володіє російською або українською мовою. Обидва студенти підбираються таким чином, щоб їхній рівень знання мови, а також вік були однаковими. На заняттях такого формату обом студентам викладач приділяє максимум уваги, а студенти після занять можуть продовжити спілкуватися іноземною мовою з метою закріплення отриманих знань.

LLE/LLS також може підібрати сім'ю з двома викладачами. Тоді вивчати мову можуть як дитина, так і її мама або тато. Такий формат чудово підходить тим батькам, які ще не наважуються відправити дитину за кордон для вивчення іноземної мови, але готові поїхати разом із нею, щоб поєднати приємне з корисним. Адже концепція life long learning сьогодні завойовує все більше умів представників різних поколінь.

Навчання в родині викладача дозволяє поєднувати заняття з будь-яким хобі або захопленням, із заняттями спортом, уроками кулінарії та ін. Вільний час після занять можна планувати самостійно, а можна скористатися допомогою викладача. Навіть при інтенсивному навчанні у студентів залишаються вихідні дні, які можна проводити захоплююче і з користю задля досягнення мети.

Консультант з мовних курсів за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за ном.: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запрос