Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Який рівень англійської необхідний для навчання за кордоном

14.06.2019
Який рівень англійської необхідний для навчання за кордоном. Фото - 4

Слабке знання англійської мови — одна з головних причин, з якої більшості студентам не вдається вступити до бажаної школи або вишу за кордоном. Підхід, при якому студенти вивчають англійську на батьківщині тільки з метою здати іспит і отримати необхідний бал — заздалегідь помилковий. Англійську бажано знати хоча б на середньому рівні, а краще володіти нею на рівні вище середнього або на просунутому. І це потрібно не тільки для того, щоб вступити, але й щоб учитися і жити за кордоном.

Експерти нашого освітнього агентства DEC education переконані у тому, що вчити англійську варто старанно протягом двох років до вступу і при цьому не обмежуватися лише підготовкою до тестів. Головне — покращувати рівень академічної мови, щоб легше було адаптуватися до того, що всі предмети вивчаються англійською, а це значить важливо володіти специфічною термінологією з кожної дисципліни. Ми наполегливо радимо студентам готуватися до написання есе, вчитися створювати і проводити презентації англійською, і, безумовно, на досить високому рівні повинна бути розмовна англійська.

За рік до вступу бажано пройти інтенсивні курси вивчення англійської, а також курси з підготовки до вступу в топові виші, постійно підвищуючи рівень знання мови. Це вбереже майбутніх студентів від сильного стресу, який може статися під час адаптаційного періоду проживання за кордоном. При наявності хороших знань англійської вихід із зони комфорту наших студентів за кордоном проходить більш м'яко.

Підбираєте мовні курси для дитини за кордоном? Дізнайтеся більше про кращі школи і програми США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Подробнее

І ще раз про те, наскільки важливо знати мову

Який рівень англійської необхідний для навчання за кордоном. Фото - 5

По-перше, вступивши до школи або вишу за кордоном, оточення студента зміниться. Оскільки молодь зустріне там безліч людей з різних країн світу, знання англійської — єдина можливість спілкуватися, дружити, вчитися разом, а також вести активне соціальне життя. Уявіть собі, що ви спілкуєтеся з французом, який володіє тільки рідною мовою і англійською. Тому якщо студент не знає французької, то англійська стає мовою спілкування.

По-друге, не знаючи досконало англійську, студентам буде складно не тільки зрозуміти викладачів, але й підтвердити свій рівень знань, як і, втім, підготуватися до іспитів. Навіть якщо студент може читати і розуміє англійську мову, невміння презентувати свою точку зору, вести дебати, писати грамотні есе не дозволить йому отримати бажані результати і досягти гідного рівня успішності.

Який рівень англійської необхідний для навчання за кордоном. Фото - 6

Вступаючи на університетську програму з викладанням англійською мовою, студент повинен розуміти, що йому доведеться говорити, читати і писати виключно нею. Брати участь у дискусіях і групових завданнях, робити презентації, писати академічні твори та реферати, проходити тести і читати велику кількість спеціалізованих текстів у стислі строки, а також слухати лекції професорів і запрошених лекторів, які проводитимуть заняття англійською, — все це відбувається в академічному середовищі, що вимагає вільного володіння мовою. Тому невипадково всі міжнародно іспити з англійської включають у себе ці чотири компоненти: усне мовлення, читання, письмо та аудіювання. Їхня мета — оцінити ваше володіння мовою спеціально для академічних занять.

Доброю новиною є те, що будь-який студент може заздалегідь підійти до підготовки до навчання за кордоном, виділяючи достатньо часу для старанного вивчення англійської. Якщо серйозно і своєчасно почати готуватися до здачі спеціальних кваліфікаційних іспитів, то підсумковий результат тесту буде досить високим і покаже рівень володіння мовою. При цьому ми завжди пам'ятаємо про те, що англійська необхідна не тільки для успішної здачі IELTS, але також для життя і подальшого навчання за кордоном.

Цікавитесь мовними курсами для студентів і дорослих? Дізнайтеся докладніше про кращі школи і програми США, Канади, Британії та Європи!

Детальніше

Оцініть свої знання англійської мови

Який рівень англійської необхідний для навчання за кордоном. Фото - 7

Насамперед подивіться реальності в очі і постарайтеся критично оцінити свій рівень знання англійської. З'ясуйте, наскільки добре ви можете вчитися на іноземній мові. Ви відчуваєте себе комфортно, розмовляючи з іншими англійською? Як часто ви читаєте статті або книги іноземною, і чи можете легко зрозуміти більшу частину контенту, з яким зіштовхуєтеся, особливо якщо він знаходиться у вашій сфері навчання? Щоб дізнатися реальну ситуацію, необхідно проконсультуватися з викладачами англійської або звернутися за допомогою до наших експертів. Крім того, корисним буде пройти кілька пробних тестів і вправ з метою побачити, які аспекти знання мови слід покращити. Все це допоможе вам зрозуміти, наскільки просунута ваша підготовка.

Великим відкриттям для майбутніх студентів може стати відвідування реального університетського містечка, слухання лекцій або семінарів, які викладаються англійською мовою в обраній вами академічній сфері. Багато університетів заохочують потенційних абітурієнтів до вступу. А експерти DEC education наполегливо радять батькам і майбутнім студентам відправитися до школи або університету, куди планується вступ, щоб побачити все своїми очима. Не менш важливою є участь у мовних програмах шкіл та університетів, у літніх таборах та ін. Все це — запорука успішного вибору навчального закладу, швидкої адаптації і, безумовно, відсутність проблем з англійською мовою.

Максимально прокачуйте знання англійської під час підготовки до іспиту

Який рівень англійської необхідний для навчання за кордоном. Фото - 8

Реально оцінивши свій рівень знання англійської мови, студенту важливо вибрати тест, який він планує здавати, і почати до нього активну підготовку. Незалежно від того, чи готується студент до IELTS або TOEFL, головне — розуміти, що різні тести мають свою структуру і логіку. Тому, готуючись до здачі, необхідно звернутися за допомогою тих, хто знає всі аспекти, нюанси і підводні камені проходження того чи іншого кваліфікаційного тесту.

Отримавши якомога вищий бал, у студента з'являється можливість і ще одна істотна перевага у процесі вступу до топового вишу, школи світу. Готуючись до іспиту, він також поступово готується до інтенсивного навчання англійською в майбутньому. Щоб отримати бал, який потрібно для вступу до університету, необхідно посилити всі мовні навички. Більш низький бал із навику аудіювання, наприклад, або письмо, буде не найкращим сигналом для приймальної комісії, і може негативно вплинути на шанси студента вступити до бажаної школи або вишу.

Що краще знання мови, то вище шанс вступити до престижних вишів

Який рівень англійської необхідний для навчання за кордоном. Фото - 9

Університети, які вимагають до вступників високий бал за кваліфікаційними тестами на знання англійської мови, роблять це з певної причини. Дана вимога відображає рівень складності програми і свідчить про те, що студенти, які не володіють англійською на високому рівні, навряд чи зможуть досягти успіху у навчанні і впоратися з його темпами та рівнем у цьому виші.

Деякі університети також пропонують абітурієнтам пройти короткі курси підготовки до навчання англійською мовою, які дозволять їм покращити знання, пройти адаптацію, а також освіжити, можливо, забуту термінологію та ін. Експерти DEC education володіють актуальною інформацією, і зможуть підібрати потенційним студентам західних вишів необхідні програми вивчення англійської. Головне — заздалегідь розпочати підготовку. У вивченні іноземної мови є три важливі чинники успіху: час, старанність і проактивність. Щоб успішно вибрати професію і вступити до вишу або школи, яка найбільше підходить і за фахом, і за рівнем, починати підготовку бажано з 12 років. І, звичайно ж, вчити англійську краще набагато раніше, коли вона — практично рідна.

Консультант з мовних курсів за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Дзвоніть нам за номером: (044) 390 76 24 або лишайте онлайн запит

онлайн запит