Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Яка вікова межа для освіти за кордоном

19.06.2019
Яка вікова межа для освіти за кордоном. Фото - 4

Як ви гадаєте, який максимальний вік вступу до університету? 35 років? Можливо, 45 або 50? А ось і ні! Наприклад, у Великій Британії найдорослішим студентам по 79 і 84 роки. Морін Метьюз і Крейган Суруджаллі вивчають зараз право на трирічній програмі full-time в юридичній школі University of West London. А найстаршій студентці на планеті 96 років. Гуадалупе Паласіос із Мексики відвідує, правда, старшу школу, а не університет. Але гумору їй не позичати. За її словами, тепер завдяки навчанню вона може самостійно писати листи своїм залицяльникам.

Навчатися незалежно від віку — сучасний тренд в усьому світі. Тому дорослі люди, які давно мріяли реалізувати свою заповітну мрію, сидять за партами і набувають знань. Насправді причин для того, щоб продовжити навчання в 30, 40 або 60 років, набагато більше. Навіщо людям старше 30 років здобувати вищу освіту і які варіанти її отримання?

Актуальні навички

Всім добре відомо, що сьогодні стара надійна стратегія: школа — університет — робота за фахом уже не працює. У сучасному світі кордони все більше стають прозорими, люди багато подорожують, а технології створюють нові можливості для самореалізації і професійного розвитку. Тому, ймовірно, що в найближчому майбутньому тенденція змінювати професію 3-4 рази у житті стане основною для більшості людей. А значить для багатьох фахівців, як ніколи, актуальним буде навик навчатися протягом усього життя і швидко адаптуватися до змін.

Яка вікова межа для освіти за кордоном. Фото - 5

Можливо, вам пощастило і ви відразу вибрали професію, яка не втрачає актуальності й сьогодні, при цьому приносить максимум задоволення і гідну винагороду. Однак і в цьому випадку для побудови успішної кар'єри професійний розвиток стає обов'язковою опцією. Якщо ви зараз шукаєте відповідну програму для підвищення професійного рівня, експерти компанії DEC education радять вам пройти короткострокові спеціалізовані курси з вашої спеціалізації, які проводяться у кращих університетах Великобританії, США, Канади та інших країн. А також ми будемо раді допомогти з підготовкою до вступу на магістерську програму або на МВА-програму у топову бізнес-школу.

Цікавитесь вищою освітою за кордоном? Дізнайтеся більше про кращі виші США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Деталі

За оцінками експертів, глобальні зміни в економіці, автоматизація процесів призведуть до зміни великої кількості спеціальностей. Тому багато фахівців зараз все частіше замислюються про те, щоб отримати другу професію. Більшість сьогодні навчається без відриву від роботи на онлайн-програмах, бере участь у вебінарах і майстер-класах. Яких тільки курсів немає сьогодні: арт-терапія, сторітеллінг, написання сценаріїв, програмування і цифровий маркетинг. Водночас найбільш ефективним способом навчання до цього часу вважається офлайн-формат із повним зануренням у певну сферу діяльності. Можна вступити або на бакалаврат, або магістратуру, або ж на програму МВА.

Яка вікова межа для освіти за кордоном. Фото - 6

Якщо говорити про вступ на програми бакалаврату після 30 років, то в університетах, як правило, немає обмежень за віком. Однак слід очікувати додаткових питань від співробітників посольства при оформленні візи на навчання. Таких претендентів найчастіше розглядають як потенційних емігрантів. І для того щоб отримати візу, студенту слід підготувати серйозні аргументи, чому саме зараз і саме в цю країну він вирішив поїхати на навчання.

Можливий і інший варіант розвитку подій. Якщо у фахівця вже є диплом про вищу освіту і навіть не один, у такому випадку магістерський диплом закордонного університету буде гарним продовженням і підтвердженням високої кваліфікації. До того ж магістерський ступінь відкриває нові кар'єрні перспективи, підвищує цінність професіонала на ринку праці. Часто магістерська програма включає в себе проходження стажування у провідних світових компаніях. А це означає не тільки можливість отримати практичний досвід, але й реальний шанс знайти роботу своєї мрії. Ми можемо підібрати підходящу програму магістратури, МВА, або профільну короткострокову програму. Все досить індивідуально і залежить від цілей людини.

Окремо слід розповісти про програми, на які варто звернути увагу, якщо у вас вже є вища освіта і ви вирішили продовжити навчання за кордоном.

Pre-Master's

У Великобританії розроблена спеціальна програма підготовки до вступу на магістратуру для іноземних студентів, які вже мають диплом бакалавра. Зараз такі програми існують і в інших країнах. Їх проходять у підготовчих центрах при університетах ті абітурієнти, кому необхідно підняти рівень англійської мови, або ті, хто планує поміняти спеціалізацію. Радимо звернути увагу на програми Pre-Master's, які проводять наші партнери — INTO і Kaplan International Colleges.

Програма Pre-Master's в INTO

Цю програму пропонує освітній центр INTO для бажаючих вступити на магістратуру топ-університетів у Великобританії. Протягом 2-3 семестрів студенти інтенсивно вивчають англійську мову і профільні дисципліни в залежності від спеціальності. Напрямки програми: банківська справа, фінанси, бізнес-адміністрування. Після завершення програми студенти вступають на магістратуру за такими спеціальностями, як бухгалтерський облік, інвестиції, банківська справа, менеджмент, маркетинг, право, медіа та ін. Для вступу на Pre-Master's потрібно диплом бакалавра з високими оцінками, знання англійської мови IELTS 5.5-6.0.

Програма Pre-Master's на базі Kaplan International Colleges

Яка вікова межа для освіти за кордоном. Фото - 7

Один із найбільш освітніх концернів світу Kaplan International Colleges (KIC) пропонує абітурієнтам, які вступають на магістратуру британських і американських університетів, пройти підготовку на програмах Pre-Master's.

У Великобританії ці програми проходять безпосередньо в університетах. Вступні вимоги можуть варіюватися. Як правило, це мінімум 3 роки вищої освіти і знання англійської на рівні IELTS 5.5. Тривалість програми від 4 до 18 місяців у залежності від рівня знань мови та академічних предметів.

У США студенти проходять підготовку на Pre-Master's у декількох університетах: Pace University в Нью-Йорку, Northeastern University в Бостоні або Сіетлі, Arizona State University в Фініксі. Вимоги для вступу: диплом про вищу освіту, знання англійської мови не нижче TOEFL iBT 55 / IELTS 5.5. Тривалість навчання варіюється від 4 до 12 місяців.

Магістратура

Яка вікова межа для освіти за кордоном. Фото - 8

Найпопулярніші напрямки магістратури, куди вступають наші студенти — це міжнародний бізнес, інжиніринг, біотехнології, бізнес-адміністрування, фінанси, фармацевтика, готельний бізнес і туризм. Ось деякі з них.

На базі University of South Florida існує близько 200 програм із різних спеціальностей, які проходять у 13 коледжах університету. Серед них — менеджмент, маркетинг, МВА, фінанси, підприємництво, ІТ-системи, машинобудування, комп'ютерне проектування, архітектура, будівництво та ін. Особливою популярністю користуються програми з інженерно-технічних спеціальностей і туризму. У University of South Florida склалася репутація як одного з кращих освітніх науково-дослідних центрів США.

Яка вікова межа для освіти за кордоном. Фото - 9

Для вступу на магістерські програми необхідно надати: диплом бакалавра за відповідною спеціальністю (або пройти курс підготовки Pre-Master's), сертифікат GRE (математична частина вище 75%, аналітичний лист 4 або вище), 2-3 (в залежності від спеціалізації) рекомендаційні листи, мотиваційний лист, резюме.

Канадський коледж George Brown, розташований у Торонто, вважається одним з найбільших вишів країни. Не так давно, у 2017 році, він був визнаний кращим дослідницьким інститутом Канади. На сьогодні коледж пропонує понад 160 програм із різних спеціальностей. Серед них — магістерські програми за такими напрямками, як мистецтво, дизайн і ІТ, бізнес, будівельні та інженерні технології, охорона здоров'я, готельно-ресторанний бізнес і кулінарне мистецтво та ін. Вимоги до вступу: диплом про вищу освіту, знання англійської мови на рівні коледжу, відповідний досвід роботи і поради.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education дасть відповідь на всі ваші запитання. Дзвоніть нам за номером: (044) 390 76 24 або лишайте онлайн запит

онлайн запит