Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Навчання на Кіпрі в University Of Nicosia

14.08.2018
Навчання на Кіпрі в University Of Nicosia. Фото - 4

Університет Нікосії – найбільший університет Кіпру, який поєднує динамічну студентську атмосферу з високими стандартами якості та міжнародної філософії. Університет засновано в 1980 році і в перший же рік виш зарекомендував себе як провідний постачальник третинної (післядипломної) освіти на Кіпрі, в повній відповідності зі своїм девізом «Перевага в освіті!».

Кіпр — красивий острів у північно-східному басейні Середземного моря, розташований на перехресті Європи, Азії та Африки. Будучи членом Європейського союзу, він є найпівденнішим його кордоном. Острів – третій за величиною в Середземному морі, з населенням близько 700 тис. чол. Кіпр протягом століть був місцем зустрічі цивілізацій і культур. Його відрізняють чудові пейзажі гір і лісів, чарівні узбережжя і пляжі, а також багата історична та археологічна спадщина.

Цікавитесь освітою на Кіпрі? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше

Навчання на Кіпрі в University Of Nicosia. Фото - 5

Міжнародні аспекти освіти відіграють важливу роль на Кіпрі, де студенти з усього світу отримують якісну освіту за доступними цінами. Навчання в такому інтернаціональному середовищі збагачує досвід наших студентів, привносячи міжнародний аспект в національну культуру. Дружні стосунки, які формуються між іноземними студентами і студентами-кіпріотами, сприяють подальшому поглибленню культурних і торгових відносин між країнами. Це важливий аспект для успішної кар'єри студентів – вони вчаться працювати і спілкуватися з людьми з різних країн, з різних культур, розуміти особливості різних менталітетів. Крім того, зв'язки в різних країнах часто допомагають у кар'єрі.

Кіпр забезпечує високі стандарти освіти з ранніх років і до університету. Студенти здобувають необхідні знання та навички для роботи на сучасному світовому ринку праці. Приємний середземноморський клімат і мальовничі пейзажі стають чудовим доповненням до навчання, і перетворюють студентські роки в дійсно незабутній чарівний період.

University Of Nicosia – перевага в освіті

UNIC – найбільший виш на Кіпрі. Зараз тут навчається близько 11 тисяч студентів з понад 70 країн. Представництво університету є в 19 містах по всій планеті; виш веде партнерські відносини з 400 іншими навчальними закладами; регіональні освітні центри UNIC є в Афінах, Бухаресті і Нью-Йорку.

Перевага в освіті Університету Нікосії забезпечують чотири його школи:

  • Школа бізнесу;
  • Школа природничих наук;
  • Школа освіти;
  • Школа гуманітарних, соціальних наук і права.

Завдяки їм університет пропонує широкий вибір бакалаврських (4 роки навчання) і магістерських (3 роки) програм, які визнаються і за межами країни. Стандарти освіти розроблені на основі кращих британських і американських традицій і регулярно переглядаються на предмет відповідності новим тенденціям.

Орієнтація на інноваційні дослідження

Навчання на Кіпрі в University Of Nicosia. Фото - 6

Університет Нікосії приділяє велике значення дослідженням в інноваційних сферах, таких як, наприклад, криптовалюта. Основний акцент у своїй діяльності університет ставить на міжнародні проекти і співробітництво, в тому числі на студентський обмін і партнерство для розвитку освітніх програм. Перша велика медична програма на Кіпрі була створена завдяки партнерству University Of Nicosia і St George's, University of London, і сьогодні Медична школа вишу приваблює більше 500 студентів з різних країн. Також UNIC має кілька партнерських програм з вишами Греції.

Викладачі та науковці University Of Nicosia проводять науково-дослідницьку діяльність за підтримки грантів Науково-дослідного та інноваційного відділу. З 2007 року професорсько-викладацький склад бере активну участь у фінансованих наукових проектах із загальним бюджетом понад 30 млн. євро.

Повноцінне обслуговування студентів

Навчання на Кіпрі в University Of Nicosia. Фото - 7

Для новачків Відділ зі студентських питань надає широкий спектр послуг, які допомагають їм плавно і ефективно інтегруватися в університетське життя. Метою відділу є надання всілякої допомоги як під час навчання в університеті, так і після його закінчення. Зокрема, він допомагає в пошуку відповідного житла, організовує ознайомчі дні і підтримує численні громадські та спортивні клуби.

Щоб допомогти молодим людям обрати правильний шлях персонального розвитку, в університеті створено Центр кар'єри. Його досвідчені фахівці надають консультації з вивчення кар'єрних можливостей, підвищення обізнаності у виборі професій та розвитку навичок для повного розкриття потенціалу.

Нагороди та досягнення

За майже 40 років роботи університет був удостоєний численних престижних нагород: премія ООН «Global 500» за внесок в охорону і поліпшення навколишнього середовища; створення першої на Кіпрі кафедри ЮНЕСКО для заохочення культурного розмаїття та міжкультурного діалогу. Виш визнаний Європейською комісією і удостоєний Хартії Erasmus University. Завдяки цьому він є єдиним приватним університетом Кіпру з правом видачі диплома з відмітним знаком Європейської комісії про високий стандарт отриманої освіти. Сьогодні таким правом наділені лише близько 100 європейських університетів. Більш того, Університет Нікосії – єдиний недержавний виш Кіпру, що входить до Європейської асоціації університетів (EUA).

Цікавитесь освітою на Кіпрі? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше