Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих

12.06.2018
Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 4

Найважливіше у вивченні англійської – результат. Ви вкладаєте в курси кошти і час, і хочете отримати відповідні знання. Ми розуміємо це, а тому спеціально для дорослих, які хочуть досягти мовного рівня, розробили пропозиції програм із комплексної практики англійської за кордоном і в Україні.

Пропонуємо вибрати одну з програм, яка допоможе комбінувати різні підходи до мови і буде ефективна для зайнятої людини з лімітом часу.

Ми розробили 4 пакети виходячи з ваших цілей і рівня знань. Будь-який з них може бути модифікований під ваші індивідуальні потреби. Для підбору найбільш відповідного пакета і проходження тестування звертайтеся до фахівців DEC education.

Записатися на консультацію

Комплексні програми

English Semester

Етап 1: 2-тижнева поїздка за кордон для визначення навчальних цілей

Якщо ваш рівень мови вище Intermediate, почніть вивчення англійської з зарубіжної мовної поїздки від DEC education. Після занурення в англомовне середовище ви зрозумієте, чого вам не вистачає для подальшого успішного навчання. Наприклад, пропонуємо такі поїздки:

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 5

EC English, міжнародний мовний провайдер

У EC English мову можна вивчати в багатьох містах світу – Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Торонто, Ванкувері, Дубліні, Кембриджі, Лондоні, Кейптауні, на Мальті та ін. Ви вибираєте країну і місто, де навчатиметися індивідуально або в групі. Пропонується 20 занять на тиждень, але можна додатково взяти ще 20 занять. Крім того, вас чекає знайомство з зазначеним містом навчання і його визначними пам'ятками.

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 6

Kaplan International English, Торки, Великобританія

Торки – британський курорт у графстві Девон, так звана Ніцца в мініатюрі, де можна побувати в середньовічному абатстві, позасмагати на золотих пляжах англійської Рив'єри, побачити зсередини печери Кентс Каверн, побувати в національному заповіднику і відвезти додому теплі та сонячні спогади. Школа пропонує програму «Англійська відпочинку», яка розрахована на потреби тревел-блогерів і всіх, хто хоче насолодитися місцевою культурою та природою.

Етап 2: 1 семестр навчання у мовній школі в Києві

Після повернення фахівці DEC school проведуть тестування і допоможуть визначити, на що звернути особливу увагу: наприклад, комунікативні навички, поповнення лексичного запасу, вміння грамотно висловлювати свою думку, не губитися в розмові з іноземцем тощо. Потім ви зможете приступити до занять в одній зі шкіл DEC school.

English Year

Етап 1: Річне навчання на базі школи в Києві для поліпшення мовного рівня

У вас початковий рівень знань, мовний бар'єр або ви хочете звернути увагу на граматику, поповнити словниковий запас перед спілкуванням із іноземцями? Радимо спочатку пройти навчання у школі DEC school. Фахівці школи проведуть тестування, після чого ви зможете вибрати навчання у міні-групах, групах або індивідуально.

Етап 2: Поїздка за кордон для закріплення знань

Після завершення за допомогою DEC education вирушайте в поїздку за кордон, щоб використовувати отримані за рік знання на практиці. Радимо поїздку з легким рівнем англійської, щоб ви там відчували себе комфортно.

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 7

St Giles International, Великобританія, США, Канада

Тут англійську вивчають із індивідуальним підходом до кожного студента. Ви вибираєте тривалість курсу – від 1 до 24 тижнів. Цікаво, що саме тут діє Beginners Course, який дозволяє вивчати англійську практично з нуля. Тому якщо ви шукаєте поїздку, де про вас дбатимуть і вивчатимуть із вами основи англійської – це варіант для вас.

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 8

Globe English Centre, Ексетер, Великобританія

Вивчати англійську в Ексетері приємно, адже це містечко поблизу моря недалеко від Лондона (всього у 2 годинах). Школа Globe English Centre пропонує міні-класи до 6 осіб у групі та індивідуальний план занять. Студент сам визначає, які складові мови важливо підтягти в першу чергу. Важливо, що проживання можна вибирати: резиденція, сім'я, готель або приватні апартаменти.

Записаться на консультацию

Complex English

Complex English підійде тим, хто будує далекосяжні плани на результативне вивчення іноземної мови. Поєднуючи семестри навчання з зарубіжними поїздками і тестуванням, ви прогресуватимете у знаннях і відразу застосовувати їх на практиці.

Етап 1: I семестр навчання у мовній школі в Києві

Вибирайте заняття в групах або міні-групах, а також індивідуальні класи. Ви будете навчатися під керівництвом українських викладачів і носіїв мови зі США, Канади або Великобританії.

Етап 2: Зимова поїздка за кордон для перевірки свого рівня

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 9

Фахівці компанії DEC education підберуть поїздку на мовні курси за кордон відповідно до програми Complex English. Наприклад, на зимових канікулах ви зможете поглиблено вивчати мову:

Home Language International, міжнародні мовні школи

Візитною карткою шкіл є проживання в родинах викладачів у більш ніж 30 країнах світу. Кваліфікація і умови проживання викладацького складу, який налічує 1000 осіб, перевіряється індивідуально. На Різдво або Новий рік пропонуємо курс «Англійська + традиції», в якому ви зможете насолодитися святковим духом у справжній американській, канадській, британській або ірландській родині.

Етап 3: II семестр навчання у мовній школі в Києві з коригуванням навчальних цілей

Після повернення вас чекає ще одне тестування. Викладачі скорегують навчальні цілі на II семестр, щоб ви займалися якомога ефективніше.

Етап 4: Літня зарубіжна поїздка для закріплення знань за рік

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 10

На літніх канікулах радимо відправитися відпочивати у чудові туристичні локації світу:

Clubclass і IELS Malta, Мальта

Мальта традиційно вважається одним із найкращих місць для відпочинку в світі. Міста Свійя і Сліма вважаються фешенебельними курортними зонами острова. Школи Clubclass і IELS Malta пропонують програми для дорослих від 18 років. Але головне тут – водні види спорту. Ви не просто побуваєте на курорті, опануєте живою англійською на практиці, але й почнете займатися дайвінгом, віндсерфінгом, ходінням під вітрилом, поплаваєте на туристичному катамарані.

Intensive English

Етап 1: Короткострокове інтенсивне навчання в Україні або за кордоном

Intensive English – для тих, хто хоче за короткий термін досягти ефективних результатів у вивченні англійської. Якщо вам необхідно швидко опанувати мову для навчальних, професійних або особистих цілей, вибирайте 8-тижневу програму підготовки в DEC school. У школах доступні також літні інтенсивні курси і розмовні клуби з запрошеними нейтив-спікерами, на яких можна підготуватися до закордонної поїздки.

Етап 2: Поїздка за кордон із інтенсивною підготовкою

Після навчання закріплюйте знання на інтенсивному курсі за кордоном. Наприклад, ви можете вибрати одну з наступних програм:

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 11

CERAN, Бельгія

Мовний центр CERAN пропонує дуже насичену інтенсивну підготовку – до 9 коротких сесій з викладачем на день для студентів старше 18 років. Ви можете вибрати індивідуальний інтенсив або заняття в міні-групі до 7 осіб. У вільний час можна з захопленням досліджувати Арденські гори, в яких знаходиться містечко Спа або поїхати на термальні джерела.

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 12

Living Learning English, Великобританія

Студенти протягом курсу проживають у сім'ї викладача, з яким і займаються. Для бізнес-цілей є також навчання в парі і міні-групі. Ми радимо цю школу, ґрунтуючись на широкому виборі вузькоспеціалізованих тематик: медицина, туризм, нерухомість, маркетинг, продажі, переговори, медіа, культура, авіація, військова тематика, інжиніринг, техніка, HR, фінанси, бізнес, банківська справа тощо.

Особливим попитом у клієнтів DEC education користуються програми підготовки до здачі IELTS на базі топ-університетів світу: University of Southampton (Великобританія), EU Business School (Іспанія), Hague University of Applied Sciences (Нідерланди), Nuova Accademia di Belle Arti (Італія) , York University (Канада)

Записатися на консультацію

Спеціальні пропозиції

Англійська для сім'ї

На канікулах разом із сім'єю вирушайте в мовну поїздку за кордон, щоб закріпити отримані знання. Батьки і діти будуть вивчати мову окремо, а ось проживати і відпочивати – разом, щоб об'єднати корисне з приємним. DEC education радить перевірені навчальні заклади напрямку сімейних поїздок:

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 13

FLS, Лос-Анджелес, США

Літній табір розташований в самому центрі Orange County, або як його називають «Апельсинове Графство», який є домівкою для різних мешканців – від мільярдерів до професійних серферів. Фішкою сімейної програми в FLS є екскурсійні тури по Лос-Анджелесу, сімейні вихідні, спільні з дітьми заняття творчістю, кулінарією, театром та ін.

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 14

Frances King, Family Program, Лондон, Великобританія

Frances King розмістила свої школи у лакшері-районах столиці – Белгравії і Кенсінгтоні. Для дітей пропонуються чудові опції у програмі: крім 15 занять англійською на тиждень, тобто 5 уроків із обраної тематики: «Відкриваємо Лондон для себе» (історія міста, його визначні події та місця), «Мода і стиль» (обговорення модних показів, трендів , журналів), «Спорт» (історія футболу, знаменитості, фітнес і т. д.).

Сертифікат TESOL / TEFL для вчителів

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 15

TESOL / TEFL (Teaching English to the Speakers of Other Languages) – це міжнародний стандарт для вчителів, які викладають англійську як іноземну мову. Отримати його вважається підтвердженням високої кваліфікації викладача.

Ми допомагаємо вчителям англійської мови пройти курси на базі центрів у Канаді і Великобританії, щоб успішно скласти іспит на право володіння TESOL / TEFL.

Для цього ми пропонуємо програму на базі:

ILAC International College, Торонто і Ванкувер, Канада

Програма навчання TESOL міжнародного коледжу ILAC дозволяє студентам вчитися викладанню англійської мови завдяки інтерактивним завданням. Стажери вчаться на конкретних прикладах, щоб застосувати свій досвід на практикумах або відкритих уроках під кураторством професіонала з досвідом роботи понад 2000 годин.

  • Можливість отримати TESOL Diploma або TESOL Certificate;
  • Тривалість курсу – 4 тижні;
  • 5 годин на добу 5 разів на тиждень;
  • 100 годин інструктажу і 20 годин практикуму для TESOL Diploma;
  • 100 годин інструктажу і 6 годин відкритого викладання для TESOL Certificate;
  • Мінімальний вік студента – 18 років.

+1 рівень англійської

Комплексні програми з вивчення англійської мови для дорослих. Фото - 16

Міжнародний мовний провайдер Kaplan International English забезпечує оволодіння 1 новим рівнем знань в індивідуальних інтенсивних поїздках за кордон за 10 тижнів.

Провайдер гарантує: якщо студент після 10 тижнів при здачі фінального тестування демонструє поганий результат, йому забезпечується 4 додаткових безкоштовних тижні.

Програма включає в себе:

  • 15 годин загальної англійської на тиждень;
  • 6 годин занять з розвитку спеціальних навичок – бізнес-лексики, розуміння місцевої культури, розвиток вимови;
  • 5 годин на тиждень з розвитку особистісних навичок, занять за індивідуальними темами і груповою роботою.

Зацікавили комплексні пропозиції, навчання англійській або мовні поїздки? Дізнавайтеся деталі у фахівців компанії DEC education, які допоможуть підібрати програму чи адаптувати її під індивідуальні потреби. Залишайте заявку онлайн & ndash; і ми зв'яжемося з вами.

Записатися на консультацію