Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну

18.04.2019
Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 4

За останні роки технології повністю змінили наше життя. Змінилося все: починаючи з того, як ми замовляємо таксі або піцу, і закінчуючи роботою банків і великих промислових комплексів. Завдяки таким змінам у молоді з'явилися абсолютно нові можливості.

Саме інжиніринг, кібербезпека і дизайн – ті сфери, які мають вирішальне значення для того, як розвиватиметься світ у майбутньому. Пропонуємо вашій увазі підбірку кращих університетів, де можна отримати професії, пов'язані з інжинірингом, кібербезпекою, блокчейн-технологіями, графічним дизайном і в галузі мистецтва.

Експерти компанії DEC education діляться своїми порадами з абітурієнтами. Якщо ви плануєте вступати до вишу за кордоном на фах у сфері інжинірингу, то для цього вам необхідні високі бали з математики, фізики, хімії. Крім цього, деякі університети дають своїм студентам додаткові тести з даних дисциплін, щоб перевірити реальний рівень знань. А ось під час підготовки на спеціалізацію у сфері дизайну, графічного дизайну або 3D-моделювання важливо приділити належну увагу складанню свого портфоліо.

Цікавитесь вищою освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах США, Канади, Британії та Європи & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше

Спеціалізація: інжиніринг

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 5

Лідером серед країн, де можна отримати освіту у сфері інжинірингу, можна назвати США. Серед університетів Сполучених Штатів — партнерів DEC education, які пропонують програми бакалаврату у сфері інжинірингу та кібербезпеки, слід виділити Long Island University (Нью-Йорк), Drew University (штат Нью-Джерсі), University of South Florida, Florida International University. Наприклад, Long Island University знаходиться в самому серці США – Нью-Йорку. Одним із його підрозділів є School of Computer Science, Innovation and Management Engineering, де можна отримати диплом бакалавра інформаційних систем, комп'ютерних наук та ін.

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 6

Серйозний рівень підготовки фахівців у сфері інжинірингу, які пройшли навчання в університетах Нідерландів. University of Groningen, який заснований у 1614 році, пропонує своїм абітурієнтам спеціалізацію у сфері промислового інжинірингу та менеджменту. Окремо слід згадати програми університетів прикладних мистецтв: HAN University of Applied Sciences, Hanze University of Applied Sciences, а також Fontys University of Applied Sciences. Так, наприклад, HAN University входить у ТОП-5 прикладних університетів Голландії, а його курс бакалаврату з електротехніки та електроніки дає знання, засновані на інноваціях і практичному досвіді. До складу Hanze University входить кілька інститутів, які дають освіту у сфері інжинірингу: Institute for Life Science & Technology, Institute of Engineering, School of Architecture & Built Environment та ін. У фокусі програм цього університету задіяні три області: енергетика, охорона здоров'я і підприємництво.

Відгук клієнта DEC education

Наталя Соломенцева, мама Данила, студента University of South Florida: « Особистість студента оцінюється виключно за знаннями, навичками і відвідуваності. Вчителі пишуть інформацію для наставника (advisor) вашого студента. Наставник — як класний керівник, який становить думка про кожного студента » Читати весь відгук >>>

Університет Fontys – один із наймолодших вузів Голландії – був заснований у 1992 році. На сьогодні він є одним із кращих вищих навчальних закладів країни. Fontys розташований в регіоні «Брейнпорт» – європейському центрі науки і техніки з офісами багатьох міжнародних компаній. Тут можна отримати диплом бакалавра з електротехніки та електроніки, промислового інжинірингу та менеджменту, логістичного інжинірингу, механічного інжинірингу, мехатроніки.

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 7

Вищі навчальні заклади Канади також привертають до себе увагу студентів, які цікавляться інжинірингом. Conestoga College є засновником Асоціації політехнічних вузів Канади і вважається лідером у сфері підготовки політехнічних фахівців. Цей коледж пропонує понад 100 програм на вибір, серед яких – інжиніринг комп'ютерних систем, робототехніка і автоматизація, IТ-інновації та дизайн. Один із кампусів Conestoga College знаходиться у місті Ватерлоо, який входить до «Канадського трикутника технологій».

Більшість фахівців у сфері інжинірингу та ІТ здобувають освіту в Seneca College в Торонто. Деякі програми Seneca College включають у себе проходження оплачуваної практики на 2 і 3 курсах у таких компаніях, як IBM Canada Ltd., Oracle Corporation Canada Ltd., Cisco Systems, Xerox та ін.

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 8

У Великобританії багато вишів готують фахівців у галузі інжинірингу та інформаційної безпеки. Одним із кращих вважається University of St Andrews, який розташований в Единбурзі. В цьому найстарішому університеті Шотландії діє одна з кращих School of Computer Science, де вивчають основи комп’ютерних наук, мереж та дистрибутивних систем, штучний інтелект, взаємодію людини з комп’ютером, розробку систем програмного забезпечення та ін.

На Кіпрі UCLan Cyprus пропонує своїм абітурієнтам отримати диплом бакалавра у сфері електроніки та електротехніки, а також там можна отримати диплом магістра у сфері кібербезпеки. Студенти UCLan отримують два дипломи: кіпрський і британський, оскільки університет є філією британського Університету Центрального Ланкаширу.

Спеціалізація: кібербезпека і блокчейн-технології

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 9

Сьогодні державні та комерційні організації мають потребу в тому, щоб їхні бази даних і системи були надійно захищені, тому попит на фахівців із кібербезпеки досить високий. Ми співпрацюємо з університетами з різних країн, де студенти проходять навчання за цією спеціальністю. Передові програми пропонують університети в США, і, зокрема, Roosevelt University. Його програма бакалаврату у сфері кібер- і інформаційної безпеки Агентством національної безпеки США названа однією з кращих.

Також кібербезпеку можна вивчати у Канаді у Conestoga College, про який вже йшлося раніше, або в Fanshawe College, University of Toronto та ін. Університети прикладних наук у Нідерландах теж пропонують програми з інформаційної безпеки. Наприклад, університет Fontys проводить навчання для фахівців у сфері кібербезпеки, де вони вчаться працювати з системами захисту інформації, вивчають кейси по кібершпіонажу тощо.

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 10

Спеціальності у сфері блокчейн-технологій і кібервалюти також набирають зараз неабиякої популярності, відкриваючи нові перспективи для молоді. Якщо вас цікавить дана сфера, зверніть увагу на кіпрський University of Nicosia. Саме цей виш створив першу програму у світі, де готують фахівців у сфері цифрових валют. Крім того, тут приймають біткоїни як оплату за навчання. Також на базі Institute for the Future проходить підготовка фахівців для нових сфер: штучного інтелекту, віртуальної реальності, обчислювальної медицини.

Спеціалізація: графічний дизайн і мистецтво

Різні спеціальності у сфері дизайну та мистецтва зараз на піку популярності. У майбутньому кількість професій у цій сфері на стику творчості і технологій лише зростатиме. Сьогодні багато українських студентів їдуть вивчати дизайн до Великобританії, США, Італії та інших країн.

Відгук клієнта DEC education

Жанна Шапоренко, студентка Instituto Europeo di Design: « Мій курс був присвячений комунікацій в моді – Styling & PR – і тривав рік. За цей час я зустріла безліч цікавих людей, починаючи моїми одногрупниками – діючими блогерами, фотографами, стилістами з усього світу, закінчуючи нашими викладачами-професіоналами, співробітниками знаменитих агентств і брендів » Читати весь відгук >>>

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 11

Однією з кращих шкіл мистецтва Великобританії є Cambridge School of Visual and Performing Arts (CSVPA), де студенти проходять програми Foundation, бакалаврату та магістратури у сфері мистецтва. Одні вивчають моду, фотографію або мистецтво, інші – графіку та ілюстрацію.

У США один із найвідоміших вишів для творчих професій — New York Film Academy. Крім спеціальностей у сфері кінематографії, Академія пропонує здобути освіту у сфері графічного дизайну, фотографії, «3D Анімації», дизайну комп'ютерних ігор.

Кращі виші для технічних фахів, мистецтва і дизайну. Фото - 12

Освіту у сфері мистецтва або дизайну неможливо собі уявити без Італії. Адже це колиска західного класичного мистецтва, дизайну та моди. І тим, хто мріє отримати в Італії спеціальність у даній сфері, слід звернути увагу на такі виші, як Istituto Europeo di Design (IED), Istituto Marangoni, Nuova Accademia di Belle Arti Milano (NABA). Istituto Europeo di Design знаходиться в шести містах Італії, і тут можна отримати диплом у сфері дизайну, моди, візуального мистецтва. Istituto Marangoni в Мілані, Парижі, Лондоні та Шанхаї дає можливість вивчити безліч професій у сфері фешн-дизайну. Nuova Accademia di Belle Arti в Мілані дає освіту у сфері дизайну, графічного дизайну та моди, дизайну ЗМІ, візуального мистецтва та театрального дизайну.

Цікавитесь вищою освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Детальніше