Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Віденський Modul University – практична освіта в одній з найкомфортніших країн Європи

24.07.2018
Віденський Modul University – практична освіта в одній з найкомфортніших країн Європи. Фото - 4

У 2007 році був заснований приватний університет Modul University у Відні (Австрія). Modul University – один з небагатьох австрійських вишів, що мають вузьку спеціалізацію. Тут вчать готельно-ресторанного менеджменту, державного управління та медіа-технологій за програмами бакалавріату та магістратури.

Завдяки гнучкій системі, студенти проходять не тільки основний курс підготовки на програмах бакалавріату, магістратури та PhD, а ще й навчаються загальних дисциплін, які допомагають налагодити міжособистісні стосунки і вчать спілкуватися в різних соціальних колах.

Найпопулярніші освітні курси:

  • менеджмент, бізнес, державне управління;
  • туристичний бізнес і готельна справа;
  • інноваційні засоби інформації.

Цікавитесь освітою в Австрії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше

Переваги навчання в австрійському Modul University

Віденський Modul University – практична освіта в одній з найкомфортніших країн Європи. Фото - 5

Modul University має свої переваги, які і відрізняють університет від інших. Професії, до яких готують студентів, є затребуваними по всьому світу. Орієнтованість на одну спеціальність дає можливість отримати максимально глибокі знання, пройти стажування в компаніях, де пізніше випускник зможе побудувати кар'єру.

Розпочати навчання в Modul University можна два рази в рік. Перший семестр триває з вересня по січень, другий – з лютого по червень. Особлива увага тут приділяється практиці: інтерактивні лекції, семінари, стажування (вони можуть бути не тільки в Австрії). Знайти компанію, в якій можна пройти практику, студентам допомагає університетський центр розвитку кар'єри. Тут вчать складати резюме, роз'яснюють особливості співбесіди в кожній країні і допомагають зібрати необхідний пакет документів для потенційного роботодавця.

У Modul University є програма Foundation, створена спеціально для учнів, які хочуть підготуватися до вступу до цього вишу, але їм не вистачає знань і навичок, щоб потрапити на бакалавріат. Після успішного закінчення підготовчої програми учень потрапляє на перший курс вишу на ту спеціальність, яку він обрав.

Віденський Modul University – практична освіта в одній з найкомфортніших країн Європи. Фото - 6

Живуть студенти в університетських гуртожитках по сусідству з кампусом вишу, в районі пагорба Каленберг. З бібліотеки відкривається захоплюючий вид на Відень. За рахунок того, що студенти вчаться в невеликих групах, до кожної з яких прикріплений куратор, процес адаптації іноземців проходить максимально легко і швидко. Спортивні змагання, екскурсії, зустрічі в Wine Society, можливість спробувати себе в ролі редактора університетського телеканалу MU News – студентам Modul University є чим зайнятися і крім лекцій.

Незалежно від спеціальності, студенти можуть відвідувати будь-які лекції, які сподобалися, навіть якщо вони не включені в їх курс навчання. Таким чином студенти бакалавріату можуть освоїти не тільки основну, а й додаткову спеціальність за 4 роки навчання. Лекції в Modul University читають англійською мовою, що дозволяє навчатися в виші студентам з різних куточків світу.

Де працюють випускники Modul University

Більшість випускників знаходять роботу в сфері hospitality, а також в консалтингу, PR і маркетингу, в сфері освіти, банківської справи, фінансових послуг. Диплом Modul University затребуваний не тільки в компаніях Австрії. Наприклад, випускники вишу працюють у сфері туризму в Єгипті, а також в таких відомих компаніях, як Facebook, Estée Lauder Group, Google, Do & Co Catering, The St. Regis Hotel Doha, Red Bull Racing Formula One Team, Four Seasons Hotel Riyadh, Emirates Airlines.

Чому варто вчитися в Австрії

Віденський Modul University – практична освіта в одній з найкомфортніших країн Європи. Фото - 7

Практика. Навчання тут орієнтоване на отримання практичних знань – у багатьох вишах стажування є обов'язковими, в тому числі і в Modul University. За бажання почати кар'єру у великій міжнародній компанії можна ще під час навчання, і до моменту закінчення вишу у випускника може бути солідне резюме.

Англомовні програми. Більшість курсів в приватних вишах і бізнес-школах викладаються англійською. Освоїти німецьку мову або підвищити існуючий рівень можна вже в процесі навчання.

Без вступних іспитів. Для вступу до університету, як правило, потрібен стандартний пакет документів, а іспити за спеціальністю здавати не потрібно і Modul University – не виняток. Обов'язкові міжнародний сертифікат, який підтверджує знання англійської (TOEFL або IELTS), і мотиваційний лист, в якому студент розповідає про себе і пояснює, чому обрав конкретний виш і програму. У деяких випадках може бути призначена співбесіда (по телефону або Skype). Документи і реєстраційна форма відправляються до вишу, який дає відповідь протягом двох-трьох тижнів.

Віденський Modul University – практична освіта в одній з найкомфортніших країн Європи. Фото - 8

Знижки та стипендії. Їх можна отримати як на першому курсі навчання, так і на наступних. Кожен виш встановлює свої вимоги до претендентів: наприклад, на підставі середнього балу та іспиту з англійської мови або за результатами написання спеціальної роботи. Останнім часом можливість отримати стипендію або знижку надається набагато частіше, ніж два-три роки тому.

Рівень життя. Столиця Австрії Відень вважається одним з найбільш комфортних і безпечних міст Європи. Тут багато влаштовано для студентів. Воно й не дивно: у віденських вишах навчається 183000 іноземців – більше, ніж в будь-якому іншому німецькомовному місті. Австрія вважається однією з найбільш екологічно чистих країн, тому і для іноземних студентів тут створюються комфортні умови для життя – чисте повітря, якісні продукти, безпечне житло. До того ж, іноземні студенти мають відмінний шанс подорожувати по Європі, так як Австрія має відмінне місце розташування.

Цікавитесь освітою в Австрії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше