Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Nord Anglia Education – освіта для винахідників майбутнього

25.06.2018
Nord Anglia Education – освіта для винахідників майбутнього. Фото - 4

Nord Anglia Education – провідна міжнародна організація преміальних шкіл, яка створила унікальну навчальну програму, орієнтовану на майбутнє і позбавлену застарілих традицій минулого.

У Nord Anglia Education готують студентів до вступу в провідні навчальні заклади світу. Мережа об'єднує 46 шкіл з 17 різних країн світу (в Північній Америці, Європі, на Близькому Сході, в Південно-Східній Азії) і більше 32 000 студентів. Випускники Nord Anglia Education стають студентами визнаних у всьому світі топових університетів і коледжів, серед яких Cambridge University, Columbia University, Dartmouth College, Harvard University, Princeton University, Yale University та інші. Завдяки широкому вибору освітніх програм Nord Anglia Education надає комплексну академічну і мовну підготовку, забезпечує успішне зарахування в школи на всіх рівнях середньої освіти – від дошкільних до випускних класів.

Хочете, щоб ваша дитина отримала освіту в одній з кращих американських шкіл? Дізнайтеся докладніше про навчальні заклади та програмах.

Детальніше

Світ, в якому ми живемо, швидко змінюється, проте система освіти більшості країн протягом останніх 100 років залишається майже незмінною. Якщо століття тому, в індустріальну епоху, ключовими навичками, які визначали грамотність дітей, були читання, письмо і арифметика, то сьогодні на перший план виходять вміння критично мислити, творчо підходити до справи, правильно і швидко працювати з інформацією. Чи роблять школи і виші все можливе, щоб підготувати студентів до життя в сучасному світі? Адже саме це – одна з головних задач сучасної освіти.

Мета – досягати більшого

Nord Anglia Education – освіта для винахідників майбутнього. Фото - 5

Фахівці мережі шкіл Nord Anglia Education вважають, що школи здатні зробити більше, щоб випускники 2030-х були краще підготовані до життя в світі майбутнього, який несе багато нових викликів, і до нових професій. Надійні перевірені форми традиційного навчання як і раніше відіграють чималу роль у підготовці студентів. Роль вчителів полягає в тому, щоб розвивати допитливість, наполегливість, надихати студентів на вивчення навколишнього світу. У школах Nord Anglia Education студентам кидають виклик, заохочують спробувати нове, пояснюють, що невдачі насправді так само цінні, як і успіхи, і наполегливість врешті-решт призведе до перемоги. Викладачі стверджують, що варто вчитися на власних помилках, знаходити рішення і вміти засвоювати уроки, які ми отримуємо при виконанні складних завдань.

Підготовка до світу безмежних можливостей

Nord Anglia Education – освіта для винахідників майбутнього. Фото - 6

Незалежно від того, шукаємо ми ліки від раку або намагаємося вплинути на кліматичні зміни, для вирішення проблем сучасного світу необхідна взаємодія всіх наук. Тому і вчити майбутніх фахівців важливо комплексно, допомагаючи студентам формувати цілісне розуміння того, як насправді влаштований наш світ.

У більшості шкіл дотримуються відомого підходу до вивчення точних наук – STEM (науки, техніка, інжиніринг, математика), тоді як школи Nord Anglia Education додали до цього переліку художні дисципліни (Arts), створивши інноваційний міждисциплінарний метод STEAM. Фахівці Nord Anglia Education переконані, що для досягнення успіху в науці і техніці студенти також повинні бути творчими особистостями, здатними критично мислити. А ці навички найкраще розвиваються завдяки впливу мистецтва.

Використовуючи новий підхід до викладання науки, техніки, інжинірингу, мистецтв і математики (STEAM), студентів заохочують експериментувати, а не чекати інструкцій, вчитися співпрацювати і мислити критично адже саме ці вміння допоможуть їм в майбутньому вирішувати навіть найскладніші проблеми.

Відгук клієнта DEC education

Тимур Трегуб, учень Green River College, США: « У Green River College мене вразило буквально все. Все тут по-іншому, і до навчання, і до позауніверситетські життя потрібно пристосовуватися. Але я радий, що досяг головної мети – надійшов за кордон. Мої подальші плани амбітні – закінчити університет і стати мільйонером в майбутньому!» Читати весь відгук >>>

Союз мистецтва і науки

Nord Anglia Education – освіта для винахідників майбутнього. Фото - 7

Фахівці Nord Anglia Education впевнені, що музика грає важливу роль в освіті дітей. Тому у співпраці зі всесвітньо відомої школою Juilliard School, яка надає освіту високого рівня талановитим художникам з усього світу, була розроблена програма навчання з музики. Мета програми Juilliard-Nord Anglia Performing Arts – познайомити студентів з виконавчим мистецтвом, розвинути такі навички, як креативність, критичне мислення і вміння співпрацювати.

Програма охоплює широкий спектр жанрів, стилів і культур. На прикладі світових шедеврів музики під керівництвом професійних музикантів, виконавців, художників студенти відкривають для себе світ мистецтва і досліджують його роль в суспільстві, освоюють мову музики, мистецтво імпровізації та композиції.

Nord Anglia Education – освіта для винахідників майбутнього. Фото - 8

Nord Anglia Education прагне працювати з кращими вишами в усіх галузях, і його освітні проекти не обмежуються мистецтвом. В рамках програми STEAM школа уклала угоду про співпрацю з одним з кращих університетів світу – Massachusetts Institute of Technology (MIT), щоб успішно реалізувати певні елементи програми STEAM. Співпрацюючи з MIT, Nord Anglia Education щорічно розробляє ряд практичних завдань для своїх студентів. Традиційно дисципліни, пов'язані з науками і технологіями, викладають окремо. Однак в поєднанні вони стають інструментом для вирішення найважливіших завдань і проблем сучасного світу. Практичні завдання, які виконують студенти, заохочують їх працювати разом, щоб знайти інноваційні та креативні рішення складних проблем.

Хочете, щоб ваша дитина отримала освіту в одній з кращих американських шкіл? Дізнайтеся докладніше про навчальні заклади та програмах.

Детальніше