Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Освіта в Канаді в першому коледжі Онтаріо

11.09.2018
Освіта в Канаді в першому коледжі Онтаріо. Фото - 4

Centennial College в Торонто – це виш, якому вже понад 50 років. Коледж – один з найбільших в Канаді – сьогодні входить до списку лідерів у сфері міжнародної освіти й орієнтований на практичне навчання студентів для майбутньої успішної кар'єри.

Centennial College – перший коледж в Онтаріо з державною акредитацією, який відкрився в 1966 році. Виш заслужив свою хорошу репутацію завдяки якісним академічним програмам, лідерству в міжнародній освіті, прикладним дослідницьким проектам, можливостям міжнародного навчання та сильним зв'язкам з партнерами в бізнес-індустрії.

Студенти Centennial College можуть обирати з більш ніж 160 програм із найрізноманітніших напрямів: бізнес, реклама, готельно-ресторанний і туристичний менеджмент, транспорт і логістика, інжиніринг, інформаційні технології, медіа та дизайн, менеджмент у сфері мистецтва. Випускникам українських шкіл будуть цікаві як короткострокові сертифікаційні та дипломні програми, так і бакалавріат.

Цікавитесь вищою освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих школах і програмах для своєї дитини.

Детальніше

Освіта в Канаді в першому коледжі Онтаріо. Фото - 5

– Однорічні сертифікаційні програми – це свого роду підготовка до університету. У Канаді середня освіта триває 12 років, а в Україні – 11. І нашим випускникам, щоб вступити в багато університетів, потрібно «довчитися» ще рік, – пояснює консультант відділу вищої освіти Ірина Міхаль.

Програми Diploma і Advance Diploma теж призначені для випускників шкіл, але розраховані на два-три роки навчання. Після закінчення студенти отримують сертифікат і можуть працювати за фахом або вступати на третій курс бакалавріату. Centennial College пропонує також програми післядипломної освіти – для тих, хто вже має диплом бакалавра.

Розпочати навчання тут можна три рази на рік: у вересні, січні і травні. Це важливо для тих, хто вирішив вступати влітку і на вересень вже не встигає подати документи, а також для тих, у кого знань англійської недостатньо, щоб відразу розпочати навчання за основною програмою.

Освіта в Канаді в першому коледжі Онтаріо. Фото - 6

– У цьому випадку можна почати з мовних курсів, які тривають від трьох до дев'яти місяців. Жорстких дедлайнів по подачі документів немає. Але для подачі документів в Канаду краще мати в запасі чотири-шість місяців перед початком навчання. Заявки розглядаються до восьми тижнів, ще три місяці можуть піти на оформлення візи, – каже Ірина Міхаль.

Канадські коледжі, як правило, не входять до міжнародних освітніх рейтингів, – зазначає експерт. Перш за все тому, що вони орієнтовані на практику, а не на наукові дослідження:

– Для коледжів важливіше інший показник – перспективи студентів після закінчення навчання. 80-85% випускників Centennial College за перші шість місяців після закінчення навчання знаходять роботу або продовжують навчання в університетах, – каже Ірина Міхаль. – Так, наприклад, випускники коледжу працюють в RBC Financial Group, CIBC, Starwood, Westin Harbour Castle, Marriott, Fairmont Royal York, Ontario Power Generation та інших відомих зарубіжних компаніях.

Цікавитесь вищою освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих школах і програмах для своєї дитини.

Детальніше