Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Навчання в Канаді: який диплом вам потрібен?

17.10.2018
Навчання в Канаді: який диплом вам потрібен?. Фото - 4

DEC education допомагає розібратися, в чому різниця між канадським університетом і коледжем і який документ можна отримати, закінчивши вищий навчальний заклад у Канаді.

Жителі Канади навчаються все життя. Вони отримують перший диплом, працюють рік або два, потім знову вступають на навчання, щоб отримати диплом вищого рівня... Так крок за кроком можна дійти до рівня магістратури, просуваючись по кар'єрних сходинках.

Вищу освіту в Канаді дають коледжі та університети. Перші націлені на практичні знання. Коледжі співпрацюють з міністерствами праці канадських провінцій і навчають затребуваним спеціальностям. Приходячи в фірму або на підприємство, випускники відразу ж включаються в усі робочі процеси. Університети роблять акцент на науковій діяльності.

Якщо у студента є прагнення до досліджень і бажання одержати вчений ступінь, потрібно вступати до університету. А якщо в планах робити бізнес або будувати кар'єру в компаніях – пряма дорога до коледжу. Можна поєднати те й інше, заощадивши при цьому на оплаті за навчання. Існують програми, за якими студент вчиться два роки в коледжі, що дешевше, а потім ще два роки – в університеті, отримуючи в результаті і практичні знання, і університетський бакалаврський диплом.

Відгук клієнта DEC education

Ірина, студентка Thompson Rivers University: « Тут дуже цікаво, багато проектів, роботи в групах. Наприклад, в університеті робота проходить в невеликих групах, практично в форматі семінару, тому тобі приділяють більше уваги індивідуально» Читати весь відгук >>>

Які бувають дипломи

Навчання в Канаді: який диплом вам потрібен?. Фото - 5

В освітній системі кожної канадської провінції є свої нюанси, але в загальному вигляді система дипломів виглядає наступним чином.

Certificate

Це навіть не зовсім диплом, а скоріше документ про успішне закінчення річного курсу навчання. На цьому ніхто не зупиняється, тому що з сертифікатом складно знайти хорошу роботу.

Diploma

Дається тим, хто успішно пройшов дворічний курс в коледжі або університеті. З ним вже можна починати трудову діяльність, але не варто очікувати, що ви отримаєте високу посаду з цим документом.

Advanced Diploma

Його отримують після трирічного курсу навчання в коледжі. Причому це не означає, що вчитися потрібно три роки поспіль. Можна отримати Diploma, попрацювати, повчитися ще рік і отримати диплом наступного рівня.

Bachelor Degree

Дається студентам, які закінчили бакалавріат, тобто провчилися в цілому чотири роки в коледжі або університеті.

Postgraduate Diploma/Certificate

Програми Postgraduate тривають рік – два. Вступати на них можна, вже маючи диплом бакалавра.

Master’s Degree

Можна отримати після року – двох навчання, найчастіше в університеті. Зазвичай такий ступінь веде до наукової діяльності або високо оплачуваної посади, але припускає наявність досвіду роботи до вступу до вузу.

Цікавитесь вищою освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше