Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Навчання в New York Film Academy: тут стають зірками

17.08.2018
Навчання в New York Film Academy: тут стають зірками. Фото - 4

Вчитися в одному з найбільших в Америці вищих навчальних закладів у сфері кінематографії та акторської майстерності непросто, але дуже цікаво! Можливість навчатися на практиці у майстрів світової кіноіндустрії – одна з головних переваг New York Film Academy. Викладачі цього вишу – відомі актори, режисери, сценаристи, які досягли висот у професії.

New York Film Academy відкрилася в 1992 році в Нью-Йорку. Зараз одне з її відділень знаходиться в районі Манхеттена. Друге відділення школи відкрито в Голлівуді, Лос-Анджелесі, на Universal Studios. Кампус NYFA в Абу-Дабі (ОАЕ) став першою акредитованою кіношколою на Близькому Сході. У 2007 році академія відкрила відділення у Флоренції (Італія).

Акторська і сценарну майстерність, кінорежисура, мистецтво фотографії, тележурналістика, 3D-анімація, дизайн комп'ютерних ігор – студенти New York Film Academy отримують не тільки «книжкові» знання, а й практичний досвід на знімальних майданчиках, в майстернях та студіях у відомих талановитих режисерів, акторів сценаристів. Студент не просто вчиться у них майстерності. Саме по собі спілкування з такими викладачами – дуже хороша мотивація до того, щоб досягти такого ж рівня.

Цікавитесь вищою освітою в США? Дізнайтеся більше про вузи і програмах

Детальніше

Навчання в New York Film Academy: тут стають зірками. Фото - 5

Студенти різних спеціальностей часто працюють в спільних проектах: актори, сценаристи, режисери, продюсери, оператори, монтажери, фотографи. Завдяки цьому вони, незалежно від обраної спеціальності, вивчають всі етапи процесу кіновиробництва, отримують солідний досвід і уявлення про роботу знімальної групи в цілому.

Студенти постійно беруть участь у кастингах, мають доступ до кращих знімальних майданчиків. Кожен семестр вони роблять якийсь проект, наприклад, знімають короткометражний фільм. Таким чином, вони вже в процесі навчання формують своє портфоліо: фільми, добірка фото, акторські роботи, дизайнерські ескізи. Це важлива перевага при пошуку роботи і можливість, яку далеко не завжди дають наші виші.

На кого навчають в New York Film Academy

  • Кінорежисура (Режисура цифрового кіно, Режисура документального кіно)
  • Цифрова кіножурналістики
  • Фотографія
  • 3D-анімація
  • Кінодраматургія
  • Дизайн комп'ютерних ігор
  • Режисура монтажу
  • Майстерність сценариста, актора кіно і телебачення, актора музичного театру
  • Професія продюсера кіно і телебачення

Відгук клієнта DEC education

Андрей и Светлана Ковалевские, родители Марины, выпускницы NYFA: «Відмінністю цього навчального закладу є його орієнтація на міжнародних студентів – там мало американців, але є студенти з усього світу. Це унікальне середовище, де дитина не почувається чужою, іноземкою, а навпаки вивчає різні культури, вчиться спілкуватися, безболісно вдосконалює мовні навички» Читати весь відгук >>>

Найцікавіше про New York Film Academy

Навчання в New York Film Academy: тут стають зірками. Фото - 6

1. У різний час студентами New York Film Academy були діти режисерів Террі Гілліама, Стівена Спілберга, Джорджа Ромеро, Стівена Фрірза, акторів Аль Пачино, Сьюзен Сарандон, Роберта Дауні-мол., Пірса Броснана, Шерон Стоун та інших зірок світового кінематографа.

2. Школярі 10-17 років можуть записатися на курси, які академія проводить влітку. Крім Нью-Йорка, Лос-Анджелеса (Universal Studios) і Орландо (Walt Disney Studios) літні школи працюють на кампусах найпрестижніших університетів світу: Гарварда, Єля, Прінстона, Каліфорнійського університету, Оксфорда, Кембриджу та інших.

3. NYFA має кращу серед кіношкіл технічну базу для навчання та практичних занять. У всіх відділеннях NYFA навчання ведеться англійською мовою. У кожному класі, як правило, близько 16 студентів, на заняттях з акторської майстерності групи можуть бути менше.

Навчання в New York Film Academy: тут стають зірками. Фото - 7

4. Для проведення лекцій і практичних занять NYFA часто запрошує зірок світового кінематографа. Серед них актори Бен Стіллер і Джозеф Гордон-Левітт ( «Початок», «500 днів літа»), продюсер Тед Хоуп ( «Крижаний шторм», «В спальні»), сценаристи Девід Коепп ( «Парк Юрського періоду», «Індіана Джонс ») і Пол Шредер («Скажений бик»,«Таксист»), режисери Пол Хаггіс («Крихітка на мільйон»,«Зіткнення») і Джоел Шумахер («Телефонна будка»,«Бетмен назавжди»). Одним з останніх проектів Академії була реклама, знята спільно з незалежним режисером Абелем Ферраро ( «Залежність», «Поганий лейтенант»).

5. Студенти працюють на кращих знімальних майданчиках, беруть участь у кастингах і зйомках фільмів і телепрограм, наприклад, Today Show, Nightly News NBC, Dateline NBC.

6. Щорічно на всіх факультетах New York Film Academy вчиться близько 7 500 студентів.

7. В академії навчається понад 3 750 іноземних студентів. Більше 30 з них – з України, понад 190 – російськомовні.

Як стати студентом New York Film Academy

Стати студентом NYFA можна з 16 років. Навчання можна почати у вересні, січні або травні – тут три хвилі прийому абітурієнтів на рік. Дедлайнів по подачі документів немає, але краще подавати заявку за три місяці до початку програми, щоб встигнути оформити візу і пройти процедуру зарахування. Розгляд документів триває від двох тижнів. Для вступу до NYFA потрібні ті ж документи, що і для вступу на англомовну програму в більшість інших вишів за кордоном, в тому числі нотаріально завірений переклад на англійську атестату про повну загальну середню освіту або диплома про вищу освіту з додатком, сертифікат, що підтверджує знання англійської (рівень не нижче Intermediate). Варто заздалегідь подбати про портфоліо творчих робіт, яке подається разом з пакетом документів. Більш детально про умови вступу до New York Film Academy варто дізнаватися у експертів DEC education.

Цікавитесь вищою освітою в США? Дізнайтеся більше про вузи і програмах

Детальніше