Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Чому Швейцарія? Важливі переваги швейцарської освіти

11.07.2018
Чому Швейцарія? Важливі переваги швейцарської освіти. Фото - 4

Ця країна – особлива. Вона багатолика і надзвичайна. З одного боку – німецька, з іншого – французька, з третього – італійська. Вона зустріне вас засніженими вершинами і розкішними пальмами на березі озера. Це держава, де у деяких міст передмістя знаходяться в іншій країні. Напевно, тому тут століттями люди живуть в мирі та злагоді. Так чому б не вчитися в цій гармонії?

Система освіти в Швейцарії визнана на міжнародному рівні. Поряд з фінансованими державними установами Швейцарія також пропонує великий вибір високоякісних програм в приватних навчальних закладах, де для іноземців відкриті широкі освітні можливості.

Якщо говорити про іноземних студентів в Швейцарії, то їх тут дуже багато. У процентному співвідношенні ця країна випереджає своїх сусідів і має майже такі ж показники, як і Великобританія. До речі, понад чверть студентів-магістрантів тут є саме іноземцями. Варто задатися питанням: чому у країни такі показники? Відповідь проста: у неї є кілька важливих переваг.

Цікавитесь освітою за кордоном? Вибирайте одне з кращих навчальних закладів Швейцарії!

Детальніше

Про переваги і не тільки

Список переваг швейцарської освіти досить великий, однак серед них є найбільш важливі, на які варто звернути особливу увагу тим, хто хоче тут вчитися.

Чому Швейцарія? Важливі переваги швейцарської освіти. Фото - 5

Кращі університети. У Швейцарії розташовані деякі кращі університети світу, що входять в топ-100 найкращих вузів планети. Про якість швейцарської вищої освіти може свідчити той факт, що в одному з університетів – Швейцарській вищій технічній школі Цюріха (ETHZ) – навчався свого часу один з найвідоміших геніїв людства – Альберт Ейнштейн. І це не поодинокий факт. ETHZ є альма-матер понад 20 нобелівських лауреатів. А вже якщо мова зайшла про них, то варто зауважити, що Швейцарія займає одне з перших місць у світі за кількістю нобелівських лауреатів на кожного жителя країни. Причому сфери, в яких отримана ця престижна світова нагорода, найрізноманітніші – хімія, фізика, медицина, література, премія миру. Тут потрібно зробити застереження, що вступити до таких вишів, як ETHZ, дуже непросто. Справа в тому, що це державний університет, а вступити до державного вишу за кордоном надзвичайно складно через певні обмеження за віком, необхідність здавати додаткові іспити та ін.

Чому Швейцарія? Важливі переваги швейцарської освіти. Фото - 6

Якщо говорити про кращі університети, то варто обов'язково звернути увагу на виші сфери послуг – вони в Швейцарії теж одні з найкращих у світі. Адже не секрет, що саме сюди їдуть, щоб, скажімо, повчитися готельному та туристичному бізнесу, кулінарному мистецтву. А з огляду на те, що Швейцарія ще по праву вважається одним з центрів ділового світу і фінансів, отримати прекрасну освіту в таких напрямках, як бізнес-адміністрування, сталий розвиток, міжнародні відносини, фінанси та ін., цілком можливо студентам з-за кордону

Практичний аспект навчання. Багато вищих навчальних закладів Швейцарії тісно співпрацюють з лідерами галузей, тому студенти отримують практичні навички у своїй спеціальності від тих, хто дійсно знає все про майбутню спеціальність з реального життя, а не за підручниками. До того ж такий зв'язок з компаніями, що представляють величезні міжнародні мережі, підвищує освітній рівень студентів, знайомлячи їх з напрацюваннями та досвідом у міжнародній сфері. У зв'язку з цим слід також зазначити, що країна інвестує величезні кошти як в освіту, так і в дослідження, тому цілком зрозуміло, чому тут найбільша кількість зареєстрованих патентів у всій Європі.

Чому Швейцарія? Важливі переваги швейцарської освіти. Фото - 7

Ідеальне місце. Швейцарія – багата країна з високою якістю життя. Навіть побувати тут – вже чогось варте. А тим більше тут вчитися. Завдяки своєму розташуванню в центрі Європи Швейцарія – це, по суті, Європа в мініатюрі. З чотирма офіційними мовами вам навіть не потрібно залишати Швейцарію, щоб отримати уявлення про різні європейські культури. Тому відкрити для себе Європу можна, просто провчившись у Швейцарії. Країна вважається одним з кращих місць для життя також завдяки високоякісній охороні здоров'я, гарному навколишньому середовищу, низькому рівню безробіття. І звичайно ж, Швейцарія – одна з найбезпечніших країн у світі. Причому безпечна не тільки в плані громадського порядку. Проголосивши ще в 1815 році вічний нейтралітет, Швейцарія з тих пір не брала участі в жодній війні. Така позиція держави дала можливість сформувати загальносвітовий феномен, коли країна надає іншим державам – учасникам конфліктів – свою територію для прямих переговорів.

І ще один момент. Якщо ви вступили до швейцарського вишу, цілком можливо, ваша резиденція виявиться розташованою безпосередньо в Альпах або на березі Женевського озера, оскільки багато навчальних закладів облаштовують місця для проживання студентів поблизу від цих чудових місць. Дивитися з вікна своєї кімнати на знамениті швейцарські Альпи, пасовища корів і тихі блакитні озера – чи можна очікувати більшого від студентського життя!

Відгук кліента DEC education

Карина Шкробко, студентка Swiss Hotel Management School: & laquo; У мене не було сумнівів, куди вступати. Я вибрала Swiss Hotel Management School в Швейцарії, тому що хотіла отримати якісну освіту. До речі, тут прекрасні кімнати для одного (single-deluxe) з приголомшливим видом на гори. А ще дуже зручно, що місто Монтре, в якому я вчуся, розташований близько до інших країн»
Читати весь відгук >>>

Як працює швейцарська освіта

Чому Швейцарія? Важливі переваги швейцарської освіти. Фото - 8

Щоб вчитися в Швейцарії, знати про країну – мало, потрібно ще мати уявлення про те, як працює швейцарська освіта. А працює вона – як швейцарський годинник.

Швейцарська система шкільної освіти дуже різноманітна, оскільки конституція країни делегує повноваження шкільної системи в кантони (адміністративні одиниці країни). І хоча федеральний уряд Швейцарії здійснює нагляд за освітою на національному рівні, кантони самі цілком ефективно управляють своїми системами освіти. Серед шкільних навчальних закладів кращий вибір для іноземних учнів, зокрема, старшого віку, – міжнародна приватна школа, де викладання ведеться англійською мовою, дуже високі стандарти підготовки учнів, велике розмаїття позакласних заходів, чудова матеріальна база кожної школи. Однак в деякі міжнародні школи досить складно потрапити, оскільки в них існують особливі вимоги, до того ж тут величезні черги на вступ.

Вища школа Швейцарії – це університетська і вища професійна освіта в різних сферах діяльності. Тут є університети, що надають загальну освіту і виші прикладних наук. Повна вища освіта відповідно забезпечується вищими технічними училищами, після закінчення яких студенти отримують професійні сертифікати та дипломи про вищу професійну освіту.

Батьківщина міжнародного бакалавріату

Обираючи для навчання Швейцарію, варто пам'ятати про те, що саме ця країна є батьківщиною міжнародного бакалавріату (IB). Цілком зрозуміло, що навчання студентів-іноземців в Швейцарії відповідно до стандартів повинно проходити в міжнародних школах. Тут необхідно більш детально розповісти про ці стандарти – тобто, що таке міжнародна школа.

Чому Швейцарія? Важливі переваги швейцарської освіти. Фото - 9

Перш за все, варто звернути увагу, що Швейцарія не є англомовною країною. І хоча тут англійською розмовляє переважна більшість населення, все ж офіційних мов чотири – німецький, французький, італійський і ретороманська. Як бачимо, англійська до цього переліку не входить. Згідно з прийнятими стандартами, міжнародною вважається школа, що надає загальноосвітній навчальний план повністю або частково викладений англійською мовою за межами англомовної країни. Якщо ж школа знаходиться в країні, де англійська мова є однією з офіційних, то пропонується навчальний план англійською мовою, проте не в межах національної навчальної програми країни. Що в першому, що в другому випадках ці англомовні програми повинні бути міжнародними за своєю орієнтацією. Тому не варто переживати з приводу того, що ваша дитина в неангломовній країні не навчиться говорити англійською. Ще й як навчиться! Адже система мовної підготовки в школах Швейцарії чудова.

До речі, Швейцарія – це місце, куди приїжджають навчатися мовам на спеціальні курси – як для дорослих, так і для дітей. І звичайно ж, вчити англійську. У виборі таких програм зорієнтуватися допоможе DEC education. Разом з тим попрактикуватися в німецькій, французькій та італійській на вулицях міст з одночасним вивченням англійської – таке навряд чи буде можливо в будь-якій іншій державі. Тому Швейцарія і в цьому випадку підходить якнайкраще.

Історія клієнта DEC education

«Після 10 років в готельної індустрії, пропрацювавши в найкращих 5-зіркових готелях світу, Олена Дрозд зрозуміла, що знає спосіб, як об'єднати свої вміння і навички з бізнесом так, щоб подорожувати, і знайшла довгоочікувану свободу, яку шукала багато років », – Читайте про те, як випускниця Нotel Institute Montreux після навчання побудувала успішну кар'єру і заснувала власний успішний бізнес
Читати всю історію >>>

Цікавитесь освітою за кордоном? Вибирайте одне з кращих навчальних закладів Швейцарії!

Детальніше