Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету

23.04.2019
Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету. Фото - 4

Сьогодні варіантів, чим зайняти дитину на канікулах, настільки багато, що голова йде обертом. Давайте поговоримо про те, в чому різниця між такими форматами відпочинку для дітей, як мовний табір при школі-пансіоні і табір при університеті

Більшість батьків мріють про те, щоб у їхніх дітей були яскраві, такі, що запам'ятовуються, і при цьому корисні канікули. Оскільки ви читаєте цю статтю, то, напевно, хочете того ж. Як грамотно організувати проведення часу дитини на канікулах, щоб було і цікаво, і пізнавально? З урахуванням безлічі варіантів у нас все ж таки виникає запитання, як же визначитись, щоб дорогоцінний час і кошти не були витрачені даремно?

У цій статті менеджери DEC education поділяться з вами своїми рекомендаціями щодо організації відпочинку на канікулах і розкажуть, чим відрізняються між собою такі формати відпочинку, як мовний табір для дітей при школі-пансіоні і табір при університеті.

Зараз поїздка у мовний табір в іншу країну — один із найбільш затребуваних варіантів відпочинку для школярів. Насамперед під час подорожі діти мають можливість набратися нових вражень, побачити іншу країну зсередини, познайомитися з її культурою і традиціями. Крім того, вони можуть удосконалити свої знання іноземної мови, занурившись повністю у мовне середовище. Якщо ви плануєте відправити дитину в табір, пропонуємо вашій увазі вивчити переваги різних форматів, щоб зупинитися на тому варіанті, який найбільше вам підходить.

Цікавитесь літніми мовними таборами для дитини? Дізнайтеся докладніше про найцікавіші програмах в США, Канаді, Британії та Європі & ndash; подаруйте дітям незабутні канікули!

Детальніше

Переваги табору для дітей на базі школи-пансіону

Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету. Фото - 5

1. Програми і умови проживання в таких таборах розроблені з урахуванням вікових особливостей школярів, починаючи з найменших від 7 років і закінчуючи старшокласниками 17 років. Така програма ідеально підходить для першої самостійної поїздки вашої дитини, оскільки в школах створені всі умови для легкої адаптації дітей. Доброзичлива і подібна до сімейної атмосфера, індивідуальний підхід до кожного студента — там є все, щоб діти не нудьгували, знаходячись далеко від дому!

Табір на базі школи-пансіону, як правило, організований за принципом «усе під одним дахом». Діти проживають, навчаються, грають, розважаються і обідають на одній території. Всі приміщення: кімнати, де живуть студенти, класи для занять, спортивні майданчики, їдальня, бібліотека, комп'ютерні класи та ігрові кімнати — розташовані в одному комплексі. Тут діти перебувають у цілковитій безпеці, адже територія школи охороняється в безперервному цілодобовому режимі. А на екскурсію, прогулянку в парк чи місто діти відправляються виключно у супроводі дорослих.

Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету. Фото - 6

2. Особливістю програм у таборі при школі-пансіоні є інтенсивне вивчення англійської мови в ігровій формі. Беручи участь у різних квестах, презентаціях, командних проектах, діти легко розвивають почуття мови, збільшуючи відповідно свій словниковий запас і набуваючи впевненості у своїх силах. Наприклад, у таборі на території Woldingham School (Великобританія) розроблена програма занять English & Multi Activity, яка орієнтована на розвиток ключових навичок мови. Уроки тут розбиті на теми: Великобританія, медіа, розваги, наука і техніка та ін. Оскільки теми на заняттях змінюються щотижня, це дає можливість студентам познайомитися з різними напрямками знань, такими як кулінарія, лего, театр, поезія, музика.

Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету. Фото - 7

3. Крім вивчення англійської мови, кемперу буде запропонована насичена розважальна програма. Кожна школа на своїй території має для цього все необхідне: спортивні комплекси, кіноклуб, зал для театральних вистав, лабораторія для наукових експериментів тощо. А також дітей чекають захоплюючі екскурсії по визначних пам'ятках, відвідування атракціонів і парків, які дозволять краще пізнати країну. Наприклад, літній табір при школі-пансіоні Earlscliffe в місті Фолкстоун на південному узбережжі Великої Британії дає можливість своїм кемперам не лише удосконалити знання з англійської мови, а й містить яскраву програму дозвілля. Діти відвідують екскурсії до Лондона та інших міст, грають у теніс, гольф, займаються плаванням та катаються верхи на конях.

Переваги табору для дітей на базі університету

Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету. Фото - 8

1. Якщо говорити про програми в мовних таборах на базі університетів і коледжів, то вони розраховані на школярів середнього та старшого віку. Як правило, вік учасників таких таборів від 12 до 17 років. Вони вже самостійніші у порівнянні з молодшими школярами і мотивовані до навчання. Тому така поїздка дозволяє їм приміряти на себе майбутню роль студента, відчути себе більш незалежними, а також допомагає розвивати відповідальність, лідерські якості та навички роботи в команді.

Наприклад, ваша дитина може стати на два тижні студентом Оксфорда, Кембріджа чи Гарварду. Сьогодні — це вже не мрія, а реальність! CBL International пропонує юним студентам літні програми в найкращих університетах світу, де створена серйозна дослідницька та наукова база.

Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету. Фото - 9

2. Студенти, як правило, у першій половині дня займаються в класах на території університету. А друга половина дня проходить у різних видах активності: спортивні тренування, квести, конкурси, заняття танцями, музикою, робототехнікою. Оснащення університетів дозволяє кемперу не просто зануритися в студентське життя, а й вивчити якийсь напрямок, визначитися зі своїми пріоритетами. Словом, це допомагає прицілитися на майбутнє і вибрати бажаний факультет в університеті.

Наприклад, студенти які займаються на програмах Oxford Royale Academy, вдосконалюють англійську мову, та мають можливість вивчати професії у сфері бізнесу, технологій, медицини. Тут є програми Discover Business, Discover Medicine, Discover Technology. Discover Writing. Кожен студент в кінці програми надає результати своєї роботи.

3. У студентів є можливість по-справжньому зануритися у мовну культуру, покращити свої навички спілкування поза заняттями у різноманітних ситуаціях. І звичайно, наші діти познайомляться з новими друзями з інших країн. Різноманіття програм дає можливість обрати той варіант літнього табору, який відповідає саме вашим цілям.

Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету. Фото - 10

Наприклад, річна програма на базі University of Toronto — чудовий варіант для тих, хто хоче провести канікули у місті. Кампус St. Michael університету знаходиться поруч із центром міста. Програма включає в себе уроки англійської мови, екскурсію на Ніагарський водоспад, подорож у замок Каса-Лома, прогулянку по найбільшому з чотирьох пляжів Торонто Вудбайн-Біч. Тут вибух позитивних емоцій гарантовано!

Навчальна програма розрахована на розвиток у студентів ключових навичок володіння мовою: читання, письмо, усне мовлення. В ігровій формі наші кемпери вдосконалюють свою англійську: беруть участь у дискусіях, виступають із презентаціями, готують театральні постановки і беруть участь у квестах.

Якщо у вас є можливість відправити свою дитину вивчити англійську за кордоном, варто звернути увагу на програму, що проходить у Лондоні. Там студенти вдосконалюватимуть свої навички на кампусі університету Goldsmith. Він розташований в одному з лондонських районів — Нью-Кросс. Сьогодні цей університет є підрозділом University of London, що входить у десятку кращих вишів королівства.

Переваги закордонного табору на базі школи-пансіону і університету. Фото - 11

Для студентів, які вдосконалюють англійську мову, тут розроблена спеціальна навчальна програма, мета якої — досягнення високих результатів у вивченні англійської. Перед початком занять всі студенти здають тести, щоб можна було визначити їх рівень знань. За результатами тестів відбувається розподіл по групах до 16 осіб у кожній. Курс розрахований на 20 уроків англійської мови на тиждень. За цей час наші студенти в ігровій формі розвивають основні навички володіння мовою: розмовну мову, сприйняття мови на слух, читання і письмо. Після завершення програми всі студенти отримують сертифікат.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що відпочинок вашої дитини в таборі, незалежно від того, це школа-пансіон чи університет, — це цілий калейдоскоп можливостей і чудових вражень. За кілька тижнів наші студенти знаходять нових друзів, розвивають нові навички та розширюють обсяг своїх знань. Комусь літній табір допомагає визначитися з майбутньою спеціальністю, а когось мотивує продовжити навчання за кордоном. Відпочивши, діти повертаються додому, і багато батьків відзначають, що у них збільшився інтерес до вивчення іноземної мови.

Цікавитесь літніми мовними таборами для дитини? Дізнайтеся докладніше про найцікавіші програмах в США, Канаді, Британії та Європі & ndash; подаруйте дітям незабутні канікули!

Подробнее