Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Наближаючи майбутнє з Hanze University Гронінген

10.07.2018
Наближаючи майбутнє з Hanze University Гронінген. Фото - 4

Яким ви бачите майбутнє? Літаючі автомобілі? Терабайти інформації, доступні за одним лише рухом зіниці? Майбутнє повністю залежить від нашої уяви і здатності втілити цю картинку в життя. Одним з інструментів для цього служать сенсорні технології, які вже сьогодні вивчають в Hanze University of Applied Sciences, Groningen.

Сенсорні технології сьогодні активно використовуються в ряді сфер: моніторинг навколишнього середовища, системи безпеки, обладнання приміщень, телефонія та інформаційні мережі і, звичайно ж, комп'ютерні пристрої. Всі світові виробники поголовно впевнені, що майбутнє за сенсорними технологіями. Сенсорні гаджети вже давно заполонили ринок персональних інформаційних пристроїв, багато компаній активно розробляють все нові настільні all-in-one системи з сенсорними екранами – і все тому, що сенсорне введення інформації є найбільш зручним для користувачів.

Цікавитесь освітою в Нідерландах? Дізнайтеся більше про кращих вузах і програмах.

Детальніше

Наближаючи майбутнє з Hanze University Гронінген. Фото - 5

Ще однією сферою використання сенсорних технологій, яка популярна і затребувана не менше мобільних комп'ютерів і телефонів, сьогодні виступає проектування «розумних будинків». Це комплексна і детальна система інтелектуальної організації домашнього побуту, всі життєво необхідні функції якого будуть підпорядковані єдиному інсталяційному центру з розширеними можливостями віддаленого контролю. Починаючи з контролю освітлення і закінчуючи комплексними системами життєзабезпечення та охорони – все це зосереджено в єдиному центрі, або хабі, проте доступно домовласнику практично з будь-якого місця. Переваг такого інноваційного підходу до організації повсякденного життя не злічити. Погодьтеся, зручно і незвично, залишаючи будинок на довгий час, задати сценарій періодичного вмикання-вимикання світла для створення ілюзії того, що будинок не порожній.

Проектування таких от «розумних будинків» – справа досить важка і кропітка, але, як наслідок, дуже перспективна і прибуткова. Така робота відноситься до спеціальностей завтрашнього дня, які активно розвиваються вже зараз. Обравши подібну спеціальність, ви або ваша дитина зможете побудувати успішну прибуткову кар'єру в динамічному і захоплюючому напрямку.

Де вивчають сенсорні технології

Наближаючи майбутнє з Hanze University Гронінген. Фото - 6

Оскільки сенсорні технології (в т. ч. і для домашнього користування) – багато в чому прикладна спеціальність, щоб її освоїти необхідне спеціальне навчально-методичне забезпечення та кваліфікований викладацький склад. Флагманом у сфері інновацій вважаються виші США з їх Кремнієвою долиною. Але Західна Європа теж виступає одним з «полюсів зростання» в науково-технічному прогресі людства. Одним з провідних європейських вишів, які готують фахівців в області сенсорних технологій, є голландський Hanze University Groningen, який заслужено користується високим авторитетом серед університетів прикладних наук.

Відгук клієнта DEC education

Юлія, мама студенток Hanze University of Applied Sciences: & laquo; Ми розглядали різні вузи, цікавилися досвідом інших батьків. Я разом з дітьми обов'язково відвідувала країну, щоб дівчатка могли відчути, де їм комфортно. Нідерланди стали для нас відкриттям. Коли дівчатка приїхали сюди, молодша сказала: & bdquo; Мама, ось тут мені подобається“» Читати весь відгук >>>

Наближаючи майбутнє з Hanze University Гронінген. Фото - 7

Великою перевагою навчання в Hanze University of Applied Sciences є практична спрямованість освіти і те, що виш тісно співпрацює з національними та міжнародними лідерами в сфері сенсорних технологій, що особливо важливо для студентів, що проходять стажування. В ході навчання вони не лише присутні на лекціях і семінарах, а й працюють над груповими і індивідуальними проектами. Спектр прикладних областей, які охоплює програма навчання, надзвичайно широкий: охорона здоров'я, охорона навколишнього середовища, видобуток енергоресурсів, індустрія, сільське господарство, і, звичайно ж, описані вище споживчі напрямки на кшталт проектування «розумних будинків».

Бакалаврська програма Sensor Technology

Наближаючи майбутнє з Hanze University Гронінген. Фото - 8

Перший рік навчання на програмі студенти вивчають загальні предмети, пов'язані з сенсорними технологіями та їх впливом на людину – біологія, хімія, електроніка, математика, комп'ютерне програмування, а також інтенсивна англійська (включаючи профільну мову) і розвиток професійних навичок. Другий рік студенти присвячують вивченню моніторингу та контролю технологій, робототехніці та обробці сигналів. Третій рік зосереджений на темах досліджень, розвитку технологій та інтернету речей. Цей рік передбачає більше практики, в тому числі в кооперації з іншими студентами. На четвертий, завершальний, рік студенти обирають напрямок своєї спеціалізації – Research and Development або Entrepreneurship. Research and Development (Дослідження і розвиток) передбачає практичні навички в сфері системного інжинірингу сенсорних технологій, а Entrepreneurship (Підприємництво) дозволяє розвинути навички, необхідні для розвитку власних ідей старту бізнесу в сфері сенсорних технологій. В кінці бакалавріату студенти захищають свої проекти і отримують міжнародну ступінь Bachelor of Science.

Магістерська програма Sensor System Engineering

Наближаючи майбутнє з Hanze University Гронінген. Фото - 9

Програма Sensor System Engineering (Інжиніринг сенсорних систем) триває 1 рік. Перший семестр присвячений практичному застосуванню сенсорних технологій. На першому семестрі студенти вивчають такі предмети як прикладні комп'ютерні технології, адаптивна фільтрація, архітектура баз даних, дизайн продукту і сервісу. Також є додаткові предмети, присвячені розвитку професійних навичок, ролі технологій в суспільстві, дослідженням, етики інжинірингу. На другому семестрі магістерської програми студенти обирають вузьку спеціалізацію і працюють над своїми прикладними проектами на базі інноваційних компаній або інституцій (наприклад, Philips або University Medical Center в Гронінгені).

Відповідно до проведеного в 2010 році опитуванню серед голландських студентів, саме програми та умови навчання в Hanze University of Applied Sciences, Groningen отримали найбільшу кількість позитивних відгуків. Це дуже важливий і в той же час красномовний показник, тим більше для такої відомої своїм академічним різноманіттям країни, як Нідерланди. У 2016 році університет увійшов до топ-25 прикладних вишів світу згідно з рейтингом U-Multirank і вже другий рік поспіль займає третє місце в рейтингу прикладних вишів Нідерландів.

Цікавитесь освітою в Нідерландах? Дізнайтеся більше про кращих вузах і програмах.

Детальніше