Пробний семестр в зарубіжній школі. Фото - 3
Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Пробний семестр в зарубіжній школі

29.10.2018
Пробний семестр в зарубіжній школі. Фото - 4

Правильно обрати країну, школу і програму середньої освіти – це вкрай складний і відповідальний крок. Адже дитина переїде в іншу країну, буде вчитися і спілкуватися виключно англійською мовою, потрапить у новий колектив, буде змушена дотримуватися нових і де в чому незвичних правил проживання. Крім того, навчання в зарубіжній школі передбачає значне академічне навантаження. Всі ці фактори потрібно врахувати, перш ніж остаточно визначитися з освітою в США, Канаді або Великобританії. У той же час ці чинники можуть викликати у дитини стрес під час навчання за кордоном.

Щоб зрозуміти, чи підходить вашій дитині школа, програма, країна і взагалі чи зможе вона вчитися в іншій державі, закордонні школи пропонують пройти пробний академічний семестр. Такі програми дають дитині унікальну можливість протягом одного семестру відчути себе частиною студентського колективу в конкретній школі.

Цікавитесь пробним семестром в школах США, Канади, Великобританії? Дізнайтеся докладніше про школах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше

Під час пробного семестру дитина повністю занурюється в студентське шкільне життя: відвідує заняття разом з іншими студентами, здає іспити в кінці навчання (не у всіх школах), бере участь в різних активностях, займається спортом, відвідує гуртки, факультативи, і живе, як і всі студенти школи, в резиденції або в родині, яка її приймає.

Переваги пробного семестру

Пробний семестр в зарубіжній школі. Фото - 5

Знайомство зі школою. Пробний академічний семестр допомагає студенту та його батькам зрозуміти, що таке навчання в конкретній школі і система середньої освіти Великобританії або іншої країни в цілому. Таким чином можна «випробувати» навіть кілька шкіл з різними програмами, особливостями викладання, умовами проживання в різних містах або навіть країнах.

Економія коштів. З одного боку, пробний семестр може здатися додатковими витратами, які ви не планували. Але з іншого – це гарантія, що ваші чималі кошти за навчання в тому чи іншому закладі не будуть витрачені даремно, якщо вашій дитині категорично не сподобається жити і вчитися за кордоном. До того ж, якщо врахувати повну вартість навчання в зарубіжній школі, то вартість пробного семестру не здаватиметься занадто високою.

Відгук клієнта DEC education

Валентин, учень Gordonstoun School: « Атмосфера тут дуже хороша, позитивні люди, але потрібно бути готовим до традицій школи. Тут є особливі правила, починаючи від етикету, і закінчуючи домашнім завданням. Люди тут теж хороші, головне не залишатися тільки в своєму колективі, а спілкуватися з усіма і заводити більше друзів» Читати весь відгук >>>

Мовна практика в англомовному середовищі. Протягом трьох місяців занурення в атмосферу зарубіжної школи дитина спілкується і вчиться на англійській мові. За цей час вона значно поліпшить свої знання і навички з мови, адже ніякі курси в Україні не дають такого результату, як занурення в мовне середовище.

Знайомство з культурою. Пробний семестр дає можливість познайомитися з культурою країни, в яку приїде студент, цінностями і правилами школи, дізнатися про спільне життя і навчанні з однолітками з десятків різних країн світу.

Коли можна розпочати

Пробний семестр в зарубіжній школі. Фото - 6

Пробний семестр в школах Великої Британії можна розпочати з січня-лютого, березня-квітня або поїхати на програму влітку. Тобто можна обирати той період, який найбільше підходить під особисті плани студента і графік навчання в українській школі. Найпопулярнішим періодом для пробної програми в британських школах у клієнтів DEC education є другий триместр, тобто зимові місяці. Програма не зобов'язує студентів здавати будь-які іспити або залишатися в цій школі на наступний рік. Головна мета курсу – дати студенту можливість самостійно оцінити атмосферу, зважити всі за і проти і прийняти правильне для себе рішення.

Серед кращих британських шкіл-пансіонів, які пропонують пробний академічний семестр, – Earlscliffe College, Taunton School, Sherborne International, Bishopstrow College, Boundary Oak School, St. Andrews College і багато інших.

До речі, зазвичай кількість студентів на таких програмах обмежена, і набір здійснюється за наявності вільних місць. Тому, якщо ви хочете почати пробний семестр, скажімо, в квітні, документи слід подати не пізніше листопада-грудня, щоб бути впевненим, що потрапите саме в ту школу, яка вас цікавить. В результаті такого пробного навчання ваша дитина відчує свої можливості і ближче познайомиться з новим середовищем. Адже стрес під час навчання в зарубіжній школі ні дитині, ні батькам зовсім ні до чого.

Цікавитесь пробним семестром в школах США, Канади, Великобританії? Дізнайтеся докладніше про школах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше