Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Програма Advanced Placement від DEC – перевага при вступі до США і Канади

27.09.2019
Програма Advanced Placement від DEC – перевага при вступі до США і Канади. Фото - 4

Програму Advanced Placement (АР) було розроблено американською організацією College Board, яка об’єднала понад 6 тис. навчальних закладів США і Канади. Цю програму проходять студенти по всьому світу. Обирають АР зазвичай діти, які серйозно ставляться до майбутньої професії і прагнуть здобути освіту в найкращих американських і канадських вишах. Програма Advanced Placement від DEC проводиться для учнів 10–11 класів українських шкіл, які планують здобувати вищу освіту в університетах США і Канади. Існує кілька вагомих переваг, які надає програма АР від DEC українським старшокласникам.

Встати на щабель вище американських і канадських однолітків

Проходження навіть одного предмета за програмою АР ставить українських студентів на щабель вище своїх американських однолітків під час вступу до американських чи канадських навчальних закладів. Сертифікати про проходження АР для приймальної комісії будь-якого вишу – це показник того, що студент відповідально ставиться до спеціальності, яку обрав, не боїться труднощів у навчанні й серйозно готується до вступу. А це великий плюс при вступі. У рамках програми старшокласники обирають для поглибленого вивчення предмет, який повинні пройти упродовж перших двох курсів університету. АР є аналогом навчання у провідних американських і канадських коледжах.

Отримати можливість підготуватися до вступу, не покидаючи Україну, мешкаючи у будь-якому місті

Готуючись до вступу в закордонний виш і обираючи програму АР від DEC, сім’я економить на перельотах, проживанні та супутніх витратах. DEC також надає можливість проходити АР онлайн. Студент може жити у Харкові, Львові, Одесі й не приїжджати на навчання до Києва. У кожного студента на програмі АР є індивідуальний кабінет на студентському порталі, де зібрано всі навчальні матеріали, домашні завдання, тести і навіть результати проміжних іспитів. Крім занять на студентському порталі, студент також працює по дві години на тиждень із носіями мови, які частково володіють українською, тому за необхідності зможуть пояснити студенту складні або незрозумілі теми рідною мовою.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Зекономити час в університеті у майбутньому

Якщо студент закінчив програму AP з біології або історії США, йому згодом не доведеться вивчати ці предмети в університеті. Час, що вивільнився, він зможе присвятити або більш глибокому вивченню основних предметів, або додатковим курсам, або ж хобі.

Програма Advanced Placement від DEC – перевага при вступі до США і Канади. Фото - 5Отримати знання і навички, необхідні для навчання і життя за кордоном

Студенти, які пройшли програму АР, швидше адаптуються до життя за кордоном, легше вливаються у навчальний процес і демонструють вищий рівень успішності, ніж їхні одногрупники. Результати тестів оцінюються за п’ятибальною шкалою. Якщо студент отримав 5 балів, це означає, що він знає предмет на рівні університету. Прохідний бал «3» також вважають дуже хорошим результатом, що дозволяє претендувати на вступ до найкращих вишів світу. Програма АР від DEC дає старшокласникам можливість пройти предмети бакалавріату вишів США і Канади та підвищити свої шанси на вступ у рейтингові університети цих країн, продовжуючи навчання в українській школі.

Враження студента: Микита Горбачов, учасник програми Advanced Placement від DEC

Програма Advanced Placement від DEC – перевага при вступі до США і Канади. Фото - 6«Я здавав два тести за програмою АР з мікро- і макроекономіки. Усім, хто планує проходити цю програму, я хотів би сказати, що на них чекають дуже складні тести, які, однак, можуть надати неоціненну допомогу в майбутньому. АР дозволяє старшокласникам розібратися, в якому напрямку вони хочуть піти, що вивчати, яку професію отримувати. Вивчаючи мікро- і макроекономіку на АР, я зрозумів, що це ті теми та предмети, які мені найбільше подобаються. Я здав ці два тести на 3 бали з 5, що вважається дуже високим результатом.

Упевнений, що для успіху в цій програмі важлива мотивація і чіткий план дій. Дуже важливо правильно обрати, які саме предмети ви хочете вивчати, і високо ставити планку. Можна націлитися на якийсь престижний університет, той самий Гарвард, і паралельно вступати в інші виші. Що вище планка, то більш високих цілей вдається досягти. Головне – бажання і старанна робота.

Не можна пропускати заняття, не можна втрачати ціль. Тільки пройшовши тести за АР, починаєш розуміти, що на тебе чекає в університеті. На цих тестах не можна списати. Тут висока конкуренція серед тих, хто хоче вступити до престижного університету.

Програми АР проходить невелика кількість студентів з усього світу, але проходження цієї програми дає величезну конкурентну перевагу порівняно з іншими при вступі до вишу. Студенти, у портфоліо яких є сертифікат АР, вирізняються серед своїх однолітків і можуть навіть претендувати на стипендію та безплатне навчання. Я вдячний DEC за можливість пройти програму АР і здати ці тести».

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит