Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Програми «англійська+» від Bucksmore Education: вчись, розвивайся, подорожуй!

18.05.2018
Програми «англійська+» від Bucksmore Education: вчись, розвивайся, подорожуй!. Фото - 4

Bucksmore Education – це мовні курси та літні табори в 10 центрах в різних містах Великобританії, які пропонують не просто вивчення англійської, а яскравий і корисний досвід. Цього літа клієнти DEC education можуть потрапити на одну з таких програм на спеціальних умовах.

Сьогодні одних знань з англійської недостатньо, щоб визначитися з майбутньою професією і вдало обрати навчальний заклад. Літні канікулярні програми «англійська +» допомагають дітям не просто підтягнути мову, але і зрозуміти, в якому напрямку вони хочуть розвиватися в майбутньому і що собою являє навчання в зарубіжній школі. І, звичайно, це можливість весело і цікаво провести літо! Саме такі програми пропонує Bucksmore Education.

Історія Bucksmore почалася ще в 1979 році. Зараз це частина Oxford International Education Group, провайдера, який організовує освітні поїздки в школи і виші Великобританії, США і Канади. Діти в захваті від таких канікул і з задоволенням їдуть за новими знаннями і враженнями.

Спеціальні пропозиції для клієнтів DEC education


У 2018 році клієнти DEC education можуть потрапити на одну з літніх програм Bucksmore на вигідних умовах. Компанія надає знижки в розмірі 30% на свої програми на базі кращих шкіл-пансіонів Великої Британії.

Літні програми Academic Enrichment

Для дітей, які хочуть отримати знання і навички з певних предметів і підготуватися до зарубіжної школи є дві програми напряму Academic Enrichment: Young Professionals і Young Leaders.

Програми «англійська+» від Bucksmore Education: вчись, розвивайся, подорожуй!. Фото - 5

Young Professionals – це англійська в поєднанні ще з одним предметом на вибір: бізнес і фінанси, вступ до медицини, сценічне мистецтво, медіа та комунікації, інженерія. Двотижневий курс передбачає теоретичну і практичну частину і групові проекти. Учасники будуть робити власні постановки на уроках зі сценічного мистецтва; складати бізнес-план для свого продукту на заняттях з бізнесу та фінансів; придумувати і знімати рекламу в рамках курсу медіа і комунікацій; досліджувати глобальні епідемії на курсі з медицини або розробляти машину на акумуляторі на заняттях з інженерії. Курс розрахований на учасників 13-16 років з intermediate level (В1) з англійської.

Young Professionals проходить в сучасному новому центрі d'Overbroeck's в Оксфорді – місті з красивою старовинною архітектурою, де знаходиться один з найстаріших і найвідоміших університетів Великобританії.

Повна вартість програми Young Professionals – £1,460

Вартість для клієнтів DEC education – £1,022

Економія – £438

Програми «англійська+» від Bucksmore Education: вчись, розвивайся, подорожуй!. Фото - 6

Програма Young Leaders для дітей 13-16 і 16-18 років – це курс, який розвиває лідерські навички: публічні виступи та презентація, дебати та переговори, тайм- і таскменеджмент, міжнародна англійська. Програма передбачає 28 годин теоретичних занять, інтерактивних лекцій, проектів і вивчення реальних кейсів.

Курс для дітей 13-16 років проходить в Tonbridge School, одній з найпрестижніших приватних шкіл-пансіонів у Британії. Школа знаходиться менш ніж в годині їзди від Лондона. Заснована ще в 1553 році. Зараз на її території розташована нова бібліотека, церква, сучасні лекційні зали та навчальні аудиторії, великий спортивний центр та ігрові поля.

Учасники Young Leaders 16-18 років будуть навчатися в Pembroke College, школі, яка знаходиться прямо на березі Темзи менш ніж за 1,5 км від Оксфорда. Розташування школи робить її ідеальним місцем для літніх канікул, а сучасна інфраструктура – ідеальним місцем для навчання.

Повна вартість програми в Tonbridge School (13-16 років) – £1,460

Вартість для клієнтів DEC education – £1,022

Економія – £438

Повна вартість програми в Pembroke College (16-18 років) – £1,520

Вартість для клієнтів DEC education – £1,064

Економія – £456

Програма Bucksmore Three Capitals

Програми «англійська+» від Bucksmore Education: вчись, розвивайся, подорожуй!. Фото - 7

Для дітей, які мріють подивитися Великобританію, Bucksmore Education організовує відмінну програму – Bucksmore Three Capitals. Це можливість вивчити англійську і познайомитися з культурним розмаїттям Великобританії, побувавши в трьох її столицях – Лондоні (столиця Англії), Единбурзі (столиця Шотландії), Кардіффі (столиця Уельсу).

Мета навчальної програми – розвинути в дітях основні мовні навички, щоб вони могли впевнено спілкуватися, дивитися фільми, слухати музику і читати англійською. У кожному новому місті будуть проходити інтерактивні лекції, щоб учні дізналися більше про різні регіони країни і їх культурні та мовні особливості. Програма розрахована на дітей 13-17 років з різним рівнем англійської – від початкового до просунутого.

Повна вартість програми в Bucksmore Three Capitals (16-18 років) – £1,100

Вартість для клієнтів DEC education – £770

Економія – £330

Програма Bucksmore Summer

Програми «англійська+» від Bucksmore Education: вчись, розвивайся, подорожуй!. Фото - 8

Програма об'єднує вивчення мови зі спортивними активностями та захоплюючими екскурсіями. Розрахована на дітей 13-16 років з різним рівнем володіння англійською.

Заняття побудовані в комунікативному стилі, щоб діти більше взаємодіяли один з одним і з викладачами. Курс передбачає уроки «language for life», які допомагають впевненіше себе почувати в англомовному середовищі, і уроки на різні теми, як література, культура, навички самостійності і т.д.

Курс проходить в Plumpton College – це школа, розташована на зелених пагорбах South Downs National Park, за 20 хвилин від узбережжя Брайтона. Школа заснована ще 1919 році. Зараз там відмінна сучасна інфраструктура з тенісними кортами, спортивним центром, виноградниками, своїм лісом, Центром турботи про тварин і однією з кращих в Британії школою верхової їзди.

Повна вартість програми Bucksmore Summer – £1,100

Вартість для клієнтів DEC education – £770

Економія – £330

Літні програми English + Specialist Options

Програми «англійська+» від Bucksmore Education: вчись, розвивайся, подорожуй!. Фото - 9

Програми напрямку English + Specialist Options розроблені спеціально для дітей, які цікавляться певними активностями або предметами. Для учнів 10-13 років є програми STEM Experience і Arts Experience, які проходять в школі King Edward's School. Це школа-пансіон в кращих британських традиціях. Розташована в мальовничій місцевості в селі Уїтлі, графство Суррей, за годину їзди від Лондона. Незважаючи на свій вік, школа відрізняється сучасною інфраструктурою. Тут є басейн, закриті й відкриті спортивні майданчики.

Програма STEM Experience – це 15 годин англійської мови на тиждень і 7,5 годин предметів STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Діти вивчають науку, технології, інженерію і математику в невеликих групах – максимум 11 чоловік.

Arts Experience – курс для юних любителів прекрасного, в рамках якого 7,5 годин в тиждень учасники приділяють танцям, музиці і образотворчому мистецтву. Уроки танців – це воркшопи з балету, хіп-хопу, модерну і джазу з професійними викладачами. На уроках музики в мюзик-холі King Edward's School діти вчаться грати на різних музичних інструментах, а на уроках образотворчого мистецтва – малюють в різних техніках і за допомогою різних матеріалів. Ніякої попередньої підготовки для арт-програми не потрібно.

В рамках English + Specialist Options дітям старшого віку (13-16 років) пропонується 3 програми в Plumpton College.

Програми «англійська+» від Bucksmore Education: вчись, розвивайся, подорожуй!. Фото - 10

Програма Bucksmore Coding – це можливість вивчити дві основних мови майбутнього – англійську і мову програмування. Учасники будуть вивчати програмне та технічне забезпечення комп'ютерних систем і як вони взаємодіють між собою. Курс складається з 15 годин англійської та 7,5 годин програмування на тиждень.

Bucksmore Animal Care – програма для любителів тварин. Діти займаються англійською і вчаться піклуватися про різних тварин – від риб і рептилій до птахів і ссавців. У школи є Центр турботи про тварин і одна з кращих шкіл верхової їзди в країні. Спеціалізація Plumpton College – агрономія, тому це ідеальна база для такої програми.

Ще одна програма в Plumpton College – Bucky Adventure – для тих, хто любить активний відпочинок. Цей курс об'єднує вивчення англійської, гірський велоспорт, вітрильний спорт і плавання на каяках.

Детальніше про канікулярних програмах Bucksmore Education та спеціальні пропозиції на літо 2018 можна дізнатися у консультантів DEC education за тел .: 0 800 30 44 33 або залишивши онлайн запит

Детальніше