Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Шлях до провідних вишів світу

29.07.2019
Шлях до провідних вишів світу. Фото - 4

З кожним роком кількість бажаючих вступити до Оксбридж і до університетів Ivy League неупинно зростає. Без сумнівів, запорукою успішного вступу до ТОП-університетів світу є правильно підібрана програма середньої освіти, яка дозволить студенту не тільки отримати високі бали на випускних іспитах, а й розвинути певні навички. Наприклад, це можуть бути навички проведення досліджень, написання есе або вивчення другої іноземної мови.

Програми середньої освіти у Великій Британії, США та Канаді розраховані на студентів у віці 13-18 років, однак, як правило, вибір програми залежить від країни, де студент планує подальше навчання.

Програми середньої освіти

У Великобританії діє дворівнева система середньої освіти, яка обумовлена ​​віковою категорією. Протягом перших двох років навчання студенти проходять програму GSCE (для студентів 14 років) або IGSCE протягом одного року, якщо студент бажає почати навчання в Великобританії з 15 років.

Після закінчення GSCE і IGSCE студенти отримують сертифікат про неповну середню освіту, який в подальшому відкриває шлях до програм вищої школи A-level або IB. Програми A-level або IB включають в себе програму випускних класів та готують студентів до вступу до університетів.

У США і Канаді система середньої освіти охоплює програму 9-12 класів і під час вступу до рейтингових університетів перевага віддається тим студентам, які протягом останніх 2 років навчання (11, 12 клас) пройшли програму підвищеної складності Advanced Placement.

Консультант з питань вищої та середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

З чого починати

Шлях до провідних вишів світу. Фото - 5Вибір школи і програми – це відповідальний крок для студентів та їх батьків. Саме з цією метою багато шкіл-пансіонів у Великобританії пропонують майбутнім студентам можливість пройти пробний академічний семестр. Ця програма дає дитині унікальну можливість протягом одного семестру відвідувати заняття разом з усіма студентами школи, брати участь в спортивних і творчих заходах, а також проживати в пансіонаті чи приймаючій сім'ї. Найбільш зручним часом для пробного семестру є літній семестр, який триває 3 місяці з квітня по липень. Пробний семестр не зобов'язує студентів здавати будь-які іспити або залишатися в цій школі на наступний рік. Дана програма націлена на те, щоб дитина повністю поринула у студентське життя школи, самостійно оцінила всі за і проти, і, виходячи з цього, прийняла правильне для себе рішення.

Якщо ви розглядаєте вступ на програми середньої освіти з вересня, але не можете визначитися зі школою, академічний семестр в приватній школі може стати для вас оптимальним рішенням. Набір на літній семестр проводиться в більшості британських шкіл-пансіонів, зокрема Bromsgrove School, Taunton School, Alexander`s Сollege, Wycliffe Сollege, Rydal Penhros School, Earlscliffe College та ін. Однак необхідно враховувати, що прийом студентів проводиться за умови вільних місць на програмі. Наприклад, щоб встигнути забронювати академічний семестр на квітень, документи на програму необхідно подавати якомога швидше (не пізніше кінця листопада!).

Шлях до провідних вишів світу. Фото - 6Тим студентам, які не готові переривати навчальний процес в середині року, але планують вступ з вересня, також дуже важливо швидко визначитися зі школою. Подавати документи і реєструватися на програми в середніх школах необхідно як мінімум за рік. Як правило, школи приймають студентів у міру заповнюваності місць на програмі, тому, чим раніше студент подає документи, тим ширше вибір шкіл і тим більша ймовірність вступу.

Процес вступу складається з декількох етапів. Крім реєстрації і подачі базового пакета документів студенти проходять тестування з англійської мови та профільних предметів, а також співбесіду з представником школи. Практично всі рейтингові школи-пансіони проводять тестування в листопаді, тому в даному випадку дуже важлива оперативність у підготовці аплікаційних документів і реєстрації на програму до середини листопада.

Літні мовні програми для майбутніх студентів

Шлях до провідних вишів світу. Фото - 7Середні школи пропонують безліч літніх мовних програм, які також допоможуть визначитися з вибором навчального закладу. Школи проводять набір студентів на літні мовні курси і короткі академічні програми для студентів у віці від 13 до 17 років. Літні програми дають можливість майбутнім студентам не тільки поліпшити рівень володіння англійською мовою, але, найголовніше, зануритися в академічне середовище, познайомитися з життям школи і зрозуміти, наскільки школа відповідає їхнім очікуванням. Серед розмаїття літніх програм студенти можуть розглядати програми в британських школах-пансіонах Bede`s Summer School, Bromsgrove School, Cardiff Sixth College, d`Overbroeck`s College, Giggleswick Summer School, Earlscliffe College, Taunton Summer School, а також в школах США і Канади – Thornton Academy і Pickering College.

Профорієнтаційний тест PPA як спосіб краще зрозуміти себе

Всім учням DEC радить пройти профорієнтаційний тест PPA (personal profile analysis – профільний аналіз особистості), за допомогою якого вони можуть краще пізнати себе і свої здібності до тієї чи іншої професії.

Профільний аналіз особистості не включає питання на знання предметів шкільної програми або рішення будь-яких логічних задач. Він спрямований, в першу чергу, на визначення психологічного портрету людини. На підставі результатів експерти DEC education рекомендують до розгляду набір програм, спеціалізацій, навчальних закладів та країн для вступу, а також майбутні можливі професії.

Консультант з питань вищої та середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит