Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Найбільш затребувані та перспективні професії

21.05.2019
Найбільш затребувані та перспективні професії. Фото - 4

Схоже, що давня суперечка фізиків і ліриків про те, хто тепер важливіший, може остаточно вирішитися найближчим часом. Світ дуже швидко змінюється, і з'являється все більше професій на стику гуманітарних і технічних наук. А значить сьогодні і ті й інші не можуть один без одного. Ну, зовсім ніяк! Які професії будуть найбільш затребувані у найближчі 10 років і де їх можна освоїти?

Серед ключових здібностей, які стануть найбільш цінними в майбутньому, можна назвати вміння переварити величезний обсяг інформації, готовність навчатися впродовж усього життя, сприймати нове і працювати в міждисциплінарних сферах. За оцінками наших експертів, серед найбільш затребуваних напрямків зараз і в найближчому майбутньому — аналітика, big data science, штучний інтелект, бізнес, інженерні науки, IТ, а також біотехнології. Де готують таких фахівців?

Цікавитесь вищою освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращі виші та програми США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Згідно з дослідженнями, професія Data Scientist вже сьогодні є найпривабливішою на американському ринку праці та її значення тільки зростатиме. Для тих, хто хоче пов'язати свою кар'єру з цією сферою діяльності, багато вишів США, Канади, Великобританії та інших країн пропонують різні програми. Наприклад, у каліфорнійському University of the Pacific можна вивчати Data Science на магістерській програмі протягом 2 років. У рамках цього курсу студенти вивчають сучасні методи аналітики, отримують практичний досвід роботи з даними. А завершується навчання виконанням проектної аналітичної роботи на основі кейсів місцевих компаній або організацій.

Найбільш затребувані та перспективні професії. Фото - 5А в Anglia Ruskin University (Великобританія) студенти можуть отримати спеціалізацію в області штучного інтелекту. Закінчуючи Faculty of Science & Engineering, вони набувають навичок роботи не тільки в області штучного інтелекту, але і в таких областях інформатики, як програмування, комп'ютерні системи, бази даних, цифрова безпека. Ті, хто планує продовжити навчання на магістратурі, можуть це зробити на однорічних програмах MSc Artificial Intelligence and Big Data, MSc Artificial Intelligence with Cyber Security, MSc Intelligent Systems and Machine Learning.

Уже не один рік у вишах надзвичайно високий конкурс серед абітурієнтів на економічні спеціалізації. Попит на фахівців з економічною освітою був завжди. Тепер у цьому напрямку найбільш популярні професії бізнес-аналітика, системного аналітика, фахівця з аналізу великих даних. А також за часів, коли економіку лихоманить від криз кожні 7-8 років, актуальні професії, пов'язані з оцінкою фінансових ризиків, ризик-менеджментом.

Найбільш затребувані та перспективні професії. Фото - 6Однією з кращих вважається Школа економіки і фінансів University of St. Andrews. Згідно з рейтингом Guardian University Guide 2019, вона входить у топ-3 британських економічних шкіл. Тут проводяться різні дослідження в таких напрямках, як динамічна макроекономіка, теорія вибору, обмежена раціональність, теорія ігор, конкуренція та інновації, зміни клімату. Тут готують бакалаврів з економіки, фінансової економіки, а також магістрів банківської справи, фінансового менеджменту та ін. Випускники отримують широкий спектр знань, які можна застосувати в різних сферах, включаючи банківську справу, фінанси, консалтинг, державну політику та наукові дослідження.

Багато експертів говорять про те, що майбутнє пов'язане з професіями у сфері наукових розробок, особливо на стику ІТ і різних наук, наприклад, з біофізики, біомедицини та біоінженерії. Також на піку популярності сьогодні інженерні науки, робототехніка, дослідження космосу, дослідження надр землі, нафтогазова інженерія та технології.

Одним із провідних дослідницьких центрів в області інженерії і технологій вважається University of South Florida (USF). Його корпуси знаходяться в декількох містах, серед яких — Тампа і Санкт-Петербург (США). Коледж інженерії USF пропонує широкі можливості для професійного розвитку та досліджень. Студенти університету вивчають інженерію в таких напрямках: хімічна, громадянська, комп'ютерна, електрична, промислова інженерії, інформаційні технології і механічна інженерія. Вони набувають знань, беручи участь у різних проектах, починаючи з розробки автомобілів для гонок і закінчуючи розробкою роботів, які залучені у проектах NASA і збирають зразки порід на астероїдах.

Відгук клієнта DEC education

Наталя Соломенцева, мама Данила, студента University of South Florida: «Особистість студента оцінюється виключно за знаннями, навичками і відвідуваністю. Вчителі пишуть інформацію для наставника (advisor) вашого студента. Наставник – як класний керівник, який складає портрет кожного студента» Читати весь відгук >>>

Найбільш затребувані та перспективні професії. Фото - 7Крім того, актуальні професії в області захисту навколишнього середовища, sustainable business management, біохімії, біотехнологій та сенсорних технологій. Британський University of Exeter прагне підтримувати свою репутацію як одного з ключових дослідницьких центрів у Великобританії. Тому тут створені всі умови для молодих фахівців, які хочуть присвятити себе вивченню біотехнологій та інших наук на стику різних дисциплін. Зокрема, тут недавно був створений Living Systems research centre. Інвестиції в цей проект перевищують 52 млн фунтів стерлінгів. Його діяльність буде сфокусована на профілактиці різних захворювань за допомогою прогностичної біології. Студенти університету — це молодь, яка готова працювати в мультикультурному та мультидисциплінарному середовищі, починаючи з фізики та математики і закінчуючи цитологією та медициною. Їхнє завдання полягає в тому, щоб мати можливість вирішувати проблеми, які виникнуть перед суспільством у майбутньому.

Багато молоді серйозно замислюється над тим, щоб захистити навколишнє середовище та природу. Для них це не просто слова. Наприклад, випускники програми бакалаврату з біології голландського University of Groningen продовжують там навчання на магістерській програмі з екології та еволюції, з тим щоб працювати над дослідженнями в сфері охорони природи.

Майбутніх лідерів міжнародного бізнесу готує швейцарська бізнес-школа Sustainability Management School (SUMAS) на програмах з менеджменту новітніх технологій розвитку навколишнього середовища. Тут за три роки можна отримати диплом бакалавра за спеціальностями Sustainable Tourism and Nature Conservation, Sustainability Management, Finance and Responsible Investment. Так, наприклад, у галузі туризму студенти вивчатимуть дисципліни, які об'єднують екотуризм, охорону природи, економічні та соціальні фактори. Школа впроваджує інноваційний мікс знань у сфері бізнесу і розуміння сталого розвитку.

Найбільш затребувані та перспективні професії. Фото - 8University of Glasgow був заснований у 1451 році і входить до групи найстаріших університетів Королівства Великої Британії, а також є найбільшим університетом Шотландії. Незважаючи на свій поважний вік, цей виш відомий як один із передових наукових центрів в області астрофізики, інженерії та медицини. До речі, тут свого часу читав лекції про теорію ймовірності Альберт Ейнштейн. А сьогодні на базі університету діє чотири коледжі: коледж мистецтв, коледж медицини, ветеринарії та науки про життя, коледж наук і інженерії і коледж соціальних наук. Так, в школі фізики та астрономії студенти можуть освоїти спеціалізацію з хімічної фізики, астрономії, теоретичної фізики і астрофізики.

Якщо говорити про гуманітарні області наук, то найбільш актуальні в найближчому майбутньому — психологія, соціологія, event management, туризм та сфера гостинності. Наприклад, найвищим стандартам освіти відповідають програми César Ritz Colleges Switzerland, який входить до Швейцарської освітньої групи Swiss Education Group (SEG). SEG вже багато років є лідером в індустрії міжнародної гостинності і туристичного бізнесу, а її випускники стають справжніми професіоналами своєї справи і можуть працювати в будь-якій частині планети. У сучасному глобальному світі у людей з'являється все більше можливостей подорожувати, а значить фахівці в області туристичного бізнесу будуть дуже затребувані. На сьогодні César Ritz пропонує своїм студентам програми Bachelor of International Business in Hotel and Tourism Management, Master of Arts in International Business in Hotel and Tourism Management, Master of Science in International Hospitality Management. Після закінчення навчання бакалаври отримують подвійний диплом — швейцарський Cesar Ritz Colleges і американський університету Washington State University.

Консультант з вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит