Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Фахівці HoReCa очима українських роботодавців

13.08.2019
Фахівці HoReCa очима українських роботодавців. Фото - 4

HoReCa, або індустрія гостинності, вважається одним з найбільш затребуваних напрямків на ринку праці, який ще довгі роки не втратить своєї актуальності. Звідси і популярність закордонної освіти в сфері готельно-ресторанної справи. Кращу освіту за цим напрямом отримують у Швейцарії. Що кажуть українські фахівці сфери HoReCa про випускників зі швейцарським дипломом?

Один з кращих швейцарських вишів готельного менеджменту – Hotel Institute Montreux (HIM), який входить до п'ятірки Swiss Education Group. Цей навчальний заклад готує фахівців для роботи в сфері HoReCa з 1984 року. Якість освіти, яку отримують випускники HIM, перевірена часом, обумовлена відмінною інфраструктурою інституту, наявністю практики в кращих готелях.

Ще одна незаперечна перевага – місце розташування – Швейцарія, яка споконвіку вважається батьківщиною кращих готельних мереж, першого інституту готельного менеджменту (який відкрився понад 100 років тому), і батьківщиною першого п'ятизіркового інституту.

Для студентів, які хочуть отримати спеціалізоване навчання в сфері готельного менеджменту – HIM ідеальне місце, яке пропонує широкий вибір навчальних програм. У студентів вишу є можливість отримати подвійний диплом: американський диплом бакалавра Northwood University в діловому адмініструванні та управлінні готелями, ресторанами і курортами, а також швейцарський диплом в готельному менеджменті і американський диплом Асоціації готелів. Така освіта відкриває широкі перспективи у працевлаштуванні – не тільки в готельній, але і в інших сферах бізнесу.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Навчальний процес включає в себе оплачувану студентам практику на базі двох функціонуючих готелів – «Європа» і «Мірамонте», що дозволяє студентам спробувати себе в різних «ролях» – від хостеса до керуючого готелем.

Дуже важливо, щоб навчальний процес плавно перетікав у можливість застосувати на практиці свої знання. У HIM це лягло в основу навчання, тому полегшує майбутнє працевлаштування випускників.

Українські фахівці про випускників сфери HoReCa

Ірина Піндюра, фахівець з організації та проведення навчання, готель Premier Palace Hotel

Фахівці HoReCa очима українських роботодавців. Фото - 5«Випускники зарубіжних вишів мають відмінні практичні навички. Знання етикету, етики та культурології у них на дуже високому рівні. Навіть манера спілкування істотно відрізняється від тих, хто закінчує українські університети. Це готові фахівці, які володіють так званими «soft skills» (розвинені комунікативні навички, вміння працювати в команді, лідерські якості), що є для нас одним з ключових аспектів під час влаштування на роботу в готель.

Для випускників сфери HoReCa зарубіжний диплом – це пряма дорога до TОП-менеджменту. Наприклад, в Premier Palace Hotel близько 15 чоловік мають міжнародні дипломи, і всі вони займають керівні позиції. Це, безумовно, ще один плюс на користь освіти за кордоном».

Фахівці HoReCa очима українських роботодавців. Фото - 6Як ми вже відзначали, студенти, які навчаються в HIM, мають можливість проходити практику і при цьому отримувати зарплатню. Якщо порівнювати з українськими реаліями, то місцевим студентам ВНЗ не поспішають надати можливість пройти практику в провідних готелях, а вже тим більше гідно її оплачувати. Максимум на що вони можуть розраховувати – це робота покоївкою, швейцаром, тобто починати доведеться зі стартових посад, які студент «переріс» ще на першому курсі закордонного вишу.

Вивчання готельного менеджменту за кордоном дає ще одну вагому перевагу – знання іноземної мови, а якщо мова йде про освіту в Швейцарії, то навіть двох (англійська і друга на вибір)!

«В Premier Palace Hotel іноземна мова – це обов'язкова вимога при прийомі на роботу», – зазначає Ірина Піндюра. Співробітники на всіх посадах – від рісепшену до фінансового відділу – повинні знати, як мінімум, англійську.

Галина Салій, HR-менеджер готелю Opera Hotel

«У нашому готелі без англійської максимум, на що можна претендувати – це служба безпеки або господарсько-технічний відділ». В Opera Hotel працює 6 співробітників зі швейцарськими дипломами, які займають позиції в топ-менеджменті готелю. В Premier Palace Hotel – 15 співробітників з німецькими та швейцарськими дипломами.

З перших вуст: коментарі випускника

Фахівці HoReCa очима українських роботодавців. Фото - 7Поділилася своїми враженнями і Олена Дрозд, клієнтка DEC, яка отримала диплом HIM в 2008 році: «Як тільки я повернулася, то відразу ж відправила резюме в готель HYATT. У мене було три співбесіди англійською мовою. Я вважаю, що диплом іноземного вищого навчального закладу зіграв дуже позитивну роль, він надає апліканту на вакансію своєрідного європейського шарму, якого трошки не вистачає випускникам вітчизняних вишів. У HYATT я пропрацювала два роки на позиції Front Office Team Leader, потім захотілося трошки перекваліфікуватися, і я з легкістю змінила роботодавця. Я почала працювати в відділі продажів готелю Opera Hotel. До речі, перекваліфікація далася нескладно, знову-таки завдяки навчанню в HIM. Я на практиці реалізовувала всі теоретичні навички, отримані під час занять».

На сьогоднішній день число студентів, які їдуть здобувати спеціальність у сфері готельного менеджменту, зросла в два рази, в порівнянні з 2008 – 2009 роком (дані освітнього агентства DEC). Цей факт підтверджує популярність швейцарських дипломів і гарантує їх власникам успішну кар'єру в готельному, ресторанному, туристичному бізнесі в різних країнах світу.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит