Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Спеціалізовані курси: 5 найактуальніших питань цього сезону

11.04.2019
Спеціалізовані курси: 5 найактуальніших питань цього сезону. Фото - 4

Ні для кого не секрет, що діти з легкістю засвоюють у грі знання, які дорослим, як правило, даються з великими труднощами. Тому так важливо не упустити момент і розвинути в наших дітях таланти, закладені природою. Спеціалізовані курси під час канікул — прекрасна можливість для дітей спробувати свої сили в чомусь новому, розвинути здібності та завести нових друзів. Та й не лише дітям буде корисною така можливість, адже концепція навчання протягом усього життя сьогодні стає надзвичайно популярною.

У цій статті ми дамо відповідь на 5 найбільш актуальних питань про спеціалізовані курси, які нам найчастіше задають батьки у цьому році. Йтиметься про короткострокові курси з кулінарії, IТ, різних видів спорту та ін.

Порадьте курси з кулінарії

Усім, хто любить готувати, їсти та просто милуватися їжею, варто звернути увагу на курси кулінарії. Якщо вас зацікавила сфера кулінарії як майбутня професія вашої дитини, радимо виділити для себе найкращі курси, які можна пройти в кулінарних школах Франції і Швейцарії.

Цікавитесь мовними курсами для дитини? Дізнайтеся докладніше про кращих центрах і програмах США, Канади, Британії та Європи – подаруйте дітям яскраві і корисні канікули!

Детальніше

Спеціалізовані курси: 5 найактуальніших питань цього сезону. Фото - 5

Літня програма Swiss Culinary Club проводиться у швейцарській школі Culinary Arts Academy Switzerland (CAAS). Ця школа входить до складу мережі престижних навчальних закладів у сфері гостинності Swiss Education Group (SEG). Навчання проходить у містечку Ле-Бувре на березі Женевського озера. Курс триває один тиждень і підходить для студентів 16-20 років. У програму курсу входить вивчення історії кулінарії різних країн світу. Студенти дізнаються секрети роботи на професійній кухні, як правильно скласти меню, познайомляться з food-фотографією і мистецтвом створення шоколаду. До того ж їх чекає насичена програма розваг, прогулянка по Женевському озеру, екскурсія по музею Nest компанії Nestlé. Крім того, цю тижневу програму можна об'єднати з двотижневою програмою з гостинності, яка проходить у Swiss Education Group (SEG).

Також короткострокові програми на різні теми у сфері кулінарії та ресторанної справи проводять французькі школи. Мабуть, найвідоміша у світі кулінарна школа — Le Cordon Bleu. Вона була заснована ще у 1895 році. Сьогодні цей заклад включає в себе 35 шкіл по всьому світу, де щорічно навчаються близько 20 000 студентів. Тут проводять короткострокові програми для дітей і дорослих, розраховані на 1-2 дні. Крім цього, у Парижі, поруч із готелем Ritz Paris, можна пройти навчання на воркшопах у кулінарній школі Ecole Ritz Escoffier, яка готує майбутніх шеф-кухарів і кухарів-аматорів. У ній викладають кращі шеф-кухарі не тільки Франції, але й усього світу.

Порадьте курси з IТ

Одне з найбільш затребуваних на сьогодні напрямків — інформаційні технології. Тому не дивно, що багато школярів із раннього віку вивчають різні предмети у сфері IТ на програмах STEM (наука, техніка, інженерія, математика). Поступово захоплення з гри переходить у професію, справу всього життя. Яка країна спадає зразу ж на думку, коли говорять про IТ? Звичайно, США.

Спеціалізовані курси: 5 найактуальніших питань цього сезону. Фото - 6

У нас є досвід навчання студентів на програму STEM English на базі Boston University. Вона покликана дати студентам знання, які дозволять їм розвиватися саме у сфері технологій і науки. Протягом трьох тижнів школярі від 10 до 16 років вивчають англійську за напрямком STEM. Вони беруть участь в інтерактивних семінарах, експериментах, презентаціях, тематичних дослідженнях. І все це на основі реальних лабораторій університету, який входить в ТОП-50 вишів світу і є четвертим дослідним університетом США. Крім занять у класах, студентів чекають екскурсії на кампус Massachusetts Institute of Technology (MIT), у технологічний парк Microsoft Youth Spark, Музей науки, акваріум Нью-Інгленд і на бейсбольний стадіон Фенуей. Завдяки такій подорожі літо перетвориться на справжню пригоду!

Спеціалізовані курси: 5 найактуальніших питань цього сезону. Фото - 7

У Великобританії також є цілий ряд програм, що дають можливість старшокласникам набути знань та навичок у сфері IТ. Серед них — річна програма CATS College у Кембриджі. У цій школі програма STEM розроблена для дітей, які цікавляться математикою, наукою, технікою та інженерією. Вона наповнена проектами, які дозволять їм навчитися творчо використовувати технічні знання для вирішення завдань. Двотижнева програма розроблена для студентів від 15 років і старше. Британська мовна школа Bucksmore Education також проводить літні програми для дітей, які цікавляться технікою, роботами. Тут STEM-програма об'єднана з вивченням англійської мови на базі британської школи-пансіону. Є групи для школярів 10-13 і 13-16 років. Протягом 15 годин на тиждень діти удосконалюють навички володіння мовою і 7,5 годин займаються за програмою STEM.

Які у вас є програми з баскетболу та інших видів спорту?

Спеціалізовані курси: 5 найактуальніших питань цього сезону. Фото - 8

Якщо ваша дитина любить спорт, радимо звернути увагу на деякі літні програми. Професійні навички у спорті, будь-то футбол, баскетбол, теніс або сноубординг, важливо розвивати з раннього дитинства. Наприклад, українські підлітки, які захоплюються баскетболом, влітку беруть участь у програмі Basketball Camp на базі Fisher College (Бостон, США). Її організатор — партнер міжнародної мережі мовних центрів FLS International. Ця програма розрахована на дітей 15 років і старше. Протягом трьох тижнів студенти вдосконалюють свої навички на уроках англійської мови (по 18 годин на тиждень) і на заняттях баскетболом (12 годин на тиждень). Тут професійні тренери не тільки розвивають у студентів навички роботи з м'ячем, але і вчать їх працювати в одній команді, знаходити спільну мову, виробляють їхні лідерські якості та відповідальність. Крім того, студентів чекає насичена програма розваг, екскурсії на стадіон TD Garden Stadium і в Sports Museum, прогулянки по Бостону і Нью-Йорку.

Спеціалізовані курси: 5 найактуальніших питань цього сезону. Фото - 9

Радимо звернути увагу на програму «Футбол + англійська» на базі футбольної школи в Манчестері, розроблену в British Study Centres (BSC). Тут діти від 12 до 17 років будуть тренуватися на кращих полях в Академії міського футболу, а також вони познайомляться з філософією та принципами тренувань легендарного клубу «Манчестер Сіті». Звичайно ж, їх чекає екскурсія на знаменитий стадіон «Етіхад» і відвідування Національного музею футболу. І це ще не весь список програм. Якщо ваші діти захоплюються якимось іншим видом спорту, наші менеджери з радістю допоможуть вам підібрати підходящу тематичну програму + англійська мова.

Порадьте курси з підготовки до IELTS

Оскільки IELTS — один із найбільш затребуваних тестів на знання англійської мови, то практично всі наші партнери займаються підготовкою до цього іспиту. Серед них добре зарекомендували себе мовний провайдер Embassy English, міжнародний коледж Kaplan, Experience English London, FLS International, Bell та ін. Якщо ж ви хочете заощадити час і не витрачати рік на навчання за попередньою програмою за кордоном, ми радимо підготуватися і здати іспит IELTS прямо в Україні. Наприклад, ви можете успішно підготуватися і пройти пробне тестування в нашій компанії. Досвідчені викладачі DEC SCHOOL будуть займатися з вашою дитиною двічі на тиждень, у результаті чого вона навчиться справлятися з кожним етапом тесту за короткий час і знатиме всі нюанси виконання завдань.

Чому вартість одного тижня в навчальних програмах відрізняється?

Спеціалізовані курси: 5 найактуальніших питань цього сезону. Фото - 10

Вартість кожної програми формується на основі витрат, які несе компанія-організатор. По-перше, сюди входить вартість оренди приміщень університету або школи-пансіону. І чим вище рейтинг навчального закладу, тим більше вартість оренди його приміщень. По-друге, враховуються витрати на проживання та харчування. По-третє, крім основної програми (уроки англійської мови плюс, можливо, заняття за фахом), у кошторис вартості програми входять ще витрати на розваги: екскурсії, відвідування парку атракціонів та ін. Чим насиченіша програма і дорожче локація, тим більша її вартість. І буває так, що запис на найбільш рейтингові програми, незважаючи на їхню високу вартість, як правило, закінчений вже за півроку до початку курсу. При цьому визначальним є не вартість, а наповнення програми, яке підходить саме вашій дитині: її інтересам, рівню знань англійської мови. Ми будемо раді підібрати для вашої дитини ту програму, яка стане для неї яскравою пригодою і допоможе набути нових корисних знань і навичок.

Цікавитесь мовними курсами для дитини? Дізнайтеся докладніше про кращих центрах і програмах США, Канади, Британії та Європи – подаруйте дітям яскраві і корисні канікули!

Детальніше