Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Студент Bromsgrove School з України розповідає про навчання в топовій школі Англії

05.09.2018
Студент Bromsgrove School з України розповідає про навчання в топовій школі Англії. Фото - 4

У всьому світі британська освіта цінується дуже високо. Випускники британських шкіл вступають до найкращих світових університетів, а випускники британських вишів отримують кращі пропозиції з працевлаштування від найпривабливіших роботодавців світу. Bromsgrove School займає гідне місце серед найпрестижніших приватних шкіл-пансіонів Великої Британії. Школа була заснована в 1553 році, а тому у неї багата історія, тут панують давні традиції і високі стандарти якості навчання.

Кращі університети Великобританії, такі як Oxford, Cambridge, Bath, Warwick, Nottingham, London і Bristol, знаходяться на відстані двогодинної поїздки від Bromsgrove School. Студенти школи мають можливість відвідувати ці престижні заклади і зустрічатися з випускниками Bromsgrove School, щоб визначитися з тим, які курси обрати для навчання. Серед випускників Bromsgrove School також популярні такі університети Лондона, як Imperial College London, King's College London, London School of Economics, University College London. У 2017 році 38 випускників школи отримали в цих університетах спеціальність у сфері фінансів, управління бізнесом, юриспруденції, біохімії і машинобудування.

Цікавитесь середньою освітою у Великобританії? Дізнайтеся більше про школах і навчальних програмах для своєї дитини

Детальніше

Студент Bromsgrove School з України розповідає про навчання в топовій школі Англії. Фото - 5

Дарем, Йорк і Сент-Андрус – прекрасні міста з університетами для тих, хто віддає перевагу більш розміреному способу життя. Випускники Bromsgrove School, яких приваблює життя в глобальних мегаполісах, обирали університети UCLA, New York, Boston, Northwestern і Chicago в США, Leiden в Нідерландах і Bocconi в Італії. Випускники Bromsgrove School мають прекрасну репутацію в вишах по всьому світу.

Своїм досвідом навчання в Bromsgrove School з нами поділився студент з України Влад. Він закінчує Bromsgrove School, і його вже зарахували в один з найпрестижніших вишів Великобританії – London School of Economics.

У чому ви бачите відмінність між українською і британською системами освіти?

Головна відмінність цих двох систем в індивідуальному підході до кожного студента. А ще в тому, що кожен студент британської школи, незалежно від програми навчання – чи то програма A-level чи IB (International Baccalaureate) – може обрати предмети, які йому до душі.

Які предмети ви зараз вивчаєте? Що найбільше подобається?

Я обрав програму IB, на якій вивчаю шість предметів: математику підвищеного рівня, економіку, фізику, англійську, політику і російську мову. Найбільше мені подобається економіка і математика, тому цим я і планую займатися в майбутньому.

Як допомагала школа в процесі вступу до університетів?

Студент Bromsgrove School з України розповідає про навчання в топовій школі Англії. Фото - 6

Процес вступу до вишів у британських школах починається в середині 11-го класу, коли студент обговорює зі своїми наставниками те, чим він більше захоплюється, в яких університетах хотів би вчитися. Потім, на початку вересня, починається процес вступу, коли кожен студент пише personal statement – есе про себе, яке є найважливішим при вступі. При цьому писати есе студенту багато в чому допомагає учитель. По суті, школа бере на себе всю організаційну роботу в процесі вступу до університету. Студенту необхідно лише написати есе, обрати університети, в які він буде вступати, ну і отримати хороші оцінки для вступу до цих навчальних закладів.

Як організоване громадське життя в школі?

Студент Bromsgrove School з України розповідає про навчання в топовій школі Англії. Фото - 7

Суспільне життя в школі розвинене досить добре. Щотижня тут проходять тематичні заходи, під час яких можна знайти нових друзів і розвинути нові вміння, інтереси. Також практично кожні вихідні організовують походи в кіно, на шопінг або на пейнтбол. Студенти школи серйозно сфокусовані на тому, щоб досягти хороших академічних результатів, і ми постійно зайняті різними активностями і спортом. Коли з'являється вільний час, любимо проводити його з друзями. Дисципліна в Bromsgrove School має велике значення, і хоча під час навчання в старших класах нам дозволяють бувати в місті, ми завжди повинні повідомляти нашим вихователям і відзначатися, коли і куди хочемо піти з кампуса.

Що б ви порадили майбутнім студентам західних шкіл?

Головне – вчитися і робити все вчасно. У британській системі освіти просто бути розумним мало, тут потрібно працювати. У той же час у вільні години, які випадають студентам, важливо розвиватися як особистість, знаходити друзів і насолоджуватися життям.

Цікавитесь середньою освітою у Великобританії? Дізнайтеся більше про школах і навчальних програмах для своєї дитини

Детальніше