Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

The Hague University of Applied Sciences. Голландський диплом, доступний кожному

24.04.2018
The Hague University of Applied Sciences. Голландський диплом, доступний кожному. Фото - 4

Вільнодумство, відкритість і винахідливість – головні національні риси голландців, які чітко простежуються в освіті. Нешаблонне мислення як стратегічний ресурс сьогодні використовують 14 дослідницьких університетів і 40 університетів прикладних наук, в тому числі The Hague University of Applied Sciences.

Нідерланди (а не Голландія, як країну звикли називати ще з часів Петра I) – країна гармонії протилежностей. У перекладі її назва означає «нижні землі», через те, що половина території знаходиться нижче рівня моря. У той же час нідерландці – найвища нація в Європі: середній зріст чоловіків становить 1,83 м. Це і одна з найліберальніших країн, де офіційно дозволено те, що в традиційних суспільствах забороняється (одностатеві шлюби, легкі наркотики, евтаназія). Втім, ні фізіологічної, ні моральної деградації населення при цьому не відбувається.

Нідерланди – це вітряки, тюльпани, дерев'яні черевики сабо, глиняний посуд з Делфта і сир гауда. Для іноземного студента, мабуть, немає країни більш привабливої: компактна територія, приголомшлива велоінфраструктура, відкрите суспільство, а вартість навчання – демократична як для країни в центрі Європи.

«If it is not Dutch, it is not much», — люблять повторювати голландці, які прекрасно знають англійську. У другій половині ХХ століття саме в нідерландських вишах з'явилися перші англомовні програми для іноземців. Сьогодні їх є понад 1400.

Цікавитесь освітою в Нідерландах? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

The Hague University of Applied Sciences. Голландський диплом, доступний кожному. Фото - 5

Офіційною столицею держави є Амстердам, а ось фактичної – Гаага, місто світового правосуддя і безпеки. Саме тут розташовані королівська резиденція, парламент, уряд, а також більшість посольств іноземних держав. Це місто світового значення, високорозвинене, охайне і завжди тримаюче форму. У Гаазі з її більш ніж мільйонним населенням зосереджені штаб-квартири великих міжнародних організацій та транснаціональних корпорацій: Міжнародного суду ООН, Міжнародного кримінального суду, Європейського космічного агентства, ЮНЕСКО, Siemens, Shell та ін. Багато студентів знаходять тут бази практики, а згодом – постійну і дуже перспективну роботу.

The Hague University of Applied Sciences

Гаазький університет прикладних (The Hague University of Applied Sciences, THUAS) — найбільший професійний виш міста, що налічує понад 23 000 студентів. Заснований в 1987 році, він нерозривно зрісся з Гаагою, ставши ключовим центром підготовки студентів до соціальної і фінансової незалежності. Уже багато років професорсько-викладацький склад університету бере участь у розробці молодіжної політики міста, зокрема в сфері допомоги молодим батькам у вихованні дітей.

The Hague University of Applied Sciences. Голландський диплом, доступний кожному. Фото - 6

Два з чотирьох кампусів THUAS знаходяться в Гаазі, третій (Академія технологій, інновацій і суспільства) – в Делфті; четвертий (Академія інформаційних технологій і медіа) – в Зутермері.

Основний кампус з усіх боків оточений водою, утворюючи справжнє місто всередині міста. Центр студентського життя – величний овальний атріум зі скляною стелею. Щодня через нього проходять близько 25 000 студентів і 2000 викладачів.

По всьому студентському містечку можна зустріти твори мистецтва – картини, скульптури та фотографії. Університет має значну колекцію сучасного мистецтва і з задоволенням ділиться нею зі світом, створюючи при цьому особливу атмосферу.

Відгук клієнта DEC education

Наталя Фісталь, мама Ніни, студентки THUAS: « Навчальний рейтинг важливий, так як він враховується при виборі місця стажування: друге півріччя другого курсу діти вчаться в Австралії, Англії, США, Канаді та ряді азіатських країн, і чим вище рейтинг студента, тим більше у нього можливостей при виборі стажування» Читати весь відгук >>>

На панорамному виді головний корпус пропустити неможливо: це одна з найбільш примітних будівель в центрі Гааги. Не дивно, що саме це місце вибрав Голлівуд для зйомок х/ф «Мисливці за розумом» (Mindhunters), який вийшов на екрани в 2004 році.

Національний підхід до освіти

Любов голландців до обміну думками знайшла відображення у викладацькому підході: навчання на 1400 англомовних програмах – це відкрита і неформальна атмосфера, де професори і студенти можуть на рівних обговорювати, дискутувати і ділитися думками. Іноді навіть жартують, що для голландця краще обговорити питання, так його і не вирішивши, ніж вирішити, не обговоривши.

The Hague University of Applied Sciences. Голландський диплом, доступний кожному. Фото - 7

На відміну від дослідницьких університетів, школи прикладних наук (hogescholen), до числа яких належить THUAS, мають на меті практичну і орієнтовану на кар’єру підготовку студентів. Навчання – це, перш за все, робота над реальними проектами і тільки потім – дослідження і теорія.

The Hague University of Applied Sciences – не те місце, де викладач буде говорити, що і як робити. Навчальний процес побудований на творчій роботі і колективному пошуку рішень. Першочергове завдання університету – навчити студентів думати, аналізувати і критично оцінювати дійсність. Керівництво впевнене, що саме це допоможе виховати той тип мислення, яким пишається школа і славиться країна.

Програми вищої освіти відрізняються великою різноманітністю, високою якістю викладання і багатими можливостями для дослідницької роботи. Навчання доступне як нідерландською, так і англійською мовами, причому кількість англомовних програм щорічно збільшується. Сьогодні англійською можна вивчати 9 спеціальностей на бакалавріаті і 3 на магістратурі. На базі університету також працює підготовча школа англійської мови, що відкриває можливість прямого вступу.

THUAS у світовому масштабі

Нідерландські вчені заробили високу міжнародну репутацію в ряді дослідницьких напрямків, включаючи нанотехнології, поновлювані джерела енергії, управління водними ресурсами та архітектуру.

The Hague University of Applied Sciences. Голландський диплом, доступний кожному. Фото - 8

The Hague University of Applied Sciences нерозривно пов'язаний з Гаагою як вузловим центром знань, економіки, бізнесу, правових і адміністративних структур. Проте, відкритий погляд на світ дозволяє вийти за рамки міста і регіону. Як наслідок, THUAS знаходить все більшу популярність в Європі і світі, розвиваючи відносини з новими міжнародними компаніями, організаціями та університетами.

Англомовні програми залучають молодь з усього світу. Рік за роком університет все більше скидається на міжнародну аудиторію, де студенти вчаться бути громадянами світу, для яких не існує перешкод між країнами, культурами або дисциплінами. Хочете отримати освіту в такому виші та відкрити для себе дивовижні кар'єрні можливості та перспективи? Експерти DEC education допоможуть вам підібрати програму і розібратися з особливостями вступного процесу до THUAS.

Цікавитесь освітою в Нідерландах? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше