Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Навчання в Канаді – погляд зсередини

25.01.2019
Навчання в Канаді – погляд зсередини. Фото - 4

З кожним роком навчання в Канаді стає все більш популярним. Ця країна приваблює іноземців своєю різноманітною дивовижною природою, високим рівнем життя, інтернаціональною атмосферою і лояльною візовою політикою. Крім того, такі міста, як, наприклад, Торонто і Ванкувер, де багато престижних навчальних закладів, із року в рік визнають найбезпечнішими і екологічними містами світу. Пропонуємо ближче познайомитися з деякими з найбільш популярних міст, шкіл і вишів Канади серед іноземців і клієнтів DEC education в тому числі.

Торонто

Торонто – це одне з найбільш густонаселених міст Канади, екологічно чисте і зелене місто. Воно знаходиться прямо на березі озера Онтаріо, яке входить у п'ятірку великих озер США і Канади. Завдяки близькості озера в Торонто м'який клімат. У годині їзди від міста знаходяться невеликі озера та ліси з багатою фауною. У півтора годинах їзди – Ніагарський водоспад і кордон із США. Неподалік від водоспаду канадці побудували розважальний комплекс – міні-Лас-Вегас. Відстань до Нью-Йорка – 6-7 годин їзди на автомобілі.

Навчання в Канаді – погляд зсередини. Фото - 5

Онтаріо і Торонто вважаються найбільш багатонаціональним і мультикультурним місцем у країні. Тут представлені майже всі цивілізації світу. Найбільша діаспора – азіати, інші істотні діаспори – італійці, українці, португальці, індуси, скандинави. Багато в чому це є великим плюсом для наших студентів, оскільки тут надзвичайно позитивно ставляться до іноземців. На відміну, наприклад, від Великобританії та інших країн Європи, де на приїжджих іноді дивляться зверхньо.

У Торонто до українців ставляться дуже добре, адже представники нашої діаспори зробили відчутний внесок у розвиток економіки і територій Канади, і в багатьох вже канадських сімей є предки з України. У Торонто є супермаркети з українськими продуктами, а в центрі міста можна побачити написи українською.

Провінція Онтаріо – один із найбільших ринків праці у Канаді, де можна знайти добре оплачувану роботу. У Торонто зосереджені всі основні фінансові корпорації, промислові підприємства, бізнес / рекламні індустрії. Тому, як кажуть самі співробітники коледжів, головне правило для студента, який шукає роботу – захотіти працювати.

Цікавитесь освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах, школах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Завдяки близькості до Ніагарського водоспаду місто щорічно відвідують мільйони туристів. Для того щоб потрапити в штати, потрібно просто пішки перейти міст і мати в паспорті американську візу. Місто вважається найбільш відвідуваним місцем Канади, куди приїжджають не лише туристи, але й самі канадці, щоб провести вихідні, походити по дизайнерських кварталах і весело провести час у місцевих казино і ресторанах.

Niagara College

Державний коледж у містечку Niagara-on-the Lake, біля Ніагарського водоспаду. Сам коледж знаходиться не в центрі міста. Відстань від Торонто – година їзди на автомобілі. У різних рейтингах канадського Міністерства освіти Niagara College останні 6 років займає 1 місце за кількістю студентів, які задоволені умовами навчання.

Навчання в Канаді – погляд зсередини. Фото - 6

Університет пропонує програми тривалістю від 1 до 4 років – Undergraduate (Bachelor degrees) і Graduate diplomas. Після закінчення навчання студенти можуть працювати до двох років.

Основна сильна програма в коледжі – готельно-туристичний бізнес (Hospitality and Tourism) з можливістю практики (co-op). Оскільки Ніагарський водоспад поруч, нестачі в базах практики не спостерігається – прилеглі готелі і ресторани завжди раді новим стажистам. Також є цікаві та унікальні програми з виноробства та кулінарії – Winery / Culinary arts. Разом із тим цей коледж має сильні позиції за такими напрямками, як бізнес, машинобудування, інформаційні технології, журналістика, електроніка, будівництво та архітектура, агрономія.

У коледжі два кампуси – Niagara College Welland Campus та Niagara College NOTL Campus, в яких проводяться всі програми. Hospitality and Tourism вивчається в кампусі Welland, оскільки він знаходиться безпосередньо в Niagara-on-the-Lake, біля водоспаду.

Загальна кількість студентів очної форми навчання – близько 8 000. Кампуси коледжів у Канаді нагадують перебудовані під університети фабрики і заводи – це величезні приміщення. Коридори, сходи, аудиторії – всюди промдизайн. У коледжі гарне технічне оснащення, нові аудиторії.

Seneca College

Навчання в Канаді – погляд зсередини. Фото - 7

Державний коледж у Торонто. Всього має 8 кампусів. Основний кампус Seneca College – Newnham. Кампуси знаходяться в основному на околиці міста – останні лінії метро – і на те, щоб дістатися сюди з центру, витрачається близько години.

Цей коледж отримує найбільше субсидій від держави. Загалом у всіх кампусах навчається 20 000 студентів, із них 2 600 – іноземці. Програми навчання: 4-річні програми Bachelor degrees, 2- або 3-річні Diplomas (graduate), 1-річні Postgraduate diplomas – Careerstarting programs.

Newnham – основний кампус Seneca. Знаходиться у 20 хвилинах їзди від метро, є ряд великих сучасних стильних будівель із хорошим оснащенням. Markham – новий кампус, побудований у стилі бізнес-центру, з чудовою інфраструктурою. Саме тут проводяться програми з готельно-туристичного бізнесу.

Сильні позиції Seneca College займає в таких спеціальностях: бізнес, інформаційні технології, телебачення, радіомовлення, готельний бізнес. Унікальність вишу в програмах обміну з численними університетами Канади, особливо з University of Toronto та York University. За правилами програми студент може провчитися 2 роки в Seneca і 2 або 3 – в університеті Торонто і отримати бакалаврський диплом University of Toronto. В York University студенти за обміном в основному навчаються на комп'ютерних спеціальностях, адже саме вони вважаються найсильнішою стороною університету.

Sheridan Institute of Technology and Advanced Learning

Навчання в Канаді – погляд зсередини. Фото - 8

Державний коледж; має 3 кампуси в Онтаріо. Навчальний заклад розміщено в невеликих містечках Оквілл і Бремптон, у 40 хвилинах їзди на автомобілі від Торонто.

В цілому на очному відділенні у коледжі навчається близько 15 000 студентів. Кампус і територія дуже акуратні, університетське містечко зсередини і ззовні виконане у стилі хай-тек.

Сильні позиції Sheridan Institute займає в таких спеціальностях: все, що пов'язано з мультимедійними технологіями, графічним дизайном, комп'ютерною графікою та іграми, а також тележурналістика, операторське справа та телерадіомовлення. За мультимедійними технологіями коледж вважається кращим у Канаді і одним із кращих у всій Північній Америці.

University of Toronto

Навчання в Канаді – погляд зсередини. Фото - 9

Це один із найбільших і найвідоміших вищих навчальних закладів не тільки Канади, але й світу. University of Toronto має чудову наукову базу і оснащений сучасною інфраструктурою. В університеті працюють 14 факультетів: дизайну та архітектури, інженерних і прикладних наук, комерції, комп'ютерних та інформаційних систем, медичний, музики, науки і мистецтва, педагогічний, сільськогосподарських наук, сестринської справи, стоматологічний, фармакології, фізичного розвитку і здоров'я, юридичний.

У числі випускників університету – відомі вчені, кілька лауреатів Нобелівської премії. Вчитися в Університеті Торонто досить престижно, успішне закінчення вишу – запорука успішної кар'єри.

ILAC Toronto

Мовна приватна школа, яка має два відділення – одне основне і друге, де проходять підготовку до вступу в університети. Обидві школи ILAC Toronto знаходяться у центрі міста в бізнес-центрах. Кампуси чималі – по 80 класів. Студентський колектив багатонаціональний – є латиноамериканці, росіяни, турки, азіати та представники інших національностей. ILAC приймає студентів абсолютно різного віку: підлітків 14-18 років на канікулярні програми, дорослих студентів від 16 років на програми вивчення англійської мови і підготовки до вступу в канадські коледжі та університети.

Ванкувер

Навчання в Канаді – погляд зсередини. Фото - 10

Якщо Торонто – діловий центр Канади, то Ванкувер – одне з найсприятливіших міст для життя в країні. Це неодноразово підтверджувалося присвоєнням йому звання «Краще місто Землі» (за версією видання The Economist).

Ванкувер – третє за величиною місто Канади, що відноситься до провінції Британська Колумбія. Місто відоме м'яким кліматом, багатою флорою і фауною. Саме тут знаходиться найвідоміший міський парк «Стенлі» зі споконвічною первозданною природою і чудовим ботанічним садом.

Ванкувер досить популярне місто як серед туристів, так і серед студентів, оскільки тут не тільки хороший клімат, але й приголомшлива природа – океан, гори, безмежні ліси. Це дійсно чудове місто для життя!

Columbia College

Коледж розташований у центрі Ванкувера і займає поверх у бізнес-будівлі. Програми коледжу в більшій мірі розраховані на самостійних студентів (від 17 років), проживання пропонується у приймаючих сім'ях. Коледж пропонує трансферні програми з Університетом Британської Колумбії (UBC).

ILAC Vancouver

Мовна школа знаходиться у центрі міста, має чудове оснащення. Крім мовних курсів, пропонуються програми підготовки до вступу в канадські виші та коледжі.

University of British Columbia, UBC

University of British Columbia – виш зі світовим ім'ям. Він є одним з провідних вищих навчальних закладів Канади, в якому навчається більше 45 000 студентів. Університет має у своєму розпорядженні величезну матеріально-технічну базу, яка обладнана за останнім словом техніки. У UBC можна вивчати різні дисципліни: від бізнесу до технічних спеціальностей.

Langara College

Коледж займає перше місце за кількістю студентів, які переводяться в University of British Columbia. У коледжі щорічно проходить підготовку близько 1 500 студентів для вступу у вищевказаний виш.

Це далеко не повний список і не вся корисна інформація про навчальні заклади Канади, офіційним представником яких є DEC education. Ми допоможемо вам підібрати саме той виш, школу, програму або підготовчі курси, які повністю відповідатимуть вашим потребам і побажанням.

Цікавитесь освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах, школах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше