Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Навчання на сонячному острові: знання можна черпати з мальтійського рогу достатку

26.07.2019
Навчання на сонячному острові: знання можна черпати з мальтійського рогу достатку. Фото - 4

Мальта... Ми закриваємо очі й уявляємо сліпуче сонце, нескінченно довгу берегову лінію і чисте Середземне море... але ж це стереотип! А їх потрібно руйнувати. Сьогодні на Мальту можна поглянути не тільки очима туриста, а й допитливим поглядом студента спраглого до знань.

Мальта здобула неймовірну популярність серед українців, як країна, де можна вивчити англійську мову. Мальтійські лінгвістичні центри мають дуже хорошу репутацію, і важливу роль в цьому зіграла історія. Ця країна була британською колонією, тому якість англійської мови нітрохи не гірше ніж у Великобританії. Мальтійці – білінгви, вони підтримують свою мову, яка є міксом арабської, італійської та французької, але, наприклад, у Валлетті, Слімі і Сент-Джуліансі в сім'ях розмовляють виключно англійською. Також Мальта освоїла британську систему освіти, викладачі проходять стажування у Великобританії, а діти вивчають англійську мову з чотирьох-п'яти років.

Можливостей вчитися на Мальті сьогодні все більше і більше. Додатковою плюшки при цьому є відпочинок на казкових узбережжях. Тому мальтійські навчальні центри такі популярні – адже у вас є можливість навіть восени продовжити літні канікули ще на пару тижнів і насолодитися морем, сонцем і пляжним відпочинком.

Мальтійські навчальні центри-партнери DEC

Sprachcaffe international

Sprachcaffe international – мовна школа територіально розташована в районі Сент-Джуліанс, який вважається одним з найпрестижніших на північному узбережжі Мальти міст. Школа знаходиться в старовинному будинку, збудованому в стилі грецької та римської архітектури. Sprachcaffe international розташовується недалеко від популярних торгових центрів, ресторанів, клубів, кінотеатрів і пляжів. Проживати можна в мальтійських сім'ях або ж в резиденції.

Більшість студентів крім вивчення англійської мови намагаються урізноманітнити своє проведення часу екскурсійними програмами, які оплачуються на місці в навчальному центрі.

Консультант DEC з питань мовних курсів за кордоном відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Clubclass

Clubclass – школа для студентів від 18 років в центральній частині Свійі. Має ліцензію Міністерства освіти Мальти, акредитацію FELTOM (Федерації навчальних закладів Мальти, в яких викладається англійська мова), член туристичних асоціацій ALTO і WYSE. Тут вчать загальну англійську і готуються до міжнародних мовних тестів. Школа пропонує ідеальні умови для навчання і відпочинку – сучасна інфраструктура, резиденція з фітнес-центром і басейном, бібліотека, інтернет-кафе.

Institute of English Language Studies

Навчання на сонячному острові: знання можна черпати з мальтійського рогу достатку. Фото - 5Одним з найбільш фешенебельних районів в Мальті є Сліма, саме тут знаходиться Institute of English Language Studies (IELS Malta). Цей навчальний заклад був заснований в 1885 році і входить до складу міжнародної групи шкіл Language and Leisure Group. Основною цільовою аудиторією навчального закладу є студенти від 18 років. Студенти школи працюють над основними навичками англійської мови: освоюють розмовну мову, сприйняття мови на слух, практикують читання і письмо. Під час перших уроків викладачі роблять акцент на граматиці, а після цього, що б розподілити навантаження і закріпити пройдений матеріал, пропонують практичні заняття. На них студенти інсценують різні ситуації, тим самим, підвищуючи рівень своєї розмовної мови. Також студенти регулярно отримують домашні завдання – читання і письмові вправи.

Такий серйозний підхід до навчального процесу ні в якому разі не повинен відлякувати бажаючих поєднати навчання з активним дозвіллям. В якості розважальних заходів: пляжний клуб з басейном, можливість займатися аквааеробікою, відвідування дискотек, верхова їзда, водні види спорту, екскурсії.

European Centre (ЄС)

Навчання на сонячному острові: знання можна черпати з мальтійського рогу достатку. Фото - 6Це школа зі світовим ім'ям, філії якої є в Великобританії, Канаді, США, Південній Африці і на Мальті. Сюди їдуть вивчати англійську студенти від 16 років. Тут ви знайдете мовні програми на будь-який смак: загальна та інтенсивна англійська, підготовка до мовних тестів, бізнес-англійська, підготовка до університету. Є навіть програма з можливістю пройти професійне стажування на англійській мові, наприклад в продажах, PR, HR, фінансах, готельно-ресторанній сфері і т.д.

Не залежно від тривалості навчання, ви повернетеся з Мальти з гарною засмагою і майже британською вимовою. Любителі спорту зможуть вдосконалити свої навички в серфінгу, ті, хто захоплюється яхтами теж не залишиться розчарованим, та й звичайні прихильники запливів реалізують себе в повній мірі, адже чистіше води, ніж на Середземномор'ї не знайти.

Цікаві факти про Мальту

Всі мальтійські будинку – «іменні». На табличці біля вхідних дверей написано або жіноче ім'я, або прізвище господарів у множині. Охороняє будинок зображення Богоматері з немовлям Ісусом, яке, як правило, кріплять зліва до стіни.

Пляж може здивувати тих, хто звик до піску або гальки, тому що на Мальті їх замінюють химерної форм брили вапняку, який затвердів на сонці.

Пірсинг і прикраси. Мальтійські підлітки особливо захоплюються проколами і красивими ювелірними виробами. Медальйони прикрашають не тільки груди, а й руки, і ноги, при цьому по кілька штук відразу, а кількість сережок одним поглядом не оцінити. Незвичайні сюжетні лінії проглядаються в татуюваннях, які зображені на тілі майже кожного другого.

Консультант DEC з питань мовних курсів за кордоном відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит