Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Престижна освіта за кордоном: вчимося майстерності ювеліра

31.07.2018
Престижна освіта за кордоном: вчимося майстерності ювеліра. Фото - 4

Для людей творчих професій важливо отримувати віддачу від своєї праці, адже це є стимулом для подальшого розвитку. Але перш ніж стати професіоналом ювелірного мистецтва, потрібно отримати спеціальну освіту. І як би дивно це не звучало, бути готовим ... учитися все життя!

Ювеліри надзвичайно активні люди, вони завжди в курсі останніх тенденцій моди, відвідують семінари, що проводяться ювелірними компаніями, спеціалізовані магазини, навчальні заклади. Для людей цієї професії проводяться виставки, форуми, конкурси, тренінги. І для більшості сучасних абітурієнтів, які прагнуть досягти висот в ювелірній справі, вже не секрет, що кращі навчальні заклади, які надають цю можливість, знаходяться за кордоном.

 

Цікавитесь вищою освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Престижна освіта за кордоном: вчимося майстерності ювеліра. Фото - 5

Наприклад, Middlesex University, Лондон, – університет, де готують хороших ювелірів, заснований у 1880 році. Для українських студентів цей навчальний заклад давно вже розпахнув двері і відкриває перспективи бакалаврату. Диплом можна отримати за двома спеціалізаціями на вибір: ювелір і ювелір моди та прикрас. Обидва дипломи високо цінуються в усій Європі. Серед особливостей першої спеціалізації (ювелір) можемо виділити стажування за фахом; можливість працювати з такими матеріалами, як метал, пластик, кераміка, скло, текстиль; консультації тет-а-тет з фахівцями; індивідуальні студії для студентів; відвідування зовнішніх лекцій, івентів, поїздки в музеї і на виставки.

Під час першого року навчання студенти отримують навички і аналізують ідеї, вивчають теорію, не забуваючи і про практику. Після закінчення другого року навчання вони роблять презентацію своїх робіт на виставці, тим самим зав’язуючи контакти серед співробітників музеїв, малого і великого бізнесу. Університет Middlesex напрацював велику базу зв'язків серед ювелірів, які працюють із недорогоцінними металами, декораторами та співробітниками галерей. Таким чином, студенти знаходять корисні знайомства, переймають досвід, який буде безцінний для майбутньої кар'єри.

Престижна освіта за кордоном: вчимося майстерності ювеліра. Фото - 6

Що стосується головних особливостей другої спеціалізації (ювелір моди та прикрас), то перш за все це єдиний курс у Великобританії, який об'єднує такі напрямки, як фешен і ювелірна справа. І, звичайно ж, це унікальна можливість працювати зі студентами, для яких фешен – профільна спеціалізація. Студенти можуть ділитися досвідом і аналізувати світ моди, важливість створення іміджу, стайлінгу і, природно, освоювати вміння презентувати ювелірні вироби і біжутерію.

Так, перебуваючи лише на етапі навчання, підростаюче покоління ювелірів вже виходить у світ і не соромиться заявляти про себе на різноманітних конкурсах. Зокрема, Марія Мілітсі, студентка Middlesex University, виграла престижний приз Contemporary Jewellery Award і отримала у винагороду подарунок 1000 фунтів стерлінгів.

Серед іменитих випускників Middlesex University такі дизайнери-ювеліри, як Скотт Вілсон, Леслі Вік і Хасам ель Одех. Усі вони створюють ювелірні шедеври для подіумних показів, фотосесій. Заробітки провідних ювелірів зберігаються в найсуворішому секреті, в їхньому лексиконі відсутнє слово «оклад», адже, як правило, ювеліри виготовляють прикраси під замовлення, отримуючи гонорари від заможних клієнтів.

Престижна освіта за кордоном: вчимося майстерності ювеліра. Фото - 7

Професія ювеліра – одна з найпрестижніших, і більшість батьків уже починають планувати навчання своїх дітей за цією спеціалізацією. Перешкодами на шляху до західного вишу можуть бути скептичне сприйняття українських дипломів і брак знань іноземних мов. Тому навчання в університеті можна почати з foundation program (тривалість 1 рік), яка дозволяє вдосконалити знання іноземної мови і вибирати модулі з предметів.

Хорошим фундаментом є канікулярні програми. Цей вид навчання популярний серед українських школярів та абітурієнтів, і має на увазі відвідування мовного центру, заняття в якому тривають від 3 до 6 годин на день. Учень може вибрати спеціалізацію. Якщо говорити про творчих особистостей, то для них хорошим варіантом є мистецтво. Всі програми доступні вже з десятирічного віку.

Після закінчення такого тренінгу можна здати іспит на знання мови і отримати міжнародний сертифікат IELTS чи TOEFL. Також бонусом для вступу буде власне портфоліо.

Такий насичений навчальний процес стане трампліном для отримання престижної професії, і в один прекрасний день саме ви або ваша дитина буде майстром, який удостоїться захопленої реакції свого клієнта і пристойного гонорару за свою роботу.

Цікавитесь вищою освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Детальніше