Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Українська студентка розповіла про свій досвід навчання в Thornton Academy (США)

01.10.2018
Українська студентка розповіла про свій досвід навчання в Thornton Academy (США). Фото - 4

Щоб вступити на навчання до США в Thornton Academy (найбільшу школу в штаті Мейн), Яна Левушевська здала TOEFL, пройшла онлайн-співбесіду і написала кілька есе про себе.

– Американська система середньої освіти передбачає 12-річне навчання. Тому українським випускникам потрібно відучитися ще рік, щоб вступати до американського вишу. У Thornton Academy я і закінчувала останній рік старшої школи. Обрала цей навчальний заклад, тому що тут сильна програма доуніверситетської підготовки. Крім того, це найбільша школа в штаті Мейн, тут безліч навчальних курсів і предметів. Багатьох з них немає в інших школах, – пояснює дівчина.

Конспект або iPad?

До того, як вступити до американської школи, Яна ґрунтовно вивчала англійську. Тричі їздила в швейцарський літній мовний табір в містечку Версуа, недалеко від Женеви. В Україні дівчина вчилася в приватній гімназії, де від учнів вимагали суворої дисципліни. Виявилося, що в Thornton Academy зовсім інший підхід: тут не змушують вчитися, а намагаються викликати інтерес до навчання. Відповідальність і самоконтроль – головне, що потрібно від учня.

Хочете, щоб ваша дитина отримала освіту в США? Оберіть для нього кращу школу і програму

Детальніше

Українська студентка розповіла про свій досвід навчання в Thornton Academy (США). Фото - 5

– Ти можеш сам обирати собі предмети і їх рівень складності. Значна частина завдань виконується онлайн, – розповідає Яна. – Кожному учневі видають iPad, майже на всіх уроках активно задіяні інформаційні технології. Мати на столі комп'ютер більш звично, ніж зошит. Конспекти – в електронному вигляді. Роботи також найчастіше здаються онлайн, таким же чином виставляються оцінки. Мені потрібен був певний час, щоб напрацювати звичку щодня перевіряти шкільну пошту, куди приходить вся термінова інформація, в тому числі і домашні завдання. Місяць привчала себе до того, що якщо вчитель нічого не сказав про домашнє завдання, це не означає, що його немає. Багато завдань здаються онлайн. Якщо ти здав на 5 хвилин пізніше, система автоматично відзначає це запізнення як «здав пізніше», і оцінка може бути знижена.

Танці, журналістика та волонтерство

В якості обов'язкових предметів Яна обрала сучасну історію США, First Aid and CPR, англійську і математику. Додатково вирішила вивчати іспанську мову, економіку, психологію і танці. До слова, танцями вона займалася ще в українській школі, а в Thornton Academy це захоплення перейшло на новий рівень.

Українська студентка розповіла про свій досвід навчання в Thornton Academy (США). Фото - 6

– Бальними танцями я займаюся з 10 років. Це поєднання класики і сучасності – цим вони мене захоплюють. На сцені важливі емоції, але танцювати професійно неможливо, якщо ти не дотримуєшся залізної дисципліни, – ділиться Яна. – У Thornton Academy я познайомилася зі студентом з Чехії. Він професійно займався бальними танцями шість років. Ми почали танцювати разом, виступати на концертах в школі і не тільки. І отримали від Thornton Academy дозвіл відкрити свій шкільний клуб бальних танців. У нас були учні з різних країн: США, Іспанії, Мексики, Чехії, України, В'єтнаму, Азербайджану, Індії... Вік – від 14 до 18 років. Ми показували їм вальс, самбу, ча-ча-ча, джайв, румбу і танго. Тричі виступали з Ballroom Club в школі.

Крім того, Яна стала займатися і сучасними танцями – разом зі шкільним колективом TA Dance Сompany, який три рази на рік виступає з концертною програмою.

Відгук клієнта DEC education

Даша, учениця Thornton Academy: & laquo; Мені дуже подобається ставлення і підхід вчителів до студентів. Вони добрі, доступні і відкриті. З учителями можна обговорити будь-яке питання, поговорити на будь-яку тему. При цьому можна завжди бути впевненою в тому, що вони поставляться до студента з розумінням» Читати весь відгук >>>

Українська студентка розповіла про свій досвід навчання в Thornton Academy (США). Фото - 7

– Thornton Academy надає багато можливостей для самореалізації. Наприклад, я брала участь в роботі Student Media Team – групи учнів, які фотографують, знімають і пишуть статті для школи. Ми писали про ігри шкільної команди в американський футбол, інтерв'ювали учнів і вчителів, фотографували кампус. Наші фото – і відеопроекти розміщували на офіційному сайті академії, в Facebook, Twitter і YouTube. Це був мій журналістський досвід, – розповідає Яна. – Крім того, я спробувала себе і в соціальних проектах. Наприклад, як волонтер брала участь в проведенні Mary's Walk (біг і ходьба на певну дистанцію на підтримку боротьби проти раку). А ще робила ролик для американської благодійної організації, яка допомагає літнім самотнім людям. У тому числі завдяки йому організація виграла конкурс і отримала грант.

Американська студентка

Студенти Thornton Academy живуть в двомісних кімнатах в сучасних, просторих, добре обладнаних резиденціях. У кожному будинку є кухня, телевізор, доступ до інтернет. Дівчина каже:

– Найцікавіше те, що разом з тобою в дормі (резиденції) живуть твої ровесники з різних країн, ти починаєш розуміти іншу культуру, іншу мову. Здивувало, наскільки США відрізняються від Європи, – вражена вона. – Це зовсім інший світ! Країна вражає своєю різноманітністю і розмірами – багато американців ніколи навіть не бували за її межами.

Здобувати вищу освіту Яна також вирішила в Америці. Після закінчення Thornton Academy вона вступила до Bentley University (штат Массачусетс). Планує вивчати економіку і фінансову математику. Сподівається, що в щільному студентському графіку знайдеться час і для улюбленого захоплення – танців.

Хочете, щоб ваша дитина отримала освіту в США? Оберіть для нього кращу школу і програму

Детальніше