Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

University of Nicosia: в ногу з четвертою промисловою революцією

30.10.2019
University of Nicosia: в ногу з четвертою промисловою революцією. Фото - 4

University of Nicosia (UNIC) – це найбільший виш Кіпру і Південної Європи, де викладання ведуть переважно англійською мовою. За даними QS World University Rankings на 2019 рік, UNIC входить до топ‑100 університетів країн Європи та Центральної Азії, які розвиваються. Ми поговорили з генеральним директором університету Антонісом Полемітісом про академічні програми університету, плани розвитку і про Кіпр як міжнародний хаб.

Чим, на вашу думку, UNIC вирізняється на міжнародній арені? Які його найбільш значущі відмінності від інших зарубіжних вишів?

Хотілося б особливо підкреслити одну з наших найбільших відмінностей – зосередженість на швидкозмінних технологіях четвертої промислової революції і зацікавленість у них. Сюди входить наше провідне становище у навчанні й дослідженнях у галузі блокчейну, а також заглиблення у такі сфери, як віртуальна реальність, штучний інтелект тощо. У галузі блокчейн-технологій наш виш вважають провідним у світі й першим університетом, що запустив академічні освітні програми в цьому напрямі. На цей час він має найбільшу в світі команду студентів, професорсько-викладацький склад і штат співробітників, які працюють у цій сфері.

Друга відмінність – наша здатність встановлювати успішні партнерські стосунки з найпрестижнішими університетами в галузі викладання і дослідницької діяльності. Яскравий тому приклад – наше партнерство в галузі медицини з St George's University of London, в галузі права–з Університетом Аристотеля в Салоніках (Греція), у сфері охорони здоров’я – з Каролінським інститутом (Швеція), в галузі прав людини – з Падуанским (Італія) та Загребським (Хорватія) університетами, та іншими. Ще дві відмінності від інших вишів, на які я хотів би звернути увагу, спрямовані на особистісну орієнтованість і доступність навчання порівняно з аналогічними університетами у Великобританії, США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Яке становище вишу в різних рейтингах?

Університет Нікосії увійшов до регіонального рейтингу топ‑100 – а саме 2019 року UNIC посів 91-е місце серед вишів країн Європи і Центральної Азії (EECA), що розвиваються. Це заслуговує на особливу увагу, оскільки у цей регіон, який характеризується динамічним розвитком вищої освіти, входить понад 26 держав і близько 1800 університетів. Навіть більше, UNIC нещодавно було оцінено Times Higher Education у його першому «Рейтингу впливу» (Impact Rankings), який ілюструє успіхи міжнародних вишів у досягненні Цілей сталого розвитку ООН. Цей рейтинг орієнтований на внесок у стійкий розвиток, і ми тішимося, що наш соціально-економічний вплив також було визнано.

Ми чуємо про постійну роботу з перетворення Кіпру в міжнародний освітній центр. Яку роль у цьому відіграє UNIC? Розкажіть про ваші основні програми інтернаціоналізації в цьому контексті.

University of Nicosia: в ногу з четвертою промисловою революцією. Фото - 5Університет приділяє інтернаціоналізації пильну увагу. Багато в чому ми були першим вишем на острові, який продемонстрував, що можна залучити до університету на Кіпрі значну кількість іноземних студентів. Фактично сьогодні у нас навчаються тисячі іноземних студентів з усіх куточків світу – це свідчить про те, що Кіпр дійсно може бути всесвітнім центром вищої освіти, не кажучи вже про незаперечну ознаку довіри до університету.

Наші основні програми інтернаціоналізації: створення на Кіпрі першого медичного інституту, який насамперед приймає на навчання студентів зі Сполучених Штатів, Канади, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії, Ізраїлю та Лівану; наші спільні освітні програми в Греції у співпраці з провідними державними університетами, які залучають успішних грецьких студентів; наші провідні світові програми з блокчейн/криптовалюти, які насамперед цікаві студентам із Північної Америки і Західної Європи.

Які головні короткострокові та довгострокові завдання UNIC? І у чому ви вбачаєте найзначніші перспективи Університету Нікосії?

University of Nicosia: в ногу з четвертою промисловою революцією. Фото - 6Найважливіше завдання у короткостроковій перспективі – завершення нашого переходу до статусу університету міжнародного напряму. Ми сподіваємося на подальше зростання якості програм (так само як і навчальних та кар’єрних досягнень студентів), а також на підвищення результатів наших досліджень і кваліфікації студентів (що проходять як денне, так і дистанційне навчання).

У довгостроковій перспективі ми гадаємо, що всі виші зіткнуться зі швидкозмінним технологічним середовищем. Це вплине як на студентів, так і на випускників (яким потрібно буде постійно навчатися паралельно з їхньою трудовою діяльністю), а також на університети, яким доведеться справлятися з більш швидкими циклами змін. Необхідно буде відображати ці зміни у матеріалах курсів, які викладаються, і принципах їх подачі, що повинні відповідати новому поколінню студентів, працюючого дорослого населення і випускників. Все вищесказане відкриває для Університету Нікосії найширші можливості.

З інтерв’ю для Premier business magazine

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит