Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

В один із кращих вишів Англії разом із INTO: інтерв'ю зі студентом із України

20.11.2018
В один із кращих вишів Англії разом із INTO: інтерв'ю зі студентом із України. Фото - 4

Концерн INTO – один із найвідоміших освітніх провайдерів, які готують студентів до навчання у топових вишах. Саме завдяки INTO багато дітей з України стали студентами вишів Великобританії і США. Один із таких студентів – Максим Лобов. Після закінчення підготовчої програми він успішно вступив до британського University of Exeter. Про своє навчання і, власне, про вибір вишу та підготовчої програми Максим розповідає в інтерв'ю спеціально для DECeducation.

Максиме, чому ви вибрали саме Великобританію?

По правді кажучи, Великобританія була далеко не першим варіантом країни для вступу. Розглядалися пропозиції в Австрії, Німеччині, США, але коли подивилися рейтинги, то зрозуміли: або Великобританія, або США. А вибір припав на Британію тому що це відносно недалеко від України, якщо порівнювати з Америкою.

Цікавитесь вищою освітою у Великобританії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

В один із кращих вишів Англії разом із INTO: інтерв'ю зі студентом із України. Фото - 5

Як ви готувалися до вступу, чому найбільше приділяли увагу?

До вступу готувався, напевно, як і всі: насамперед посилений курс англійської, ну і, звичайно ж, предмети, які, на мою думку, могли мені там знадобитися.

Ви розпочали навчання за кордоном із INTO. Що найбільше запам'яталося тоді?

В INTO мені дуже подобалися вчителі і предмети, за якими нас навчали. А програми тут взагалі унікальні. Головна особливість нашої програми полягала в тому, що ми вивчали всього три модулі протягом семестру. Наприклад, англійська, математика та економіка в першому семестрі навчання. Це дозволило заглибитися в предмети, які були для нас найважливішими.

Ви навчалися на підготовчій INTO в University of Exeter. Яке враження справив на вас університет?

Мені дуже подобається University of Exeter. Це дуже масивні і одночасно сучасні будівлі, наприклад, «Форум», де з'єднуються зовнішні і внутрішні простори. Але найбільше імпонує те, що в кожному будинку завжди є люди, до яких можна звернутися за допомогою. І це я не говорю про інфраструктуру, яка просто на вищому рівні.

А як ви вибирали університет?

З вибором університету мені дуже допомогли в компанії DEC education, оскільки очі розбігалися – від Cambridge і до University East Anglia. В результаті ми спільними зусиллями підібрали університет, який, за фактом, є одним із кращих в Англії, якщо не брати до уваги ті, в які можна потрапити тільки через A-level.

В один із кращих вишів Англії разом із INTO: інтерв'ю зі студентом із України. Фото - 6

Які важливі особливості навчання у Великобританії?

На мій погляд, найважливіший момент у навчанні – це відсутність непотрібних предметів. На факультеті економіки не вивчають фізику і хімію, а на факультеті інженерії – право. Хоча, якщо вам цікавий якийсь предмет, ви маєте можливість додати його в свою програму, оскільки завжди є певна кількість так званих кредитів, які вказують, скільки предметів ви можете взяти на свій розсуд.

Як проходив період адаптації, чи був у вас культурний шок після переїзду в іншу країну?

Період адаптації пройшов дуже легко. Напевно, тому, що це не перша моя поїздка за кордон, відповідно і культурного шоку не було. Я знав, до чого готуватися, тому все було, як і припускав. Студентська аудиторія, звичайно ж, дуже багатонаціональна. Зі мною навчається багато іноземних студентів із різних країн, починаючи з українців і росіян і закінчуючи студентами з Малайзії і країн Далекого Сходу. Я навчаюся за програмою International Business Management. І хоча більшість із студентів на програмі – британці, приблизно 20-30% – іноземці.

В один із кращих вишів Англії разом із INTO: інтерв'ю зі студентом із України. Фото - 7

У студентів у Великобританії цікаве життя?

Так, звісно. Причому найцікавіше починається з першого ж дня навчання, коли всі новенькі студенти спокійно йдуть зі своїх гуртожитків у будівлю «Форуму», не здогадуючись, що їх чекає так званий cardiac hill, частина шляху, пройти яку – справжнє покарання через її нахил і довжину. Тому, якщо ви збираєтеся жити в студентській резиденції, будьте готові до щоденних «кардіотренувань»!

Які ваші плани на майбутнє?

Від навчання очікую ще більших досягнень. Перший курс закінчив на відмінно, тому тепер – тільки вперед. А плани на майбутнє досить неоднозначні, але в першу чергу потрібно здобути повну вищу освіту.

Коротко про INTO

  • Специфіка діяльності: міжнародний освітній концерн, що пропонує студентам програми вступу у провідні університети і коледжі.
  • Географія вишів: Великобританія, США, Китай.
  • Цільове спрямування: підготовчі програми (Foundation) перед вступом на бакалаврат.
  • Особливості програм: кожен курс розроблений відповідно до вимог конкретного вишу.
  • Особливості проживання: студенти підготовчих курсів проживають на території вишів, в який вони готуються вступати, мають студентський квиток, у них є повноцінний доступ до всіх послуг навчального закладу.

Цікавитесь вищою освітою у Великобританії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше