Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів

10.05.2019
Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів. Фото - 4

Кращі університети відзначаються своїми суворими вимогами до відбору студентів. Тому якщо ваша дитина мріє стати студентом топового закордонного вишу в майбутньому, давайте зараз поговоримо про те, які іспити їй доведеться складати.

Перш ніж здійсниться заповітна мрія вступити до університету за кордоном, абітурієнтів чекають випробування у вигляді вступних іспитів. І чим відоміший виш, тим вище конкурс і складніше туди потрапити. Тому підготовка зазделегідь дасть можливість краще засвоїти матеріал, відповідно, бали будуть вище. З чого ж почати і коли? Давайте поговоримо про те, які іспити потрібно здавати при вступі до університетів за кордоном і що собою являють ці тести.

Вступні іспити до університету викликають хвилювання у багатьох. Це природно, адже всі ми люди. І таку важливу подію, як здача іспитів, для більшості є стресом. Наше завдання зробити вступ вашої дитини до університету максимально результативним у комфортних умовах. Отже, поїхали!

У зарубіжних вишах є загальні вимоги до вступу, а є індивідуальні. Якщо говорити про загальні вимоги, то єдиний іспит, який здається, — це іспит з англійської мови. Як правило, це міжнародні тести IELTS чи TOEFL.

Цікавитесь вищою освітою за кордоном? Дізнайтеся більше про виші та програми в США, Канаді, Британії та Європі – зробіть правильний вибір!

Подробиці

Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів. Фото - 5Під індивідуальними вимогами маються на увазі додаткові іспити. Наприклад, співбесіда, тести з математики, логіки. Якщо йдеться про вступ до магістратури, то, можливо, доведеться здавати тести GMAT або GRE. Якщо абітурієнт вступає безпосередньо на бакалавріат в університети США, то там необхідно надати результати по тесту SAT. Індивідуальні вимоги залежать від спеціальності, на яку вступає ваша дитина, від університету і країни, де знаходиться виш. Також у більшість університетів для вступу необхідно підготувати мотиваційний лист на задану тему з розповіддю про свої досягнення, мрії. Крім цього, часто умовою зарахування до вищого навчального закладу є успішне проходження співбесіди в університеті або по Skype.

Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів. Фото - 6Окремо слід сказати про портфоліо або творче завдання. Як правило, цей пункт вимог університети встановлюють для абітурієнтів, які вступають на творчі спеціальності, такі як мистецтво, графічний дизайн, дизайн моди або інтер'єру, режисура або фотографія та ін. Щороку університети змінюють творче завдання. Наприклад, для театрального напряму це може бути монолог із якоїсь п'єси, а вже через рік — відеоролик на задану тему, де абітурієнт виступає як головний герой. Однак за будь-яких обставин до творчого завдання слід поставитися досить серйозно. Бувають випадки, коли абітурієнта умовно зараховують до університету (у нього високі бали з англійської та співбесіди), але в результаті він отримує відмову через провал на творчому завданні. А досить було б лише ретельно підготуватися до іспиту. Отже, давайте детально розглянемо кожен із згаданих вище іспитів.

IELTS (International English Language Testing System)

На сьогодні IELTS — найпопулярніший іспит з англійської мови. Він потрібен для вступу до університетів Великобританії, Канади, Австралії, США, Європи (якщо навчання проходить англійською мовою).

Щорічно його здають близько 2 мільйонів людей по всьому світу не тільки для навчання, але і з метою працевлаштування в іншій країні. В усьому світі функціонує понад 900 центрів для здачі IELTS.

Тестування проходить протягом 3 годин. За цей час перевіряється рівень володіння чотирма основними навичками: аудіювання, читання, письмо, усне мовлення. Результати тесту вимірюються за шкалою від 0 до 9 балів. Як правило, для зарахування до університету потрібно набрати 6.0 – 6.5 балів і більше.

Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів. Фото - 7Щоб підготуватися до успішної здачі тесту, радимо вам спочатку протестувати знання англійської мови. За результатами тесту наші експерти порадять вам програму, яка допоможе підготуватися до IELTS. Це може бути короткостроковий курс від чотирьох тижнів у сертифікованій школі за кордоном. Наприклад, такі програми проходять у мовних центрах Regent, Living Learning English, St. Giles International та ін. Також можливий варіант, якщо ви не хочете витрачати рік на підготовку за кордоном, підготуватися в одному з наших центрів і пройти тестування IELTS прямо в Україні.

Під час реєстрації на тест будьте, будь ласка, уважні, оскільки існує два варіанти сертифікату IELTS. Вибирайте той варіант, який потрібен вам для вступу до вишу. Сертифікат Academic IELTS служить як вступний іспит у школи, коледжі та виші Великобританії, США, Канади, Австралії та інших країн, де навчання проходить англійською. А сертифікат General Training IELTS необхідний для переїзду в рамках професійної міграції. Тестування по Академічному IELTS проходить 48 раз на рік.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

Якщо ви вирішили вступати до університету США або Європи, вам необхідно буде продемонструвати як вступний іспит результати по TOEFL. Цей тест на знання англійської мови як іноземної був розроблений у Центрі прикладної лінгвістики Стенфордського університету на початку 1960-х. Зараз він визнається більш ніж у 9000 вишів у 130 країнах світу.

Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів. Фото - 8Тривалість іспиту близько 3 годин, протягом яких потрібно буде продемонструвати навички володіння мовою: читання, письмо, аудіювання та усне мовлення. Результати, як правило, готові через 10-15 днів після здачі. Максимальна сума балів за всі тести — 120. Щоб отримати високі бали по тесту, варто не тільки ознайомитися з його структурою, особливостями оцінювання, але важливо також вміти правильно розподілити час на виконання завдань, знати специфіку. Наші партнери — мовні центри в США, Канаді пропонують короткострокові і довгострокові програми з підготовки до TOEFL. Серед них такі компанії, як Embassy English, Kaplan, FLS International, ILAC та ін. Мета даних програм не тільки підтягнути знання для здачі іспитів, але й допомогти вам побудувати ефективну стратегію проходження тесту, без якої складно отримати бажану оцінку.

SAT (Scholastic Aptitude Test)

Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів. Фото - 9Щоб стати студентом університету США, можливо, вам доведеться складати іспит SAT, що буквально означає «Академічний оцінювальний тест». Результати цього іспиту ( нарівні з результатами по ACT) використовують усі американські виші як вступні іспити.

Тестування триває 3 години 45 хвилин. Іспит перевіряє здібності у трьох напрямках: аналіз тексту, математика та письмо. І за необхідності є ще додаткова частина — твір. По кожному з розділів можна отримати від 200 до 800 балів. Вважається, що SAT оцінює грамотність та навички письма, необхідні для навчання у виші, а також свідчить про те, як добре абітурієнт справляється з завданнями, які він вивчав у школі. Підготовкою до успішної здачі SAT займаються наші партнери у США, такі як Green River College, FLS International, CATS College summer, Kings Education та ін.

GMAT (Graduate Management Admission Test)

Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів. Фото - 10Цей тест призначений для перевірки знань кандидатів, які вступають у бізнес-школи різних країн світу на програми по бізнесу, з економіки та менеджменту. Це стандартизований тест, який перевіряє аналітичні, математичні та вербальні навички. Провідні бізнес-школи світу використовують результати GMAT як один із критеріїв відбору при прийомі на програму МВА. Серед них такі школи, як Harvard Business School, Sloan MIT, London Business School, Wharton, Insead, IMD та ін. Вважається, що бізнес-школи вимагають для зарахування 700 балів і вище. Однак, як показує практика, 700 балів буває достатньо для того, щоб подавати документи у бажану бізнес-школу, особливо, якщо у кандидата є видатні успіхи у навчанні і кар'єрі. Підготуватися до здачі GMAT можна самостійно. А якщо хочете отримати високі бали, то це можливо реалізувати разом із нами і нашими партнерами, наприклад, в INTO University of South Florida або у школах компанії Kaplan.

GRE (Graduate Record Examinations)

Вступна кампанія: 5 найважливіших іспитів. Фото - 11Цей тест необхідно здавати тим, хто хоче продовжити свою освіту після бакалаврату і отримати ступінь магістра, PhD, MBA або доктора наук. GRE широко використовується університетами США, Європи, Азії для відбору кандидатів на різні спеціальності. Справа у тому, що це тестування перевіряє рівень навичок і знань у трьох напрямках: аналітичне листування, знання мови, математика. Тест розділений на шість частин, одна з яких — експериментальна і може з'явитися у будь-який момент після проходження аналітичної частини. Тривалість іспиту 3 години 45 хвилин.

У будь-якому випадку, які б іспити не чекали вас під час вступу до університету, експерти компанії DEC education і наші партнери допоможуть вам підготуватися до їх успішної здачі.

Консультант з вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Дзвоніть нам за номером: (044) 390 76 24 або лишайте онлайн запит

онлайн запит