Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

«Виш з орієнтацією на практику»: інтерв'ю української студентки George Brown College

28.02.2019
«Виш з орієнтацією на практику»: інтерв'ю української студентки George Brown College. Фото - 4

George Brown College (GBC) – один з найвідоміших державних вишів Канади, пропонує програми в галузі мистецтва та дизайну, бізнесу, громадських послуг, будівництва та інженерних технологій, наук про здоров'я, гостинності та кулінарного мистецтва тощо. Освітні програми тут орієнтовані на практику. Саме про це, а також про те, який він – бажаний виш в далекій країні – розповідає Олена Шкаровська, випускниця GBC.

Як ви обрали George Brown College?

Для того щоб обрати коледж, я звернулася за допомогою до DEC education. Для мене дуже важливим було місцезнаходження закладу – я хотіла вчитися в центрі всіх подій. І не помилилася з вибором, адже всі кампуси GBC знаходиться в центрі Торонто.

Також я ретельно підбирала програму навчання в коледжі. Мені сподобалася програма Project Management. Тут ми не вивчали літературу та історію, а були повністю сфокусовані на вивченні необхідних для роботи тем. Ця програма досить коротка – всього 8 місяців. Це мені теж підходило, оскільки я хотіла якомога швидше почати працювати за фахом. Так і сталося – після закінчення вишу я влаштувалася в Міністерство громадської безпеки та виправних служб як випускниця коледжу на позицію асистента проекту.

Цікавитесь вищою освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Що вам найбільше запам'яталося в навчанні?

«Виш з орієнтацією на практику»: інтерв'ю української студентки George Brown College. Фото - 5

Навчальний процес в GBC надзвичайно інтерактивний і цікавий. Тут все побудовано так, щоб підготувати студентів до майбутньої професії з урахуванням особливостей ринку праці, при цьому зробити це якомога зручніше. Я була дуже здивована, коли дізналася, що викладачі дають домашнє завдання через онлайн-портал і так само ставлять оцінки. Тому встановила спеціальний додаток на телефон і легко відстежувала свої завдання і оцінки. До речі, викладачі тут професіонали, які досконало знають свою справу, адже багато хто з них паралельно працює в тій сфері, в якій викладає. Я постійно брала участь в різних проектах в команді, робила презентації і навіть працювала в реальній компанії – протягом трьох місяців була менеджером в Savlation Army – міжнародній благодійній організації. Це мій найяскравіший досвід.

Як ви проводили дозвілля?

У Торонто нудьгувати не вдасться. Я за кожної нагоди намагалася відкривати тут для себе нові місця – музеї, кафе, виставки. Сам George Brown College також постійно пропонує різні розваги – гуртки, секції та вечірки. Ще дуже часто відвідувала фестивалі – карибський, різдвяний, український, бургер-фест. Регулярно була волонтером на різних заходах, фестивалях, концертах. До речі, так я познайомилася з новими цікавими людьми.

Відгук клієнта DEC education

Роман Мозіль, випускник George Brown College: & laquo; Практична спрямованість коледжу виявлялася буквально у всьому. У цьому, до речі, відмінність канадської освіти від українського. В George Brown College, наприклад, по кожному предмету (протягом курсу їх було 12) потрібно було зробити груповий проект & ndash; такий, як для реальної компанії» Читати весь відгук >>>

Де ви жили під час навчання?

«Виш з орієнтацією на практику»: інтерв'ю української студентки George Brown College. Фото - 6

Я жила з іншою дівчиною у великій квартирі. Оскільки вартість житла тут висока (1,5-2 тис. канадських доларів на місяць), то студенти зазвичай знімають житло по кілька чоловік, економлячи достатню суму, яку можна витратити, наприклад, на дозвілля. Однак ми повинні купити меблі самостійно, так як в Торонто житло здають порожнім (крім кухні – тут вона завжди вмонтована). Мені дуже подобалося місце, де була квартира, – вона розташована в парковій зоні, поруч – магазини і кафе. І саме приміщення було за 30 хвилин від кампусу.

Чи сподобався вам Торонто?

Торонто – чудове місто для життя. Величезна українська діаспора завжди допомагає тут новоприбулим, і мені здається, що з усіх місць за кордоном саме в Торонто українці згуртовані. Тут щорічно проводять кілька українських фестивалів, маршів та інших заходів. До того ж місцевий клімат близький до українського. Я могла подорожувати по різних куточках світу, але тільки Торонто став комфортним для мене. Саме тим містом, в якому захотілося продовжити жити.

Чи варто їхати так далеко, в Канаду, щоб вчитися у виші?

«Виш з орієнтацією на практику»: інтерв'ю української студентки George Brown College. Фото - 7

Оскільки я маю можливість щодня спілкуватися з сім'єю через Viber і FaceTime, то не бачу різниці між подорожами на близькі й далекі відстані (хіба що вартість квитка на літак, хоча і в Канаду можна знайти хороші знижки). Коли спілкуєшся кожен день, то відстань нівелюється. У той же час з'являється можливість побачити інший континент, зрозуміти, які тут цінності у людей. Можливо, комусь підійде Європа, однак на мене справила враження саме Канада. Вона здалася сучасною, красивою, великою і різноманітною. До того ж ти ніколи не знаєш, які пригоди чекають на тебе, поки не спробуєш сам. Тому варто спробувати.

Кілька фактів про George Brown College

  • Один з найбільших коледжів Канади.
  • Один з провідних коледжів для іноземних студентів.
  • У 2015 році очолював рейтинг Research Infosource топ-50 кращих дослідницьких інститутів Канади.
  • З вишем співпрацюють провідні компанії Канади і всього світу.
  • Серед ключових партнерів вишу American Express Corp, IBM, Cisco Systems, General Motors, Hewlett Packard, Boeing Aircraft і ін.

Цікавитесь вищою освітою в Канаді? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше