Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Вибір школи: як прийняти правильне рішення

14.08.2019
Вибір школи: як прийняти правильне рішення. Фото - 4

Як обрати школу, на що першочергово звернути увагу – ці питання хвилюють багатьох батьків, які прийняли рішення про навчання дітей за кордоном. При виборі школи варто орієнтуватися не тільки на її сайт, рейтинг та відгуки в інтернеті. Якщо навіть у ваших друзів дитина вчиться в якій-небудь школі, має відмінну успішність, завела багато товаришів, і просто щаслива від того, що там знаходиться, не варто бути впевненим, що у вашої дитини буде таке ж ставлення до даного навчального закладу. У питанні вибору школи не може бути узагальнень, тут все дуже індивідуально.

Основні критерії вибору

Характер дитини. Всі діти різні: комусь потрібно більше уваги з боку дорослих, в той час як його одноліток без проблем переносить розлуку з батьками, швидко адаптується в новому колективі, заводить друзів. В цьому випадку, друга дитина буде чудово себе почувати у великій школі (більше 2000 учнів), а першій підійде школа сімейного типу, де вчиться не більше 50–60 дітей.

Академічна успішність дитини. Це теж важливий фактор при виборі школи. Дитина із середніми знаннями навряд чи знайде своє місце в класі, де вчаться діти з явно вираженими здібностями в шкільних предметах. Тому орієнтуватися варто на ті школи, в яких рівень академічних показників відповідає рівню вашої дитини.

Консультант з питань середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Вибір школи: як прийняти правильне рішення. Фото - 5Подальша освіта випускників. Дуже важливий фактор – скільки випускників після обраної школи вступають до закордонних вишів і до яких саме. Це показник рівня підготовки в школі до подальшої освіти в топових сильних університетах світу.

Розташування. При підборі фахівці беруть до уваги і фактор розташування школи – велике місто або сільська місцевість/передмістя. Можна обрати школу в самому серці мегаполісу, а можна зробити вибір на користь затишного містечка неподалік від галасливої ​​столиці – це дає свої переваги: ​​дитина живе і вчиться в затишній атмосфері, дихає чистим повітрям. Але школа при цьому регулярно возить учнів у місто на екскурсії, розваги, та й самі учні старшого віку можуть виїжджати в сусідні міста (звісно для цього потрібен дозвіл батьків і школи).

Інші важливі критерії. У батьків і майбутнього учня можуть бути свої критерії:

• близькість до того чи іншого міста;

• наявність в школі професійної спортивної секції або гуртка, якщо дитина захоплюється певним видом спорту або мистецтвом;

• тип проживання – резиденція або приймаюча сім'я;

• спільне або роздільне навчання – школа тільки для хлопчиків або дівчаток, або змішаного типу;

• інфраструктура та матеріальне забезпечення школи;

• кількість іноземних учнів і багато інших.

Тільки обговоривши всі нюанси, фахівець зможе запропонувати кілька шкіл, які максимально відповідають вашим вимогам.

Рекомендації експертів

Вибір школи: як прийняти правильне рішення. Фото - 6Рекомендація менеджерів DEC – визначтеся з 3-5 школам і відвідайте їх разом з дитиною. Ви своїми очима побачите місце, де, можливо, доведеться вчитися вашій дитині, поспілкуєтеся з керівництвом школи, викладачами, учнями.

Відмінна опція, яка допоможе зробити правильний вибір – можна відправити дитину до табору чи на курси на базі обраної школи. Дитина підтягне мову і проведе цікаві канікули, а ви зможете приїхати до неї в табір на вихідні і подивитися школу.

Все популярнішою стає послуга пробного семестру в зарубіжній школі, яка дає можливість на семестр або кілька місяців зануритися в навчання і повсякденне життя навчального закладу. Ваша дитина дізнається, як це, бути іноземним студентом в обраній школі – відчує атмосферу, дізнається, як проходять уроки, познайомиться з іншими учнями. Це дає можливість дитині самій зрозуміти, чи підходить їй школа і навчання в іншій країні в цілому.

Вибір школи: як прийняти правильне рішення. Фото - 7Остаточно визначившись зі школою, відправляйте заявку на вступ. DEC радить: вступайте не до однієї, а до 2-3 обраних шкіл (наприклад, найбільш рейтингову і дві школи простіше). Школи починають розгляд заявок за рік до передбачуваної дати початку навчання дітей. Зазвичай через місяць після подачі пакета документів приходить рішення про зарахування дитини або відмову. Маючи в запасі кілька шкіл, в разі негативної відповіді у дитини буде альтернативний варіант вступу до іншої школи, а не втрачений рік або вступ до будь-якого навчального закладу, де є місця. Учні, які вступають пізніше, в березні-квітні, можуть бути розчаровані відсутністю місць в бажаній школі.

Експерти DEC допоможуть розібратися в цьому розмаїтті програм і шкіл. Ми маємо серйозний досвід роботи з міжнародними навчальними закладами, знаємо відмінності і особливості кожної школи, з якою працюємо. У нашому арсеналі – безліч шкіл Великобританії, Європи, США, Канади, Нової Зеландії та Австралії. Ці школи перевірені багаторічним досвідом, в них навчаються діти наших клієнтів. Список цих шкіл щорічно поповнюється новими навчальними закладами. Ми допоможемо вашій дитині вступити до однієї з них або до будь-якої іншої, включно з рейтинговими школами, які відкривають двері до будь-якого вишу світу.

Консультант з питань середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит