Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Вибудовуючи довгострокові взаємини: основні принципи роботи компанії DEC

09.10.2019
Вибудовуючи довгострокові взаємини: основні принципи роботи компанії DEC. Фото - 4

Компанія DEC сьогодні позиціонує себе як агенція, що надає комплексний підхід до роботи з клієнтами. У чому особливості такого підходу — в інтерв’ю з координатором програми «Підготовка до закордонної приватної школи» Айгерім Касимовою.

У чому особливості роботи компанії DEC з клієнтами?

Часто до нас приходить людина і каже: дайте мені будь-яку спеціальність або університет, де я можу реалізуватися. Таке просте бажання ставить перед нами як освітньою агенцією цілий комплекс складних завдань, які необхідно вирішити спільно зі студентом і його батьками. Спочатку ми запитуємо, ким дитина хоче стати, у якій сфері бажає розвиватися, як краще сприймає інформацію, які модулі хотіла б вивчати. І коли вона відповідає на всі поставлені запитання, ми починаємо розуміти, що конкретно їй підійде.

Завдання DEC – не просто відправити людей до університету, який вони хочуть, а допомогти дитині професійно реалізуватися через освіту.

Крім того, ми також підготуємо студента до вступних тестів в університети, підкажемо, як правильно скласти мотиваційний лист, допоможемо визначити свою внутрішню мотивацію для навчання, щоб його вибір був усвідомленим.

Вибудовуючи довгострокові взаємини: основні принципи роботи компанії DEC. Фото - 5Але і це ще не все. Коли він уже вступив до університету, у нас є спеціальна програма, яка готує до самостійного соціально-побутового життя у закордонному виші, в якій ставляться начебто прості й водночас складні для української дитини, зануреної в інше ментальне середовище, запитання: як поводитися на університетських вечірках, як коректно скласти академічний лист, як правильно писати есе, як взаємодіяти і працювати з викладачем, як брати участь у дискусії.

Ближче до від’їзду дитини на навчання ми окремо робимо (в рамках оплати сервісу вступу до університетів) передвиїзний семінар, де розповідаємо про те, як проходитиме її день, починаючи від посадки в літак і до того, які документи необхідно буде давати в аеропорту. Потім – які будуть питання щодо проживання. Ми говоримо про плагіат: не можна списувати! Ну і не секрет, що багато дітей їдуть із метою якось зачепитися і лишитися за кордоном. У цьому випадку ми даємо рекомендації, як максимально використати університетські ресурси для того, щоб зробити собі хороше портфоліо у рамках навчання. Все це і є комплексним підходом до роботи зі студентами та їхніми батьками.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Як реалізується комплексний підхід на ранніх стадіях підготовки до вступу в навчальний заклад?

Коли батьки замислюються, щоб дитину відправити ще в десятому класі, то тут ми рекомендуємо навіть просто влаштувати її до тата на роботу волонтером і попрацювати там. Адже у багатьох батьків або у їхніх друзів є компанії, тому ми пропонуємо розглянути цей варіант і влаштувати дитину на роботу, щоб вона набралася певного досвіду. Це називається спробувати спеціальність на смак. Треба також на ранніх стадіях підтягти предмети – у нас є репетитори з різних дисциплін. Тобто для нас також важливо і те, як студента випустити з університету. Інакше кажучи, ми не просто відправляємо в університет, ми конкретно очікуємо випуску студента через 4 роки.

Чи існують у компанії алгоритми, що дозволяють зрозуміти, що потрібно дитині?

Вибудовуючи довгострокові взаємини: основні принципи роботи компанії DEC. Фото - 6Алгоритм визначення потреб дитини починається з індивідуальної розмови – окремо з дитиною, а також разом із батьками. Тобто комплексний підхід починається з розмови з консультантом. Після розмови ми аналізуємо ситуацію. Наприклад, іноді діти приходять уже з мрією всього життя. Ми цю мрію не хочемо руйнувати. У нас існує спеціальний тест на визначення профільного аналізу особистості дитини за системою DISC, що показує основні точки і моменти дитини, які протягом її життя не змінюються. Після проходження тесту формується графік, де видно, як дитина почувається під тиском, як реагує на нього, як поводиться в звичайній ситуації, які саме завдання їй подобаються, в якій обстановці їй легше і краще працюється. Це дає нам можливість визначити тип майбутнього університету, місце проживання – в студентській резиденції або в сім’ї.

А бувають випадки, коли дитині потрібно максимально виговоритися. В такому разі у нас є свій психолог, який веде індивідуальний діалог зі студентом. Остаточні ж умови обговорюються також із батьками.

У чому особливість вашої компанії порівняно з іншими агенціями?

У тому, що ми реально вибудовуємо діалог із батьками. Нам дуже важливі первинні бажання всіх членів цієї родини, і ми не працюємо тільки з батьками. Ми завжди працюємо в партнерстві – батьки, дитина і ми.

На чому базується робота команди, яка займається реалізацією комплексного підходу?

Робота команди фахівців агенції базується на особистому досвіді співробітників. Наші співробітники жили і навчалися самі за кордоном і самі з подібними проблемами стикалися. Крім того, у нас вибудована хороша взаємодія з методистом, викладачами, які, будучи експатами і маючи величезний досвід роботи за кордоном – США, Австралія, Великобританія, прекрасно працюють із нашими дітьми. У будь-якому випадку, реалізація комплексного підходу від DEC – це можливість для дитини втілити свою мрію. І ми зі свого боку підтримуємо дитину до тих пір, доки її мрія не стане реальністю.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит