Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Бакалавр в області стратегічних комунікацій – унікальна програма в австрійському Webster University

17.09.2019
Бакалавр в області стратегічних комунікацій – унікальна програма в австрійському Webster University. Фото - 4

Восени 2019 року Webster University запускає нову і єдину в Австрії програму Bachelor of Arts in Strategic Communication.

Програма викладається англійською мовою провідними професіоналами в області комунікацій з особливим акцентом на підготовку фахівців, які відповідають вимогам сучасного ринку. Це курс, який дає навички і знання, необхідні, щоб стати лідером у сфері реклами, зв'язків з громадськістю, корпоративних комунікацій та інших комунікаційних напрямках в глобальних масштабах.

«Ми пишаємося тим, що запускаємо програму, яка навчає зв'язків з громадськістю в інноваційному та ефективному форматі, що поєднує в собі рішення проблем управління знаннями, ведення переговорів і багато інших навичок, необхідних для професіонала в області глобальних комунікацій», – підкреслює доктор Йоханнес Поллак, директор віденського Webster University.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Бакалавр в області стратегічних комунікацій – унікальна програма в австрійському Webster University. Фото - 5Випускники будуть використовувати такі скіли як стратегічне письмо і створення повідомлень, збір інформації, аналіз аудиторії, мистецтво переконання і навички роботи з новими та існуючими соціальними мережами. Таким чином випускники програми зможуть почати свою кар'єру практично в будь-якій галузі, в якій організаціям необхідно створювати комунікаційні стратегії. Навички, які дає програма, дозволяють працювати як усередині організацій, так і між різними організаціями та бізнесами.

«Ми дійсно створили програму, яка не має аналогів в Австрії. Робота з місцевими та міжнародними фахівцями, з їх досвідом і знаннями, допоможе випускникам увійти в будь-яку організацію як впевнені професіонали в галузі комунікацій», – говорить доктор Бредлі Віггінс, доцент і завідувач кафедрою медіа-комунікацій у Webster University Vienna.

Обов'язковою частиною навчання на програмі є дипломна робота, яка включає практичні аспекти сфери комунікацій. Адже «неможливо реалізувати стратегію без глибокого і практичного розуміння комунікації» – додає доктор Віггінс. Випускники можуть розраховувати на роботу в області організаційних і корпоративних комунікацій, рекламних кампаній, зв'язків з громадськістю, медіа консультацій, цифрових комунікацій, соціальних мереж і багато чого іншого.

Про Webster University Vienna

Бакалавр в області стратегічних комунікацій – унікальна програма в австрійському Webster University. Фото - 6У 1915 році в США був заснований Webster University. Крім Webster University USA є більше 100 філій в 9 країнах світу, як в Європі (Австрія, Великобританія, Нідерланди, Греція, Швейцарія), так і в Азії (Китай, Таїланд). Віденський Webster University в Австрії – це незалежний міжнародний навчальний заклад, де ведеться навчання англійською мовою. Тут навчаються студенти з 60 країн світу, а викладацький склад - це більше сотні фахівців з 20 країн світу.

Віденський кампус був заснований в 1981 році. Сам університет визнаний одним з кращих вишів світу, де готують фахівців у галузі соціології, гуманітарних наук, бізнесу, менеджменту та інформаційних технологій. Студенти Webster University після закінчення навчання мають можливість отримати дипломи американського і європейського зразку.

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит