Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Webster University в Австрії – американський і європейський диплом в одному виші

26.06.2018
Webster University в Австрії – американський і європейський диплом в одному виші. Фото - 4

Навчання в приватних австрійських вишах обирають за високу якість, можливість освоїти за чотири роки відразу дві спеціальності і пройти практику в провідних міжнародних компаніях. Один з кращих приватних вишів не тільки Австрії, а й усього світу – Webster University, який щорічно приваблює сотні іноземних студентів.

Чому варто вчиться за кордоном в Австрії

Середня освіта у багатьох європейських країнах передбачає 12-річне навчання. Тому українським випускникам, щоб вступити на бакалавріат, часто потрібно відучитися рік на підготовчій програмі або рік в українському виші. Ця умова стосується державних навчальних закладів. Але в Австрії є безліч приватних вишів, які працюють за американською системою освіти, яка дозволяє випускникам українських шкіл вступати на програми бакалавріату після 11 років середньої школи.

Цікавитесь освітою в Австрії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Webster University в Австрії – американський і європейський диплом в одному виші. Фото - 5

У ці виші можна вступати без додаткового навчання, відразу після закінчення школи в Україні. Ще одна перевага таких університетів – англомовні програми навчання. Освоїти німецьку мову студент зможе вже в процесі навчання. Приватні виші Австрії славляться сильними бізнес-програмами, а також програмами з психології, міжнародних відносин. У Відні знаходиться безліч міжнародних організацій, в яких можна відразу пройти практику за обраною спеціальністю. Відпрацюванню прикладних навичок приділяється особлива увага – це ще одна особливість австрійських вишів.

Один з найпопулярніших напрямків, які пропонують приватні виші – Hospitality. І тут австрійська освіта може стати хорошою альтернативою швейцарській: навчання обійдеться дешевше, а рівень знань такий же високий.

Приватні університети, які працюють за системою, часто дають студентам можливість освоїти за чотири роки відразу дві спеціальності, а також отримати «подвійний» диплом – американського і європейського зразку. У деяких університетів дуже широка мережа представництв: кампуси можуть перебувати в багатьох країнах світу. І студент може вчитися в будь-якому з них, за наявності там аналогічної навчальної програми. Один з таких вишів – австрійський кампус Webster University.

Переваги Webster University

Webster University в Австрії – американський і європейський диплом в одному виші. Фото - 6

Цей університет був заснований в 1915 році в місті Сент-Луїс, штат Міссурі, США. Заснували виш сестри Лоретто в маєтоку Бенджаміна Вебстера, на честь якого його і перейменували. Але спочатку свого існування заклад носив ім'я засновниць – Loretto College. Це був один з перших навчальних закладів виключно для жінок. Чоловіків приймати в Loretto College стали тільки в 1962 році. Також виш відомий своєю роллю у виборі права на вищу освіту для темношкірих жінок.

Сьогодні виш за правом вважається глобальним університетом, оскільки його філії є в 15 країнах світу – це понад сто навчальних закладів в Північній Америці (США), Південній Америці (Мексика), Європі (Австрія, Бельгія, Великобританія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Греція, Швейцарія, Норвегія), Азії (Японія, Китай, Таїланд), Африці (Гана). Віденський Webster University – це незалежний міжнародний навчальний заклад, де ведеться навчання англійською мовою. Тут навчаються студенти з 60 країн світу, а сам викладацький склад складається з більш, ніж сотні фахівців з 20 країн світу.

Webster University в Австрії – американський і європейський диплом в одному виші. Фото - 7

Віденський кампус був заснований в 1981 році. Сам інститут визнаний найкращим вишем світу, де готують фахівців у галузі соціології, гуманітарних наук, бізнесу, менеджменту та інформаційних технологій. Студенти Webster University після закінчення навчання отримують дипломи американського і європейського зразку.

В університеті студенти не лише вчаться, а й не забувають розвивати свої таланти. Тут можна зайнятися спортом, танцями, музикою. Студенти проживають в комфортабельних гуртожитках. До їхніх послуг кілька комп'ютерних лабораторій, оснащених за останнім словом техніки. Головна бібліотека розташована в Сент-Луїсі, а в кампусах по всьому світу надано вільний доступ до її фондів. Для поціновувачів мистецтва у ВНЗ є власні художні галереї.

Ще один важливий бонус на користь австрійського відділення Webster University – його розташування. Відень – прекрасне місто з багатою історією і культурою. Місто щорічно потрапляє до першої десятки рейтингу кращих міст для життя. Серед критеріїв, за якими визначається якість життя, – політична стабільність, рівень економічного розвитку, соціальна захищеність населення, екологічна ситуація, рівень медичного захисту населення, рівень розвитку освіти, забезпечення водою та електрикою, безпека, рівень розвитку інфраструктури, громадського транспорту і т. д.

Цікавитесь освітою в Австрії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше