Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Запорука успіху: переваги програм PRE-A-LEVEL і PRE-GCSE від DEC

25.10.2019
Запорука успіху: переваги програм PRE-A-LEVEL і PRE-GCSE від DEC. Фото - 4

Що престижніша освіта, то вищі вимоги до студентів. Це твердження справедливе для всіх навчальних закладів, тим паче, якщо йдеться про навчальні заклади Великобританії. Тому своєчасна і якісна підготовка – запорука успішного вступу та адаптації студентів до навчання в цій країні. Для того щоб забезпечити умови для цієї підготовки, починаючи з лютого 2020 року, DEC запускає для майбутніх студентів британських шкіл два навчальних проекти: програми Pre-A-level та Академію PreGCSE.

Переваги програм Pre-A-level і Pre-GCSE від DEC порівняно з британськими аналогами

Насамперед варто зазначити, що наші, українські, програми де в чому поступаються британським, але це закономірно. Наприклад, у питаннях соціалізації дитини – навчаючись за цими програмами у Англії, дитина повністю перебуває в такому самому середовищі, яке у неї буде після вступу в навчальний заклад, – це школа-пансіон, де її оточують діти з різних країн, а усі спілкуються англійською. На наших програмах такого немає. Водночас це може бути й перевагою, адже коли у дитини на обличчі з’являється знак запитання, то ми можемо вирішити проблему, яка виникла, спілкуючись рідною мовою, чого, зрозуміло, у британській школі не буде. Або ж підійти до цього питання з іншого боку. Принагідно варто зазначити, що викладачі DEC – високопрофесійні фахівці, експати, які до того ж володіють українською або російською мовою.

Консультант з питань середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Процеси адаптації для дитини експерти DEC пояснюють глибше, ніж це роблять британці, крім того, знову ж таки, якщо виникає потреба, – рідною мовою. Вони дають поради, як поводитися у тих чи інших ситуаціях, наприклад, не можна замикатися в собі, якщо чогось не знаєш чи щось незрозуміло. Став запитання, не соромся, проси допомоги.

Ще одна перевага – навчання за програмами DEC відбувається у період шкільного навчання, а не влітку, як у британців. Студенти DEC відвідують програми після школи, а влітку мають змогу зайнятися чимось іншим.

Ну і ще один важливий фактор – вартість навчання, яка в DEC значно нижча, ніж у британців. Чого не скажеш про рівень підготовки студентів.

Запорука успіху: переваги програм PRE-A-LEVEL і PRE-GCSE від DEC. Фото - 5Підготовка до навчання за програмою A-level

Програма Pre-A-level готує студентів до навчання за програмою, яка передує A-level, щоб діти починали новий навчальний рік разом із британськими студентами на одному рівні, а не нижче. Оскільки іноземним студентам без підготовки нелегко швидко адаптуватися до навчання в британських школах і коледжах, така програма допомагає ґрунтовно підготуватися до навчання за програмою A-level та полегшити період адаптації до життя в новій країні. Головна мета програми – зробити якомога легшим перехід від української до британської системи освіти.

Навчаючись на програмі Pre-A-level від DEC студенти вивчають такі предмети:

  • математика;
  • бізнес;
  • критичне мислення і письмо англійською мовою.

Кількість осіб у групі – від трьох

Цільова аудиторія – студенти 15–16 років

Графік занять – вт (з 17:00 до 19:00), чт (з 17:00 до 19:00), сб (з 11:00 до 13:00).

Тривалість занять – із 3 лютого до 16 травня 2020 року

Вартість – $1600 за весь курс

Запорука успіху: переваги програм PRE-A-LEVEL і PRE-GCSE від DEC. Фото - 6Підготовка до навчання за програмою GCSE

Спеціальну підготовчу програму Pre-GCSE створено для студентів, які планують навчатися у Великобританії з 9 або 10 класу або на річній програми GCSE у міжнародному освітньому центрі. Програма орієнтована на вивчення предметів англійською мовою з акцентом на спеціальну термінологію за кожним із них. Це допоможе студентам заздалегідь підготуватися до навчання виключно англійською.

Навчаючись на програмі Pre-GCSE від DEC, студенти вивчають такі предмети:

  • математика;
  • природничі науки;
  • критичне мислення і письмо англійською мовою.

Кількість осіб у групі – від трьох

Графік занять – пн (з 17:00 до 19:00), ср (з 17:00 до 19:00), пт (з 17:00 до 19:00), сб (з 11:00 до 13:00)

Тривалість занять – із 3 лютого до 16 травня 2020 року

Вартість – $1600 за весь курс

Консультант з питань середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит