Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

13 квітня - зустріч із представником приймальної комісії ВНЗ Швейцарії

02.04.2018
13 квітня - зустріч із представником приймальної комісії ВНЗ Швейцарії. Фото - 4

13 квітня в офісі освітньої компанії DEC education пройдуть індивідуальні консультації з представником швейцарських університетів, що входять в найбільшу освітню групу Swiss Education Group, Гораном Йорданова.

Ви дізнаєтеся, що потрібно для вступу до університетів Швейцарії, пройдете первинну співбесіду і отримаєте шанс на стипендію до 10 000 CHF. До того ж, Горан - колишній студент швейцарського університету, який може поділитися своїм досвідом навчання і побудови кар'єри в Швейцарії.

Відзначимо, що швейцарські університети - одні з небагатьох у світі, що не тільки пропонують комфортабельні умови для навчання luxury-класу, але і дійсно допомагають студентам проявити себе на відомому Форумі роботодавців, де навіть першокурсник підбере собі перше стажування в преміальних компаніях, таких як Hublot, Mariott або Ritz-Carlton.

Зустріч з представником Swiss Education Group буде цікава: абітурієнтам, студентам і випускникам українських вузів, які цікавляться вступом на бакалаврат або магистратуру в університетах Швейцарії або хочуть змінити спеціальність. Всім, хто цікавиться освітою у сфері міжнародної гостинності і хоче почати навчання восени 2018 року. А також батькам, які хочуть дати дитині практичну освіту, що дозволить їй продовжити сімейний бізнес або відкрити власну справу.

Детальніше 

Назад