Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

29 травня запрошуємо на безкоштовний вебінар «Як вступити до університету США»

15.05.2019
29 травня запрошуємо на безкоштовний вебінар «Як вступити до університету США». Фото - 4

Якщо ви мрієте вступити до американського вишу, вам обов'язково потрібно відвідати вебінар експерта з питань освіти в США. Ви дізнаєтеся всі секрети і особливості процесу вступу і зрозумієте, куди потрібно рухатися і з чого починати. Це ваш шанс реалізувати свою мрію!

29 травня експерт освітньої компанії DEC education Шаліка Хіндурангала проведе вебінар, присвячений найважливішим питанням процесу вступу до вишів США: як обрати виш і які є рейтинги університетів; скільки коштує навчання та проживання; найпоширеніші помилки українських абітурієнтів під час вступу; як створити портфоліо краще, ніж у інших іноземних абітурієнтів – це не весь перелік питань, відповіді на які ви отримаєте на вебінарі 29 травня.

Шаліка Хіндурангала сама отримала диплом американського вишу – Iowa State University – за фахом Masters in Higher Education, Student Affairs (Магістр вищої освіти). Тобто, аспекти вступу і навчання в зарубіжних вишах – її спеціалізація. Шаліка працювала в Iowa State University Координатором орієнтації для іноземних студентів і в University of Arizona Старшим академічним едвайзером і рекрутером. Вона справжній експерт, який знає про навчання в США з особистого і професійного досвіду, вона допомогла багатьом українським та іншим іноземним студентам вступити і адаптуватися в американських вишах.

Дата вебінару: 29 травня

Час: 18:30 – 19:30

Реєстрація та подробиці за посиланням

Поспішайте зареєструватися! Всього за годину ви отримаєте відповіді на всі питання і чек-лист зі вступу, який допоможе реалізувати вашу заповітну мрію – вчитися в Америці!

Назад